Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A bo...Spory kawałek od tego miejsca, gdzie mieszka teraz Krystian są góry. I jutro wszyscy od niego z domu tam jadą. A jego durny brat obiecał mi, że w sobotę da Krystianowi prezent urodzinowy odemnie. I wracają dopiero w niedziele...I co??? On mi pisze, że jest w kropce i nie wie co ma robić. I co ja mam mu powiedzieć? Cholernie mi przykro, że on sobie zwiedza takie piękne miejsca i lata to tu to tam a ja uziemiona i nawet z domu wychodzic nie powinnam. Tylko, że co??? Powiem mu jedź? To już dupa z mojego prezentu i w ogóle... A nie jedź? To zostanie sam w domu na weekend. A jak pojedzie to przez trzy dni zero kontaktu bo tam ani neta ani zasięgu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh wspolczuje ci troszku ;/ sama bym nie wiedziala co zrobic wlasnie w takiej sytuacji, i wsumie nie lubie miec takich akcji..
A z tym wychodzeniem to powiem ci szczerze ze ja sie juz przyzwyczailam moj biega to tu to tam, a ja siedze w domu czasem jak sie tylko dobrze czuje to wyjde sobie na jakies zakupki,ale nie powiem ze chciala bym sie np. umowic z jakas kolezanka i poszalec po sklepach 😞 ehh masakra jakas, a wsumie teraz to jak wchodze do sklepu bo nie patrze dla siebie tylko dla malej, bo wsumie doszlam do wniosku iz nie ma sesu kupowanie ubran w takim stanie, bo puzniej to bedzie na mnie zaduze wjec sie powstrzymuje ile sie da a teraz jest tyle promocji tutaj tyle pieknych sukienek , bluzek ze szok 🤪 ale gdzie ja z tymi bebochem 😮

Oj Dosik kochana ja wcale nie przegapilam ciebie i widzisz mowilam ci ze ten twoj lekarz napewno cie uspokoi i z maluszkiem wszystko bedzie dobrze, on jakis szurniety ten lekarz moze wlasnie warto sie zdecydowac na ten szpital jesli masz tutaj ogulnie lepsza opieke i wogule ?? Po co masz tam jechac i sie jeszcze stresowac jakimis dziwnymi ludzmi 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie abrzu i tego lekarza co u niego wczoraj byłam 🤨
zapytałam mojego lekarza czy np jak bede rodzic tu u mnie na Goduli czy np moze byc przy porodzie, powiedział że jesli będzie na miejscu to jak najbardziej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mam nawet do tego przygłupa numeru 😞 Obiecał mi,że da mu to w dniu urodzin, a teraz takie coś...Chciałam mu zdjęcia synka odrazu wysłać 😞 A tak lipa...Poza tym nie chce mi się już być taką altruistką i na wszystko mu pozwalać a samej siedzieć w domu. On sobie hula a ja mam pozamiatane...Skoro to też jego dziecko mógł by chociaż trochę mnie wesprzeć i solidarnie darować sobie takie atrakcje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No masz troszku tracji Elu ale ja wsumie nie wnikam , jak moj gdzies chce wyjsc jak ma mozliwosc jeszcze skorzystania z tego to czemu nie, puzniej troszke zmieni sie zycie o 360C skoncza sie takie zeczy napewno..
Ale wiadomo to indywidualan sprawa dla kazdego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystko okaze sie w praniu kochana badz dobrej mysli..

A ja kobitki mam dylemat bo zaniedlugo aktualnie za 7 dni mam rocznice z moim 5 lat i nie mam zielonego pojecia co mogla bym mu kupic ????????????????????????????????? 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨
Nie mam zadnego konkretnego pomyslu nie dosc ze tyle spraw na glowie to jeszcze to hmm moze macie jakies fajne pomysly ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nosz w dupę...Wiecie o co mnie zapytał? Co bym powiedziała gdybyśmy się zaręczyli po jego powrocie 🤨 No co nic...Głupie pytanie. Ale ja nie chce się teraz zaręczać. Bo dla mnie to wygląda tak, że skoro przez cztery lata nie miał odwagi to teraz ma tylko dlatego, że w ciąży jestem 😞 Jak mu napisałam o tym, że ja tak nie chce bo to wygląda tak, że nabrał odwagi tylko ze względu na dziecko. A on, że nie dlatego, ale , że jak nie teraz to on nie wie kiedy nabierze odwagi 😞 Normalnie jakiś chory czy co? To on mi jakąś łaske robi? Poza tym zaręczyny to chyba facet podejmuje decyzje bierze ten złom przychodzi i pyta a nie robi jakieś podchody? Zresztą może ja głupia jestem i się filmów naoglądałam. No co on mi z głową zrobił teraz no 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela mi za 7 dni wypada 5 lat a pierscionka nadal nie widac 😜 tyle razy sie smialam kiedy? kiedy ?
teraz to juz olewka, dokladnie masz wielka racje facet powinien sam taka sprawe zalatwic a nie pytac sie jeszcze co by bylo? hmm ja to bym tak nie chciala zeby sie moj zapytal, bo to dla mnie powinna byc jedna wielka niedwiadomo wyciaga pierscionek i yyyyyyyy..................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ale Wy macie hasła buuterfly i sioperka 😁 no nie mogę, parskam i pluje na monitor 😁 😁 znowu;D
"rżnij dziadu" 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

wróciłam i na seksik się ciesze!! gdzie on? 🙂 🙂 🙂

Dosik rozmawiałam z moją kuzynką położną i ona mówi że jak mieli praktyki na Goduli właśnie to szpital cieszy się powodzeniem i dziewczyny są zadowolone. co Ty o nim złego słyszałaś??

Elu często właśnie chopom się oczy otwierają do takich spraw dopiero w przypadku zajścia w ciążę. moja koleżanka miała to samo...dzisiaj są po ślubie i szczęśliwi. no może nie tak jak by chcieli, bo ciąży nie donosiła, ale pewnie dorobią się jeszcze gromadki dzieci 🙂
wg mnie to nie powinien Cię o to pytać tylko po prostu kupić pierścionek i Ci go podarować 🙂 nie lubię takeigo umawiania się....

kaj ten seksik? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...