Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Loli u mnie bardzo podobnie, więc się aż tak nie przejmuj.
jak było gorąco to mi się nie chciało tego prać, bo chce wyprać wszystko ręcznie...a teraz jak mam ewentualnie ochotę, to znowu mi to nie wyschnie...jeszcze się zaśmierdnie, a ja nienawidzę tego zapachu jak coś jest niewysuszone 🙂 pewnie znacie ten zapach 🙂 więc znowu czekam...na troszkę słońca 🙂 ale od sierpnia to zaczynam z kopyta ze wszystkim!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ta pościel jest boska!! pięknie!! nie mogę się napatrzeć!! kurde u mnei tak ładnie nie będzie..... 😞 moja pościel nie jest tak ładna jak Twoja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam wszystko wyprane wyprasowane, wyprawka spakowana dla malego ... noo ale co... na wyjscie ze szpitala mam na goracy dzien wiec w razie co karol bedzie musial cos cieplejszego dowiesc, ewentualnie jeszcze jeden kocyk 😉 zaraz wam pokaze co mu uszykowalam na przyjazd do domciu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli mówisz że urosły Ci cycki? 😁 mleko Ci produkują to dlatego 😁
a moje zmalały....wróciłam do poprzedniego rozmiaru!! trochę to dziwne...ale tak się stało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaaaaaaaa!!!!! mi tez 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 nie wiem dlaczego 😞 ze co ta siara co je napompowala juz wyleciala?? no to nie mozliwe bo ciagle cos mi kapinke ale poleci w nocy... A znowu w szpitalu to taaaaakaaaa plame mialam ze mawet reka mi sie przykleila poo calej nocy 😞 😠
A leci mi tylko gdy jestem bardzo zmeczona... dziwne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem...ale to tak cudownie u Ciebie wygląda 🙂 może jak ja sobie wszystko popiorę i przygotuje to też mi się będzie pdoobać...ale znowu szmaty na kiju nie mam, a zawsze mi się marzyła 🙂 i to robi cały ten urok u Ciebie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja siary też mam mniej, nawet już staników nie brudzę, poleci jak nacisnę tylko....
a w szpitalu to Ci pewnie poleciało z emocji, z oglądania tych matek z dzieciakami, nieogolonego krocza koleżanki z pokoju 😜 itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haahaha eeee no nie przypominaj miiiii!!!! 😞 bede miala koszmary 😜
a szmate na kiju nie chcialam ale znalazlam taka jak chcialam i jest 😜
a Nie chcialalm po pod tym jest cholernie duszno i dzieciatku bylo by za goraco. A ze my mamy piec kaflowy to cos musialo byc zeby oslonic malego od tego kurzu 😉
A to wyprawka na wyjscie;D
ta po lewej na cieply dzien...sweterek tylko dodalam a ta po prawej na zimno 😉
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/319/716bb40ab2d5a62amed.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu posciel boska łoze dla królewicza pieknie wyglada 🙂

Hmm czy sie mleczko zbiera mozliwe nie wiem, a ja siary to wogule nie mam wjec nie wiem o co chodzi z tymi mokrymi plamami w nocy.

Kurde Aniu coraz blizej i jaka wypraweczka no no no ja wsumie nie wiem nawet jakich rozmiarow jest moja mala a jak wezme zamale ubranka bo bedzie miala dlugie nogi jak patyki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahaah tak lezy moj malutki w brzusiu 😜 ahah juz bylo by mu dobre 😜
( dupcie tam ma.... to nie jest medzy cyckami 😜 nie mam mleczarnotrzymacza na sobie bo nie wygodnie i dlatego tam wyglada 😜 swoja droga to straszne mi sie te piersi zrobily 😞) wam tez??
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/319/e8ab4fdca3fb8fe6.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahahahahahha Anka jakie foto nie moge hahahahahha ty to masz kochana boskie normalnie te pomysly 😁 hahahahaha padne zaraz 😁

Widze ze styl marynarski wymiata w tym roku nawet na sierpniowo-wrzesiowe maluchy 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak wezmiesz te na rozmiar 56 ( to na 0-3 miesiace to bedzie oki ) wieksza niz 56 cm chyba nie bedzie no nie???? bo az tacy wysocy nie jestescie, a teraz juz ci nie powiedza jaka jest dlugas, jedynie po cm brzuszka glowki i uda jakos to sobie posklejasz to mniej wiecej cos tam wyjdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak tam u Was dziewczynki przygotowania do porodu???Boicie sie???powiem wam ze nie taki diabel straszny jak go maluja,ja mialam 9 godz koszmarnych boli i 20 min trwal sam porod,ale szycia mile nie wspominam do teraz mnie dupa boli!!!Ale pozniej za to jaka przyjemnosc jak wam poloza szkraba na brzuchu tego sie nieda opisac i zapomniec to trzeba przezyc 🙂Trzymam za was kciukasy,aby bylo bezbolesnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do rozmiarow ubranek sorki ze sie wtrace to moj mial 56 jak sie urodzil,i ciuszki na 0-3 msce sa wszystkie jak ulal,nawet te na 62 tez sa dobre,wiec kupcie sobie wiecej tych wiekszych bo w tych na 56 dlugo nie ponosza 🙂Juz uciekam i sie wam nie wcinam w rozmowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania u ciebie 33 a u Anulki zachwilke 36 wjec ona to juz na bacznosc musi stac i wsumie dobrze ze ma wszystko przygotowane to teraz ja moze zwiasc w kazdej chwili, wiadomo ze nie ma reguly ale nawet te pare tygodni jak dla mnie to spora róznica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...