Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anulka gdybys mogla kuknac tam wczesniej zadalam ci pytanko 😉
A jesli chodzi o porody w angli, no coz tak to wlasnie tutaj jest , wiec trzeba sciemniac im ile sie da ze sie cos boli, zeby cie do domu nie odeslali.
Jezzzu juz tyle godzin ? 😮 a ja dalej z pizamie pieknie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hehehe Elu 🙂 pomysł dobry, ale może u nas jeszcze będą? 🙂 dam znać czy kupiłam czy nie 🙂 w sumie ta ceglana nie była by taka zła...kolorystycznie by chyba najbardziej pasowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elu no niby tak, ale wiesz jakos sie tak zle czuje jak moj np. wraca z pracy a ja nadal w pizamie siedze 😞 to tak jak bym nawet czasu nie miala sie ubrac ani nic 😞
Hmm chyba przyzwyczajenie od leniuchowania w domu 😁 caly dzien w pizamie a jak rodzice mieli wracac z pracy to sie ubieralo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa to nie widzialam ...:9 ale juz piszem 🙂

wiec tak.. yy ze mnie nie leci az tak duzo 😉
Tylko ze no w szpitalu jak gaci nie mialam i ta kwlada sie urszala to plamilam podklady. Przez tydzien zurzylam 2 paczke gazy i 2 wkladek. teraz w domu jak jestem to jedna paczke tych podpasek bella grubszych i juz nosze te zwykle podpaski.
I powiem szczerze ze nie wiem czy to okres czy jeszcze sie czyszcze.
Ale no np po obchodzie jak mii lekarka dusila po brzuchu i spr jak macica sie obkurcza to gdy wstalam to lecialo mocno. Nieraz czuje jak wylatuje fest jak by skrzep czy cos.ale to baardzo rzadko.

Tylko to jest po CC a jak wyglada po normalnym to ja nie wiem.... 😉niby leci mocniej bo ta laska obok mnie co lezala to czesciej zmieniala( wiem z tego bo kosz mialysmy w "naszym przedpokoju" a szyby od drzwi byly mleczno szklane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu uwielbiam to hasło 🙂 więc w takim razie po co jeść skoro i tak za chwile będzie się głodnym/ albo po co się myć skoro i tak się ubrudzimy? 🙂

Loli pieprz to, nie ubieraj się 😁

to ja mykam się ubrać i do tesco i do mamusi na urodziny 🙂
do wieczora dziewczynki:***

jak by coś się działo to mail albo sms poproszę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Elus to Ty widze szczesciara taka jak ja....tez mialam 7 dni 😮
i co mnie martwi... ze po porodzie to niby nie boli..no tak ale normalnym, a po CC? ehh az sie boje tego 1 okresu 😞

eee no i jeszcze wizyta za ok 2 tyg. i co ...a jak bedzie leciec to mam sie jej rozdziabac na tym samolocie?? 😮 chyba nie bardzo 🤢

lecem alseczki sie szykowac, bo idziemy na troszku do znajomych i na spacerek 😉 papa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska jezzzuuu wez kobito zwolnij troszke. Odpocznij cos, przecierz to tylko dobrze dla dzidzi.
Ja wiem ze latwo sie mowi jak sie ma caly dom na glowie.
Ehh nerki najgorsze, tutaj by bylo najlepiej wypic piwo- zeby je oczyscilo ale wiadomo ze teraz nie wolno.
I pewnie jak robisz siku to boli?
Jeszcze chwilke kochana 11 dni ci zostalo 🙂 jeszcze mozesz mnie przegonic 😘 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja mam piasek na nerkach i niestety bałam sie że w ciąży będzie gorzej i cały czas był spokój ale na koniec musiało coś poboleć..
No piwo by sie przydało no ale jak nie można to zostają ziołowe tabletki a pytałam to wiem ze moge.
Loli nie przegonie Cie bo ja pewnie jeszcze troszke ponosze dzidzia w brzuchu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh, no to kuruj sie kochana ile mozesz tylko, zebys duzo nie musiala cierpiec 😞
A z tym przenoszeniem to róznie bywa, ja cos czuje ze bede sie musiala jedna wstawic na to wywolywanie 😞 no bo kurde naprawde u mnie sie nic nie dzieje, az juz powoli mnie to zaczyna lekko dobijac.
A czuje sie ze jak bym byla w jakims 36 tygodniu, i nic mi sie nie dzialo a zaraz taki przeblysk ze to juz 40 tydzien 😞 i 2 dni ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka brzuszki
widze ze jak narazie wrzesniowym bobaskom niespieszno 🙂 widocznie imdobrze u was w brzuszkach 🙂 Loli nie martw sie to już niedługo ... :-) rzadko sie zdarza ze dzieci rodzą sie na czas .....
i powiem wam tak. wiem ze teraz to hormony i instynkt "wicia gniazda" ale oszczedzajcie sie naprawde , odpoczywajcie odpoczywajcie i jeszcze raz odpoczywajcie bo pozniej na prawde nie bedzie kiedy.... 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje sie dziewczny 😞
ale ze złym samopoczuciem 😞
w ogóle nie mam apettytu od rana zjadałam małą kanapke z serem i to wszystko
jakaś słaba jestem 😞 , ten brzuch mnie boli co jakiś czas, kłuje mnie w macicy ehh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia no jakos powoli nam to idzie 🙂
Dosik ehh wspolczuje ci strasznie, ale dasz rady kochana :* wiadomo ze kazdy bol wykancza czlowiak, psychicznie jak i fizycznie.
Elu super ze masz juz pokoik dla malego gotowy- czekamy oczywiscie na fotki, chodz ja to szczerze ogladam je ze lzami w oczach tak kazdej zazdroszcze no ale trudno ehhh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...