Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

do mnie oficjalnie nic, ale np. takie coś, nie dość że mi się znowu zwaliła w odwiedzimy w godzinach kąpieli, a ja lubię na spokojnie, po cichu już wyciszać malutką, to jak ją wykąpałam to sterczy w jej pokoiku a ja muszę najpierw mała położyć na kanapie, ubrać pieluchę ortoped. ubrać w rożek spowrotem i odłożyć do łóżeczka i iść zrobić mleczko. zawsze tak robię! i małej nic nie ma, a ona do Ewy "ale tam mama jest, znowu cie kładzie" - w domyśle że jej nie przytulam i nie noszę! bo ona co przychodzi to ją nosi! a ja nie, bo nie chce żeby się nauczyła. a ta to uważa za coś nieetycznego że dziecka się nie buja na rękach do spania tylko że leży w łóżeczku i zasypia samo! qrwa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga masz swój rozum i nim się kieruj.
Ty najlepiej wiesz co jest dla Ewuni najlepsze. i nikt nie bedzie wiedział lepiej, a jak sie wpierdziela to powiedz jej ładnie, że mama kładzie bo nie bedzie jej bujać i kołysać przez pól nocy bo babci isę tak podoba i do widzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus powiem CI że ja juz nie mam zamiaru rozmawiac z rodzicami Sebastiana, dla mnie przesadzila jego mama i to zdecydowanie.
Ale to dluuuga historia.
A teściówke to olewaj, niech sobie gada głupia baba a jak przyjdzie jeszcze raz w porze kapania to powiedz jej ze nie masz czasu, iżeby zadzwoniła to się umówicie czy cos.
Bez przesady sama miała dziecko więc powinna zrozumieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu no to opowiedz o Twojej teściowej? może jak nie teraz to kiedyś przy okazji. Zawsze fajnie to poczytać, bo można się normalnie pośmiać jakie teściowe potrafią być bezmyślne i okropne... 😮

ech ona ma tatę i brata na dole gdzie my mieszkamy, więc jak do nich przychodzi to do nas na góre wchodzi bez dzwonienia...na szczęście puka! przynajmniej tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój polany dzidziol 🙂
[URL=http://img573.imageshack.us/i/1007965v.jpg/][IMG]http://img573.imageshack.us/img573/2980/1007965v.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo...za blisko, mimo że od porodu miała tylko z dwie albo trzy takie akcje...i jeszcze idziemy do nich jutro na obiad, ja nie chciałam, ale mojemu przyjemność chciałam zrobić... 🤢

Eluś to ja się upomne o ten opis teściowej, jak o foto cycków 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh..Ale nadrabiania 😞
pewnie zadnej z Was juz nie ma 😞

Ja wczoraj juz nie zagladalam bo sie zle czulam.. jakies grypsko chyba mnie bierze czy cos. nie wiem 🤢
Dzis po nasze auto bylismy, i u moich rodzicow 😉
Znow sama bo oczywiscie karol by sie zkichal jak by nie wyszeld... jeszcze z paczka ktora ja nie bardzo trawie 🤢 mialam isc z nim ale chcialam go spr. czy pujdzie beze mnie i czy moze sie obyc bez wyjscia... ale jednak nie.
Przekonalam sie ze on nie wraca do domu ...do mnie i malego tylko do znajomych 😞 wczoraj to samo zrobil 😞tydzien go nie bylo a zamiast przyjechac do domu to do znajomych poszeld 😞
boli mnie to w huj... 😞 jeszcze z tym domem taka lipa 🤢 chyba nam przyjdzie dlugo sie cisnac w tym mieszkaniu ☺️ a tak tu zimno ze koniec ☺️



no a teraz nadrabiam 🙂))):**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sie naczytalam 😜
hee
DOMI I ELUSLKA... GDZIE WY NIBY TE BRZUCHY MACIE??? ☺️ bo lupe przy;lozylam i nie widzialam 😜
Domi fotki wyslane 😜
No moj nosi 62 68 😉Elus a te ciuszki fajne co pokazalas.. ehh ale jakie ceny 😮 ja nie pamietam juz kiedy sobie kupilam cos nowego nie z lumpka ☺️ eh
Aga kurcze wiesz ze tez to zauwazylam...ze wszytsko z oklaskami oki? 🙃
A te tesciowe ..hm.. no moja tam jest w miare czasem ma odpaly, ale np Karol to mogly sie wypowiedziec 😜 ahhah
Elus a co jest Twojej mamie? bo chyba przeoczylam ☺️

A co do sniegu.. ehhe nie moglam z Marcela jak mrozyl oczy, tak go razil 😜 ehhe



KOLOROWYCH:**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć śpiochy! Ja wczoraj byłam na imprezie. Mały został z moimi rodzicami. Wykąpałam i uśpiłam go na noc i wyszliśmy, ale on chyba to wyczuwał bo strasznie się wiercił i ciężko mu było zasnąć choć mało spał w dzień. Wróciliśmy po pierwszej bo zaczął się budzić na karmienie. Moja mama zadzwoniła i "Bar mleczny" przyjechał 😁
Na imprezie fajnie, choć jak już wiedziałam,że się wybudza to najlepiej od razu znalazłam się w domu, a tu jeszcze pijaną ferajnę musiałam odeskortować do domu. Ale zdążyłam. Nie obudził się nawet.
A z cycków to mi rano leciało jak ze śmingusówki 😁
Fajnie tak troszkę z domu wyjść i pośmiałam się za wszystkie czasy ale drineczka to bym się już napiła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...