Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Elu a po kiego my MATKI mamy oglądać dzis te rozmowy w toku o dziewicach? 😜 😜

Aniu jak on pełza fajnie 😁 no nie mogę! co za chłopak 🙂

Rudi hmm trądziku ni emam...ale za to na czole taki hmm jak to się mówi chyba grysik? wkurza mnie to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elu najprawdopodobniej idziemy dzis do lekarza wlasnie.

Anulka- wydaje mi sie ze do soboty bedzie git. u mnie..
Chyba ze w polsce zapowiadaja teraz pod koniec weekendu cos strasznego?

Marcelek, juz jest taki silny i sie tak fajnie czolga ! 🤪
Moja jeszcze slabo, raczki sie jej rozjezdzaja na bok i ona sie juz wkurza :/ i odrazu beczy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa Ta Eluska cie normalnie wyprzedza z tymi oklaskami 😁
Ja juz spadlam na chyba 4 miejsce 😁 oklaskowe :P

Moja zasypia.... a mi pasuje isc wkoncu glowe umyc ;/


Aaa pisala do mnie ostatnio DOminika (DOsik) ze bidulka nie moze znow od paru dni wejsc na brzucha 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa bo jak widzę tu pustaki to mi śmiać się chce 😜 Żałosne cipy 😜
Pryszczów nie mam, ale suchą skórę 🙂
Loli być może faktycznie czymś potarła. A jak to zapalenia czy nawet zatkane kanaliki to lepiej się skonsultować z kimś kto pomoże i da leki. My to tylko babcine sposoby możemy pokazać. A tak będziesz miała pewność co to i jak się tego pozbyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyprzedza mnie bo ja mam 290 a ona 289 😜 pfffff 🙂 🙂 🙂
tak się juz nieraz zastanawiałam po co komu te oklaski potrzebne? bez sensu to...wolałabym np za nie funkcje prywatnej wiadomosci...tak jak bylo na poczatku.
hyh jak by Ci nie zabierały pewne osoby...to byś miała więcej :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny co tam u Was mi auto zasypało 😮i musiałam odśnieżać 😞 a teraz słonko świeci 🤔mój mały coś od wczoraj ma bojowy nastrój nic mu się nie podoba ehhh ręce mi odpadają i do tego siedzę i rozmyślam co pod tą choinkę im kupić.A przyszły mi w końcu te pampersy.jeszcze na poczte musze jechać i na miasto załatwiać karte chipowską małemu buuuu.Aniu kochany Marcelek i taki sliny ,a co do próbowania podawania dzieciom jeść to ja swojej córce dawał już próbować jabłko starte w 4 miesiącu a jak miała 6 M czyli były świeta to zajadała sie mandarynkami 😉 oczywiście obranymi i nic jej nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Iwonka za przypomnienie! do cholernego NFZtu mam daleko i cholera dzwonie tam żęby sie dowiedzieć czy już łaskawie karta jest wyrobiona i nikt nie odpowiada! bez sensu jest ta karta!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma za co Aga 😉 ja dopiero będę składać papiery wrrr dopiero teraz z pracy dostałam zaświadczenia masakra mam nadzieję ,że zdążą to wyrobić bo 18 grudnia kończy się ubezpieczenie państwowe a ci zawsze chcą tą karte wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy ubezpieczenie państwowe?? to jest jakiś okres czasu kiedy możn a leczyć bez karty??? a potem co? nie wpuszczą mnie do lekarza??

Elu, to powodzenia!! ubierz się ciepło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też nie wiedziałam trzy miesiące masz czas na wyrobienie tej karty potem nie przyjmą do lekarza głupie to jest ja dziś będę chyba skakać po to albo dopiero w przyszły tydzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Glowa umyta ! i znów wskoczylam pod cieplutka kolderke mala spi kolo mnie :P jak sie obudzi to dopiero sie bedziemy ubierac razem 😁


Elu! wiem, chociarz nie wyobrazam sobie jechac wózkiem do tej przychodni jakis 30 min drogi w tych sniegach :/ moze moj zalatwi jakie auto ! bo kurdeeeee

Agaa ja sie wlasnie boje ze ten klimat inny i wszystko ze ona mi sie rozchoruje !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...