Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaaaa czemu ta paulina wygralaaaa 😮 😮 ☺️
😜


No.. 😜 U nas 😜znowu tyle napadalo... 😞
Karolowi na szczescie auto zadzialalo 😉Ale oby byly drogi odsniezone 😉
A co do Marcela.. hmm.. to na policzkach to chyba liszajki sa... 😮 bede smarowac kremem a jak nie zejdzie to pojde do dr w przyszlym tyg.
Kurde a w nocy mi sie obudzil.. laski byl LODOWATY 😮 😲 🤔 gdybym sie obudzila i chciala zobaczyc czy spi to bym pomyslala ze trup przysiegam taki zminy ze koniec 🤔 Odrazu do mnie w piezyne to sie rozgrzal i tyle co wstalismy 😉
grzecznie lezal a ja spalam i obudzil mnie gadaniem 😉


TO w DDTVN z ta woda zeby go uspokoic.. dobre ale teraz juz nie dziala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm ciekawe, moja tez cieplusio ubieram ale opatulam w ten kocys ! i puzniej kolderke 😉

Oczko hmm zaropiale.. i chyba nawet tez drugie oczko cos zaczyna sie robic ;/
my zaraz bedziemy papu robic, u mnie tez tyle sniegu 😮 nie wiem jak pojade do lekarza 😞 wozkiem yyyyyyyyyy, tutaj nawet nie odsniezaja 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejj my też z moim nie jesteśmy normalni 😜
wiecie, w tv lecą takie programy na żywo żeby np. znaleźć dwa takie same obrazki, albo różnice w obrazkach albooo i tu nasz przykład: dodaj wszystkie liczby.
i my jak dekle dwa siedzimy i liczymy. wychodzi nam 9, potem nagle 106! mi minus 54! i qrwa siedzimy nad tym przez cały program! oni potem szybko podaja odpowiedz wiec ja po aparat i krece! no i ch*j! odpowiedz z dupy wzieta 😜 tylko sie niepotrzebnie powkurzalismy hyhhh 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niee co ty 😜
jabko kup zetrzyj na tarce mozesz biszkopta troche wkruszyc jak bedzie kwasne bo nie bedzie chciala jesc 😉
moj 120 kaszki malinowej wydudnil i ryk teraz 150 dorobilam i zanosi sie ze wszystko wypije 😮


Agaa ja wiem te konkursy to lipa 🤪kiedys wieczorem ogladalam i za ta babka byla aytrapa okna i np szedl facet.. za pare sekund dzwonil facet.. facet wracal za chwile babka szkla... i kto dzwonil babka 🤪 i ciagle te same glosy 🤪 🤪 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
Eluska_09 napisał(a):
my jemy...




jaka robisz proporcjre do kaszki?? ja 120 na 1 lyzke i jak dla mnie to tylko jest smak.. ale maly zaraz butelke mi zezre 🤪


hmm 150 plus 2 łyzeczku przetrtego banana z jabłkiem
a kaszka to tez oczywiscie 150 i tak póltora łyżeczki kaszki
moja jak dostje mniej niz 150 to sie tak wydziera że rany boskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
ej a ja jak chce wprowadzic jabuszko czy bananka, to musze pierwsze od jakiejs kaszki zaczac ?

oczywiście że nie musisz.
Ja na początku dawałam do mleka i patrzyłam czy nic jej nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
hmm ciekawe, moja tez cieplusio ubieram ale opatulam w ten kocys ! i puzniej kolderke 😉

Oczko hmm zaropiale.. i chyba nawet tez drugie oczko cos zaczyna sie robic ;/
my zaraz bedziemy papu robic, u mnie tez tyle sniegu 😮 nie wiem jak pojade do lekarza 😞 wozkiem yyyyyyyyyy, tutaj nawet nie odsniezaja 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...