Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Wam powiem że mój wczoraj jadł o 19:30 a obudził się dopiero o 3 w nocy, a są takie noce że o 22 go karmię a on o 7 czy 8 wstaje także mam złote dziecko 🙂 Teraz sobie leży na brzuszku bo marudził i smoka wypluwał a tak daje go na brzuszek daje mu mocia i raczke jego daje pod buzke tak żeby mu nie wyleciał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej dziewczyny
68stron ciezko bedzie nadrobic 🙂 ja wczoraj bylam caly dzien bez netu ruter nam sie zepsol 😞 jutro przychodza nam zalozyc nowy wiec wroce do was 🙂
ELA i NKOLA dziekuje za kartke z zyczeniami 😘
a co sie u was dzialo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pamiętacie mnie jeszcze? 😁 tak bym chciala tu zagladac tak jak w ciąży 😞 nie mam niestety czasu. studia dają o sobie znać, myślałam żę bedzie łatwiej, a decyzje ze nie biore dziekanki podjelam obserwując w tamtym roku plan ludzi z 5roku. mieli luzzy, a teraz nam dowalili tyle przedmiotow ze glowa mala w dodatku wszsytko co bylo na zal jest na ocene teraz, i obecnosc obowiazkowa nawet na wykladach, kilka osob mi sie zgodzilo ze moge nie chodzic ale testy mam zdawac oczywiscie normalnie. wiec ostatnio uczylam sie tydzien od rana do nocy praktycznie zeby zdac, ale jeszcze masa przede mna, praca mgr nie ruszona, nie mam czasu na nią a ucieka jak cholera, za miesiac nie bede juz mogla zmienic tematu a jeszcze nei wiem co chce napisac dokladnie. dzidzia jaka spi to ugotuje posprzatam albo odpoczne poprostu, nie wiem nic co u was slychac jak wasze dzieciaczki itd. mnustwo praktycznych rad od was mi ucieka 😞 ale trudno musze jakos dac z tym wszystkim rade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak u nas jakoś leci 😉
Malutki jest troche chory ale walczymy z tym 😉
przygotowania do świat pełną parą dziś zrobiłam uszka i pożadków mase 🙃
jestem z siebie aż dumna że tyle zrobiłam ! 😁
Tęskno mi cholernie do was było 😞
jak głupia co chwile myślałam o czym klachacie itp
ja nie wiem co ja mam z tym netem ze co jakis czas nie umiem tu wejsć 😠
Z Matim relacje nam sie bardzo polepszyły od tamtej afery 🙂
z czego też sie potwornie ciesze 🙃
Jutro myśle pojedziemy z Matim na zakupy po prezenty no bo wkoncu kiedys trzeba no 😜
Dziekuje dziewczynom za kartki które dostałam !! :*
Chrzicny nam się udały 🙂
chciałabym ponadrabiać co tu u was a pewnie przepisałyscie w hohoh stron 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny jezu jak mnie wszystko boli chyba chorubsko mnie lapie 😞,Musze sie pochwalic moj maly pil o 1:30 w nocy i dopiero o 7:30 wiec sobie pospoalam no i spal az do teraz maly slodziak.
  • DZIEKUJE ZA KARTECZKI Z ZYCZENIAMI ELUSI Z NIKUSIA,AGUSI Z EWCIA I ANULCE Z MARCELKIEM 😘
  • DOPIERO DZIS NA ZAKAPY IDE WRRRRR.Nie chce mi sie dobra ide do malego i bede nadrabiac 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    O to ja współczuję tym co idą na zakupy 😮 Krystian chciał wczoraj kupić makaron na obiad w Lidlu, ale niestety...Nie było nawet gdzie stanąć 🤢 Tyle ludzi, że w głowie się nie mieśći. U mnie noc standardowo przeje.... 🤢 Ja dzisiaj muszę miodowca upiec żeby zdążył zmięknąć do świąt. A jutro piekę sernik i już kończę sprzątanie.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej dziewczyny! Jakoś niestety nie mam czasu na nic, trochę was wieczorem poczytam i jak chce coś napisać to już nikogo nie ma 😞 Mój mały Łobuz troszkę się uspokoił, ale nie chce go chwalić żeby nie zapeszyć... 🤪 Nadal z cyca jedziemy bo butlę to on nie bardzo, zależy od jego humoru, ale i tak najwięcej wyciągnął 120 i zdarzyło ssię to raz, starczyło na dwie godziny.

    Też poproszę o hasełka do Agu jeśli można, bo mam zaległości w oglądaniu coniektórych zdjęć a od stycznia najprawdopodobniej wracam do pracy to już wogóle nie będę miała na nic czasu 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No u mnie tez nie byla jakas zla nocka,
    I tez dzis jade jeszcze na jakies male zakupki- ale to tylko musze kupic mojemu jakas torebkena prezent...
    No chyba ze cos fajnego wypatrze..
    Ale szczerze to mi sie nie chce niesamociwie...
    Wczoraj pokroilam wszystkie pieczarki chyba z 2 tacki...
    A dzis czeka mnie lepienie uszek... lekkie pranie...
    No i sprzatanie...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Perełka! super że doszła! bo już myślałam że się gdzieś zgubiły...uf 🙂
    ja idę do sklepu, do kauflanda...to będzie jakaś masakra 😞 no ale muszę cokolwiek jeszcze dokupić, bo nie mamy właściwie nic do pociamlania, ani do popicia 🙂

    Elu ten nr konta i kwota!! co Ty odpierdzielasz ? 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...