Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
Agusia a co? my nie zapieprzamy? nie myjemy nie pierzemy?? no hallo!
chopy nasze pracują to my to musimy zrobić....

i jeszcze Ci coś powiem?
Ty się ciesz i doceń to że masz zdrowe dziecko!! że od początku nic jej nie dolega! czy ja mam Ci wymienić co mojej jest/było??? a że się pręży??
DAJ BOŻE ŻEBY MOJA MIAŁA ZDROWE NOGI A SIĘ PRĘŻYŁA!!


Ehh Agus ja wiem ale jestescie u siebie, w polsce masz kolezanki wszedzie sie dogadasz ja musze kombinowac zeby cokolwiek zalatwiac i kaleczyc po tym pierdolonym angielskim ehhh...
Nie podoba mi sie tutaj jest calkiem inne zycie, kiedy tutaj bylo fajnie ale strasznie wszystko zdrozalo. Jeszcze moj do mnie mowi ze pasuje zmienic kraj! bo tutaj sie juz zyc nie da on juz ma dosc tej angli 🤔 😮 Yhyy sranie w banie ciekawe gdzie sie ruszysz chyba do chonolulu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli , ale do kogo masz teraz żal? Chciałaś jechać za Bartkiem to pojechałaś. Wiedziałaś czym to pachnie itp. A teraz narzekasz? Mieszkasz tam już tak długo i zamierzasz na zawsze zostać to czemu nie uczysz się języka? Przecież nie będziesz ciągle chowała się za swoim. Ola pójdzie do szkoły, ty do pracy...Jak to sobie wyobrażasz bez języka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
Agaa napisał(a):
Agusia a co? my nie zapieprzamy? nie myjemy nie pierzemy?? no hallo!
chopy nasze pracują to my to musimy zrobić....

i jeszcze Ci coś powiem?
Ty się ciesz i doceń to że masz zdrowe dziecko!! że od początku nic jej nie dolega! czy ja mam Ci wymienić co mojej jest/było??? a że się pręży??
DAJ BOŻE ŻEBY MOJA MIAŁA ZDROWE NOGI A SIĘ PRĘŻYŁA!!


Ehh Agus ja wiem ale jestescie u siebie, w polsce masz kolezanki wszedzie sie dogadasz ja musze kombinowac zeby cokolwiek zalatwiac i kaleczyc po tym pierdolonym angielskim ehhh...
Nie podoba mi sie tutaj jest calkiem inne zycie, kiedy tutaj bylo fajnie ale strasznie wszystko zdrozalo. Jeszcze moj do mnie mowi ze pasuje zmienic kraj! bo tutaj sie juz zyc nie da on juz ma dosc tej angli 🤔 😮 Yhyy sranie w banie ciekawe gdzie sie ruszysz chyba do chonolulu!



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

LOLI SORY ALE TO JEST KURWA SMIECH NA SALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 PERSPEKTYW
0 POMYSLUNKU O PRZYSZLOSCI
0 POMYSLUNKU O OLI.....
STOS DLUGOW...
I ZYCIE NA WALIZKACH....
TCHURZ.....
I EGOISTA


TO JEST TWOJ BARTEK.


KONIEC TEMATU JAK DLA MNIE.
TWOJA SPRAWA TOWJE ZYCIE.
TAK WYBRALAS I MIMO NASZYCH RAD ZMIENIC NIC NIE CHCESZ BO NIE OSZUKUJMY SIE BOISZ SIE !!!



A dla wiadomosci to ja tez jestem w obcym dla mnie meiscie , nie mma nikogo tylko pojebanych tesciow i jebnietych falszywych znajomych co patrza tylko jaka korzysc maja z tego ze trzymaja z nami!!
I tez musze liczyc na siebie.. bo rodzicow mam prawie godzine jazdy z tad!
ostatkami sil ale daje rade bo kurwa tak wypada!
I nie doluje sie tym.... bo wazne dla mnie ze jestesmy w tym razerm i jedno i drugie stara sie dla RODZINY i GODNEJ PRZYSZLOSCI!!

A Twoj WILEMOZY BBBBBBBBBBBBBBB patrzy tylko jak spierdolic i byle zeby zyc z dnia na dizen.



aaa 2 macie zdrowie siebie..... i co?? nic nie doceniacie! nie dbacie! A inny nie maja zdrowia nie maja siebie na wzajem... i TULAJA SIE BO MUSZA W WY BO BBBBBBB TEGO CHCE!!!!!!


NIE GADANIE I UZALANIE SIE TU EJST POTRZEBNE TYLKO WZIECIE DUPE W GARSC I DO ROBOTY!
SCHOWANIE SWOJEGO EGO I BRAC POMOC TAM GDZIE JA DAJA!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Loli napisał(a):
Agaa napisał(a):
Agusia a co? my nie zapieprzamy? nie myjemy nie pierzemy?? no hallo!
chopy nasze pracują to my to musimy zrobić....

i jeszcze Ci coś powiem?
Ty się ciesz i doceń to że masz zdrowe dziecko!! że od początku nic jej nie dolega! czy ja mam Ci wymienić co mojej jest/było??? a że się pręży??
DAJ BOŻE ŻEBY MOJA MIAŁA ZDROWE NOGI A SIĘ PRĘŻYŁA!!


Ehh Agus ja wiem ale jestescie u siebie, w polsce masz kolezanki wszedzie sie dogadasz ja musze kombinowac zeby cokolwiek zalatwiac i kaleczyc po tym pierdolonym angielskim ehhh...
Nie podoba mi sie tutaj jest calkiem inne zycie, kiedy tutaj bylo fajnie ale strasznie wszystko zdrozalo. Jeszcze moj do mnie mowi ze pasuje zmienic kraj! bo tutaj sie juz zyc nie da on juz ma dosc tej angli 🤔 😮 Yhyy sranie w banie ciekawe gdzie sie ruszysz chyba do chonolulu!



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

LOLI SORY ALE TO JEST KURWA SMIECH NA SALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 PERSPEKTYW
0 POMYSLUNKU O PRZYSZLOSCI
0 POMYSLUNKU O OLI.....
STOS DLUGOW...
I ZYCIE NA WALIZKACH....
TCHURZ.....
I EGOISTA


TO JEST TWOJ BARTEK.


KONIEC TEMATU JAK DLA MNIE.
TWOJA SPRAWA TOWJE ZYCIE.
TAK WYBRALAS I MIMO NASZYCH RAD ZMIENIC NIC NIE CHCESZ BO NIE OSZUKUJMY SIE BOISZ SIE !!!



A dla wiadomosci to ja tez jestem w obcym dla mnie meiscie , nie mma nikogo tylko pojebanych tesciow i jebnietych falszywych znajomych co patrza tylko jaka korzysc maja z tego ze trzymaja z nami!!
I tez musze liczyc na siebie.. bo rodzicow mam prawie godzine jazdy z tad!
ostatkami sil ale daje rade bo kurwa tak wypada!
I nie doluje sie tym.... bo wazne dla mnie ze jestesmy w tym razerm i jedno i drugie stara sie dla RODZINY i GODNEJ PRZYSZLOSCI!!

A Twoj WILEMOZY BBBBBBBBBBBBBBB patrzy tylko jak spierdolic i byle zeby zyc z dnia na dizen.



aaa 2 macie zdrowie siebie..... i co?? nic nie doceniacie! nie dbacie! A inny nie maja zdrowia nie maja siebie na wzajem... i TULAJA SIE BO MUSZA W WY BO BBBBBBB TEGO CHCE!!!!!!


NIE GADANIE I UZALANIE SIE TU EJST POTRZEBNE TYLKO WZIECIE DUPE W GARSC I DO ROBOTY!
SCHOWANIE SWOJEGO EGO I BRAC POMOC TAM GDZIE JA DAJA!!


🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
nie ! ja oli na bank tutaj do szkoly nie dam ! i moj to wie i liczy sie z tym bo on tez nie chce !


ACHA TO JA WYSLECIE DO PL A WY ZOSTANIECIE?????????????????


LOLI SORY ALE WY CHYBA JESZCZE NIE ZDALISCIE SOBIE SPRAWY Z TEGO
CVO WY ROBICIE.. JAKIM KOSZTEM!
I JAK TO WYGLADA Z BOKU.



skonczylam temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez tu jestem sama i to prawie 300km od rodziny i nikogo tu nie mam do pomocy mam dwie kolezanki ktore pracuja i nie maja czasu zeby sie spotkac jestesmy tu sami jak palec ale to byla nasza decyzja zeby nam sie lepiej zylo i nie zaluje jej ze wrocilismy z Londynu.
A co do wyjscia to jak sie chce to mozna my w niedziele bylismy razem z adasiem w restauracji i bylo bardzo milo pewnie ze sa jakies ograniczenia ale liczylismy sie z tym decydujac sie na dziecko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
kazda pisze o swoich problemach i jest git ! nie chcecie mnie juz sluchac ok, ja sie nie obrazam ale moze lepiej dopkui nie wyjde na prosta sobie z tad pujde :* buziolki kovhane kiedys tutaj zagladne !





TO WYGLADSA NA TO ZE PRAWDA BOLI CO?
nie ze nie chcemy ale ty kurwa jasna nie dajesz sobie nic poiwedizec nic pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I co teraz bedzie ze prze ze mnie z brzucha sobie poszlas bo powiedzialam troche prawdy??

aaaaaaaaa w pizdu.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Loli napisał(a):
kazda pisze o swoich problemach i jest git ! nie chcecie mnie juz sluchac ok, ja sie nie obrazam ale moze lepiej dopkui nie wyjde na prosta sobie z tad pujde :* buziolki kovhane kiedys tutaj zagladne !





TO WYGLADSA NA TO ZE PRAWDA BOLI CO?
nie ze nie chcemy ale ty kurwa jasna nie dajesz sobie nic poiwedizec nic pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I co teraz bedzie ze prze ze mnie z brzucha sobie poszlas bo powiedzialam troche prawdy??

aaaaaaaaa w pizdu.... ☺️



nie nie boli !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
Loli napisał(a):
kazda pisze o swoich problemach i jest git ! nie chcecie mnie juz sluchac ok, ja sie nie obrazam ale moze lepiej dopkui nie wyjde na prosta sobie z tad pujde :* buziolki kovhane kiedys tutaj zagladne !





TO WYGLADSA NA TO ZE PRAWDA BOLI CO?
nie ze nie chcemy ale ty kurwa jasna nie dajesz sobie nic poiwedizec nic pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I co teraz bedzie ze prze ze mnie z brzucha sobie poszlas bo powiedzialam troche prawdy??

aaaaaaaaa w pizdu.... ☺️



nie nie boli !


to czemu sobie nic nie dasz powiedziec !I pomoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bardzo dorośle...Zabrać się stąd 😮 Loli skoro piszesz o sobie to musisz się liczyć z tym, że ktoś to skomentuje. Owszem każda kiedyś na coś narzekała. Ale nie na okrągło! Jak coś nie pasuje to się to zmienia a nie tkwi w tym .Też już nie chcę się wypowiadać bo wypowiedź o Oli mnie zszokowała 🤢 Nie wiem jak wy sobie to wyobrażacie, ale skoro macie dziecko to chyba pora dorosnąć i podjąć pewne działania i ułożyć jakiś plan. Bo póki co to jak dzieci żyjecie z dnia na dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziewczyny spokojnie!!!! bo nas ponosi!
ja się przyznaje, mnie też ponosi, bo Aga nie docenia tego ze Olka jest zdrowa. ale patrze na to tylko przez pryzmat mojej Ewy.

ale Anulka takie pisanie nic nie da, Aga pewnie teraz tylko się zdenerowała jeszcze bardziej i płacze. Wiem, bo jestem taka sama...ostre argumenty nie działają, powodują tylko większego doła 😞
z drugiej strony Aga sama prowokuje do takiego naszego pisania ciągłym swoim dołem którego my nie potrafimy znieść.
ale to nie nasza sprawa, ona wie jakie mamy zdanie, więc proszę przyhamujcie.

Agusia a Ty się nie obrażaj, tylko nie dawaj nam się wciągnąć w takie rozmowy.
i normalnie zaglądaj tu na forum. może nie wałkuj swoich problemów tylko wglębiaj się w czyjeś, to pomaga...wiesz, doradzanie itd...

ja i tak wierze że jeszcze będziecie tam szczęśliwi! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Elu, pierwszy raz mnie ktoś tak nazwał 😜
dorośnie, dorośnie zobaczycie, jeszcze nas Loli zaskoczy!

wszystkim Wam majty pospadają 😜 Eli stringi bo przeca nosi phiii 🙂

a u nas kupsko hurrra! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko jedno do powiedzenia loli musi sie z tym sama uporac bo my jej nie pomozemy poprostu sie nie da.
Loli nie zostawiaj nas.

A adas wlasnie walnol dwudniowe kupsko w pampersie sie nie zmiescilo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wrześnióweczki 🙂 . Mam do Was ważne pytanie, wróciłam od lekarki i już sama nie wiem co mam o tym myślec. Chodzi o to że Dominik bardzo pnie się do siadania i często siedzi u mnie na kolanach, albo w leżaczku, bo na rękach w pozycji leżącej jest dziki wrzask. I myślałam, że skoro ma 5 miesięcy to nie szkodzi mu taki siad z oparciem, tymczasem moja dr powiedziała, ze on jest jeszcze na to za mały, jedynie może na niedługi czas w foteliku, a na rękach to tak do 2 minut A jak jest u Was????? Proszę Was o odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...