Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Agaa napisał(a):
Asiu moje też było dwudniowe...ale małe 😮
to gdzie reszta tego jedzenia? 😜

kurna to nasze dzieci nawet srają w te same dni? 🤪 🤪


hahaha 😁 😁 😁
moze Ewa chomikuje na pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sara no i? masz go na siłe zatrzymywać?
jak chce siedzieć i robi to sam to niech siedzi, nie zatrzymasz go.
moja pnie się....do stania, jak się podciąga do siedzenia jak zawsze to prostuje nogi i zapiera się i chce wstać...a przy chopsa chopsa na nodze ( Anulka 😁 ) sama skacze...
więc co zrobisz jak silny chłop z Dominika? 🙂

Asiu chomikuje 😁 😁 może, jeszcze przywali kupsztala że się obale hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sara85 napisał(a):
Cześć Wrześnióweczki 🙂 . Mam do Was ważne pytanie, wróciłam od lekarki i już sama nie wiem co mam o tym myślec. Chodzi o to że Dominik bardzo pnie się do siadania i często siedzi u mnie na kolanach, albo w leżaczku, bo na rękach w pozycji leżącej jest dziki wrzask. I myślałam, że skoro ma 5 miesięcy to nie szkodzi mu taki siad z oparciem, tymczasem moja dr powiedziała, ze on jest jeszcze na to za mały, jedynie może na niedługi czas w foteliku, a na rękach to tak do 2 minut A jak jest u Was????? Proszę Was o odpowiedź


rehabilitantka powiedzialam mi ze dzieci sie nie sadza ani nie stawia na nogi dopuki same tego nie zrobia ale moj tez chce siadac i na troche sadzam go na kolana albo do bojaczka w pozycji pollezacej.Pewnie chodzilo jej o to zeby nie obciazac kregoslupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz ostatnio mialam sie pytac czy wy dajecie jeszcze witamine D? bo ja juz zglupialam przeczytalam w ksiazce ze daje sie do momentu karmienia piersia a mama powiedziala mi ze do pierwszego roku zycia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moze i ostro ale moze cos w koncu dotrze... bo nie pierwszy raz jest ta rozmowa. A jesli ktos ma problem i mowi o tym.. to widocznie szuka pomocy i rady..
1..
2..
3..
i kolejny ciagle walkuje sie ten sam temat, kazdy pomaga ze wszytskich stron jak moze a ta osoba jak grochem o sciane to lagodna rozmowa tez nic nie da i skonczyla by sie pewnie tak samo.
Zreszta jak kazda o tym.


A tu nie sa potrzebne ciagle narzekanie i lzy tylko czyny, ktorych ciagle brak odwagi podjac.

ALBO WOZ ALBO RPZEWOZ TYLE.
I SZYBKA SZKOLA DORASTANIA NIESTETY... !



A 2... To ze Loli poszla, to jest mi przykro bo poruszyla temat - co chyba wiaze sie ze czeka za odpowiedzia, ktora w taki a nie inny sposob dalam a reakcja mowila sama za siebie, ze cos jednak trafnie poruszylam a o czym sie nie mowi.

No niestety nikt nie mowil ze bedzie cudownie i latwo.Kazdy ma swoje zycie i powinien byc swiadomy swoich czynow i kosekwencji ktore jako DOROSLI piszemy sie odpowiadac.


A DLA PRZYPOMNIENIA I WZIECIA SIE W GARSC LUDZIE MAJA GORSZE PROBLEMY NIZ UCIECZKA I POGON ZA NIEWIADOMO CZYM.
SA TAKIE CZASY ZE TRZEBA PATRZEC W PRZYSZLOSC A NIE NA TO CO BEDZIE ZA GODZINE.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu ja przy szczepieniu chce się o to zapytać, bo też glupieje...ja podaje póki co, i też czytałam że do 1r.ż. dziecka.
na pewno chodzi o kręgosłupik..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak 🙂 wystarczy mu tylko podać palec a on hop i już siedzi, więc na pewno nie robi tego na siłe. Agaa masz racje z Dominia to naprawde duży i silny chłopak , waży już 8 kg, a jutro skończy 5 miesięcy 😁 A ile ważą Wasze maluchy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara dziwna ta Twoja pani dr. 🤨
przewaznie kazdy mowi zeby dzici nie chamowac w rozwoju itd.
A prawie 5 miesiecy ma to kiedy ma siedziec niby??
NIe jesy ona jakies starej daty? 😜 i nie wie ze dziec sie teraz szyciej rozwijaja??

wczoraj widzialm fotki sierpniowki2010 gdzie jej pol roczna corcia stala oparta o tapczan.. sama....
to co ma ona z nia zrobic?? polozyc na sile??



a mysle ze daj rozwojowis swoj bieg a lekarka niech wie swoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara85 napisał(a):
no tak 🙂 wystarczy mu tylko podać palec a on hop i już siedzi, więc na pewno nie robi tego na siłe. Agaa masz racje z Dominia to naprawde duży i silny chłopak , waży już 8 kg, a jutro skończy 5 miesięcy 😁 A ile ważą Wasze maluchy??



8 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Sara dziwna ta Twoja pani dr. 🤨
przewaznie kazdy mowi zeby dzici nie chamowac w rozwoju itd.
A prawie 5 miesiecy ma to kiedy ma siedziec niby??
NIe jesy ona jakies starej daty? 😜 i nie wie ze dziec sie teraz szyciej rozwijaja??

wczoraj widzialm fotki sierpniowki2010 gdzie jej pol roczna corcia stala oparta o tapczan.. sama....
to co ma ona z nia zrobic?? polozyc na sile??



a mysle ze daj rozwojowis swoj bieg a lekarka niech wie swoje 🙂


😁 czy ja wiem, starej daty to moze ona i nie jest, ale kazdy lekarz ma jakies swoje mądrości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yyy po 1 nie pojechalabym tam....
za nikim.
po 2 nie znam faceta ktory tak by postapil i uciekl...


Ale no oki.....
jestem nia... mam dziecko, faceta... i itd
To po 1 moi rodzice i jego tata- no bo B ma tak.. dowiedzieli by sie o tym... - co za tym idzie daje glowe ze w trybie natychmiastowym jestesmy zciagnieci do PL... i pomogli by nam.
2.. ze przyjmuje pomoc ktora ktros mi daje
3... szukam ludzi ktorzy orietuja sie w przepisach ktrozy dluzej tu siedza, a jesli rodzina nas nie zciagla do PL to prosze zeby urucholili swoje jakies znajomosci
4.. jesli ktos stara mi sie pomoc szuka dla mnie mieszkania oferuje .. to przyjmuje to, nie wazne czy facet bedzie dojezdzal godzine czy 2... trudno cos kosztem czegos jesli mam z nim zostac... a jak nie ,zwijam sie sama... A on jesli bedzie mu zalezalo zrobi wszytsko zeby do nas dolaczyc lub zeby poprawic nam byt!

A przede wszystkim nie boje sie mowic swojemu facetowi co mysle, i podejmowac decyzje.


Po za tym Aga ja mam inny charakter niz Loli, i od dziecka musialam sama o siebie dbac.... wiecznie z twarda dupa...Walczyc o wszytsko.Nikt mi nic nie dawal, i nie pomagal w niczym.
Wszystko co mam, i to jaka jestem zawdzieczam sama sobie.
Nie mam kokosow, willi auta zajebistych ciuchow ale zyje.

Zycie Ci samo nic nie da dopuki o to nie bedziesz walczyc!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja się tak strasznie rozpłakała że ine dało się jej uspokoić 😞 boroczek...
i w tym całym płaczu jej musiałam ją zostawić i lecieć na dół bo listonoszka przyszła...z ostatinm zasiłkiem! 😞
także która ze mną pije? stawiam... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elżbieto! przywołuję Cię do porządku ! 😜 podziel się skubana!!

hmm Aniu ja mam chyba bardziej zbliżony charakter do Loli i dokładnie wiem co ona teraz czuje, że płacze i ma doła! nie wiem co bym zrobiła na jej miejscu...pewnie szukała mieszkania tam, mimo wszystko niestety. dupy z nas i tyle. ona do PL nie wróci, nie ma szans.
ja Jej nie bronie, bo wg mnie to za bardzo wszystko neguje i jest stale na nie...i denerwuje mnie to 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka jak stoi to się chce 😁
Heh aga śmiałam się bo mój mały dostał pierwszy raz herbatniki wymoczone w mleku. I mu troszkę na łyżeczce daje. A ten mi krzyczy i gębe otwiera to mu całą łyżkę co sekundę musiałam pakować do ryjka a temu i tak mało i dobił się mlekiem a teraz vivę ogląda skubany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Aguś przede wszystkim trzeba wiedzieć czego się chce. I iść w tym kierunku. A oni chyba jeszcze nie wiedzą. Ale jeśli już chce zostać tam to dlaczego mówi, że Ola nie pójdzie tam do szkoły? To jak oni to zrobią? Jeśli ja bym była w tej sytuacji to po prostu bym szukała tego mieszkania i tyle. A nie marudziła ciągle. Przecież ja tu czasami piszę o dupie marynie bo jak napiszę coś to boję się , że zdołuję Loli. I tak już jest od daaaaawna. Najpierw mieszkanie było za małe. Zastanawiałam się czy chwalić się łóżeczkiem. Bo Loli narzekała,że ona nic nie ma , że nawet nie ma gdzie postawić. Mówisz, że gdzieś wyszłaś a ona nie ma z kim itp. Ja też nie mam z kim i dlatego chodzę sama, albo z Franiem i kurde żyję. Tak samo remont mieszkania naszego...Też niczym się już nie chwale ani nic bo zaraz usłyszę, że oni w tym grzybie muszą mieszkać a ja mam ładnie 🤢 Jak by to była moja wina, że podjęłam w życiu dobre decyzje i jestem tu gdzie jestem 🤨 Tylko, że ja zamiast marudzić właśnie, że mieszkałam w piwnicy w norwegii, że mój pokój miał 4 metry kw, że nie miałam tam nikogo oprócz kłótni, okropnych lokatorów i tęsknoty za Julcią ,którą zostawiłam w Pl jak miała 3 latka 😞 podjęłam decyzję , że kurde wracam i niech się wali pali ja tu żyję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...