Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Ania8888 napisał(a):
bobas napisał(a):
jakas dieta by sie przydala ale ja np nie jem duzo tak mi sie wydaje 😮
kupilam sobie wczoraj wasse i bede ja jadla zamiast chleba w ciazy przystopowalo to przybieranie na wadze 🙂


Asiu ale to nie jest kwestia wagi.... czy tluszczu... no jest nawal skory... i nic Ci to nie da.. ☺️
Wiesz schudniessz noze ale watpie zeby brzuch sie ruszyl.

A mi nawet gacie zciagajace nic nie daja... ☺️


ja kupilam sobie ten pas poporodowyi on daje rade ale jest w nim strasznie goraco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ja mam takie gacire az po cycki ... ale po za tym ze mi ciasno w tym i tez goraco to nic.. 🤢


A Marcel ok 🙂 jutro na szczepienie..... eh i jeszcze o stulejke musze dzwonic o kontorle.
A zabek.. kurde on z tymi zebami dziwnie to ja pod palcem czuje a nie widac... wiec nie wiem nic... a oczywiscie nikt nie umie mi tego sprawdzic... 🤨 A on tez nie bardzo daje bo tym jezorem tak wywija 🤔


A jak Alek?? Z kim on jest jak Ty w pracy jestes??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest? jestem zmęczona jak cholera, zasypiam prawie na siedząco, a jak przychodzi co do czego to spać ni hu hu...
więc zostaje patrzenie na serial...
do jutra 😘

kurde, ale mnie zmartwiłyście tymi szorstkimi miejscami...przy skazie...moja też takie ma:/ QM!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hyhy pierwszejsza 😁

Rudi stulejka to przy siusdiaku.... za duzo skorki czy cos... i to powoduje ze nie idzie yy obciagnac ze tak powiem i trzeba cos tam wyciac... 🤢
chyba dobrze napisalam... 😜


No a my oki 😉
dzis kupe latania zalatwiania.....eh i szczepienie 🤨
😘 😘 😘 😘 milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga czesc dziewczyny alez tu sie pozmienialo ja tak na szybko dzis myje okna 🙂
  • Agaa jak cie przeczytalam to pomyslalam sobie ze jestes w ciazy heh
  • Co do stulejki to moje drogie panie to jest to ze ciezko sie zsuwa napletek i pozniejszym okresem jak nic to nie daje to do hirurga trzeba sie uda z chlopakami jest wiecej problemow niz z dziewczynkami tu jest napletek a musi zejsc i jadra w mosznie to dopiero jest masakra jak sie chowaja do pachwin tak mial moj syn i to jest tak ze jak sie chowaja to sie przegrzewaja a maja sie chlodzic w mieszku dlatego ze moga byc takie konsekwencje bezplodnosc 😞 wiec pamietajcie na to zwracac uwage jak co to do lekarza i wam zaleci takie cwiczenia a jak bedzie zapozno to hirurg i operacja
  • Zajrze pozniej bo szkarb mi sie buntuje 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    O kurde jestem 3 🙃 az szok !
    Gdzie moja Ela ? pierwsza zawsze 🥴 hihi

    U nas wszytsko ok, ja dzis tez mam latania po sklepach ze szok ;/ ale taka pogoda ze masakra a ja mam tylko mleko na jeszcze jeden raz 🥴 jak sie rozpada to ja nie wiem....

    Olcia jak narazie lezy i oglada baje 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Loli wspojlczuje u nas rewelacyjna pogoda a musze sie pochwalic w sobote tak jakbym dostala okres 🙂 czekam az maly pojdzie spac i chwytam sie roboty,a wczoraj od niepamietnych czasow poklucilam sie ze swoim M nie gadam z nim,usłyszalam od niego to co kiedys uslyszalam od swojego bylego meza ja zarabiam i moge sobie kupic i zaczal mi wypominac co ja ostatnio kupilam tylko nie patrzy ze to co kupie to on tez je 😮 i mu powiedzialam ze ja tez jeszcze zarabiam i mam prawo kupic sobie nawet czekolade kazdy dzien jak on sobie kupuje papierochy ehhh normalnie zal sciska d...... przepraszam ze wam smece ale musialam juz mi lepiej...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Loli napisał(a):
    Widze ze dzis chyba dzien zakupowy 😁 zapasy sie pokonczyly po weekendzie 😁


    niestety...
    katastrofa
    no ale trudno trzeba.
    Dobra lecem gotowac jej zupke, żeby miała jak wrócimy :*
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    hej
    ja walsnie byla zciagnac szewki na glowie troche szczypało ale bylo ok wynikow jeszcze nie ma ale lekarz jest dobrej mysli 🙂
    adas juz nie spi od 7:30 i gada sobie na bujaku 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Eluska_09 napisał(a):
    Loli napisał(a):
    Widze ze dzis chyba dzien zakupowy 😁 zapasy sie pokonczyly po weekendzie 😁


    niestety...
    katastrofa
    no ale trudno trzeba.
    Dobra lecem gotowac jej zupke, żeby miała jak wrócimy :*


    U MNIE IDENTYCZNIE 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    bobas napisał(a):
    hej
    ja walsnie byla zciagnac szewki na glowie troche szczypało ale bylo ok wynikow jeszcze nie ma ale lekarz jest dobrej mysli 🙂
    adas juz nie spi od 7:30 i gada sobie na bujaku 😁


    bobas ? jakie szewki ? czy czegos nie doczytalam moze ?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Loli ejszcze 8 i przestana Ci posty naliczac.... 😜 ebhehhe

    PErelka to norma.. glupie dziady 😜

    Eh przepatrzylam szafe malego... i kuzwaa.... on zaraz nie bedzie mial w czym chodzic.... 😮 bo mam taki przeskok w ciuchach ze juz na lato i na jesien takie duze .... ehh dzis bede jeszcze musiala lumpki obskoczyc za czyms bo przeciez w zaduze go nie ubiore... 🤨


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Anulka daj spokoj jak dobije do 10000 to juz nie pisze 😉 obiecuje i przysiegam ! jak cos to na gg ! skype mnie lapcie ! nk lub fb, bo az wstyd jak cholera.

    No a z ubraniami ehh ja sie zbieram wlasnie juz od tygodnia bo polowa szafy Oli juz jest za mala i tez wsumie juz powoli nie mam w co ja ubierac zazwycza w domu siedzi w rajtkach i jakiejs bluzce a wiec nie ma problemu .

    Jezzzu tyle zeczy dzis musze zrobic a tak mi sie nie chce ze szok normalnie 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...