Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
To jest cos takiego ze oni ci pomagaja placic za mieszkanie rent !

Ze np. jak masz mieszkanie za ktore miesiecznie placisz okolo hmm 700 Funtów to panstwo zalezy jakie masz zarobki itp, moze ci nawet doplacic 400 Funtów a wiec ty masz do zaplacenia tylko 300 😉
Ale tak jak mowie kazda suma zalezy w jakiej jestes sytuacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

pozdrowienia serdeczne od Iwwwy 🙂
właśnie do mnie dzwoniła! mały dobrze zniósł lot, teraz też śpi 🙂 Iwwwa właśnie wybiera się do swojej starej pracy powiedzieć że już nie wraca....
z domem jakieś komplikacje troszke, ale idą dzisiaj negocjować 🙂
wraca w czw w nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek 🙂
ciezko mi dzisaj wejsc na brzuszka strasznie zamula i nie moge nadrobic. 😞
wogole czcianka mi sie na brzuchu zmienila i wszystko mam zamazane nie wiem co sie stalo?
moj ma dzisja wolne wiec pewnie zajrze dopiero wieczorem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki :*

buziaki dla didziołków WSZYSTKICH!! dla naszych dziewczynek Ewuni, Gabrysi, Nikusi, Olenki i Oli :* 🙂
no i dla Dawidka, Pawełka, Franusia, Marcelka, Kacperka, Kubusia, Alka, Adasia, na dzień mężczyzny 😉 po 2 :* od Iguni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szooook myslalam, ze z 30 stron bedzie a tu 4 😲 😲 😲 😮 😮
no ale lepiej bo nadrobilam
Agus a ona czasem kataru nie ma?
u nas ok, mala spi ale spala do 6:20 pozniej z nami do a pozniej ja wstalam a ta pawie do 10 spala
spioch kochany :*
pozniej wrzuce zdjecia
buzki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo ja jaka cisza.....

JA bylam w miescie .. kupic spodnie..
wszystkie mozliwe przymierzyla.... i sie zaamalam w huj.. zadne na mnie nie pasowaly.. jak w nogach ok to w pasie za male i jak w pasie ok to nogi za szerokie /.. 😮
Karolowi sie oberwalo normalnie ze lzami w oczach juz przymierzalam te spodnie.. edne nawet na duze nie wcislam i urwalam szlowki... 😮 ale szbko schowalam w kieszen i ciul...

wkoncu jakies tam na hama juz kupilam... 😮


Elus haha zajebiste !!:p

W poniedzialek na 12.3 jedziemy na konrol ze stulejka... oby zrobil naciagniecie i z glowy bo nie rpzezyje jak bedzie mial operowane... 😞


:***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...