Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Aga nawet połowa miesiąca nie minęła, to się wszystko może jeszcze zmienić, ale przynajmniej są emocje i kupa śmiechu 🤪 🤪
jak to czytałam to się śmiałam do rozpuku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hahahaha 😁 domyslalm sie kochana ! Bo pisalam niezle glupotki 😁 przezywalam to ! strasznie ! ale wkoncu doszlam do mojego wymazonego celu 😁 dosc sporo zrobilam wczesniej niz Elka wpadla ktora mi pomogla puzniej do konca !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Ola juz siedzi 😉 dosc sporo ! wiadomo ze sie przewraca na boki ! ale dlugo utrzymuje sie w pozycji siedzacej , taka wyprostowana raczkami sie podpiera po bokach 😉
A jak w takiej pozycji podejde do niej ja przytulic to ona chwyta za moje ramie i wstaje 🤪
No i wyprubowalam zrobic tak jak Anulka ze trzymam Olence nozki a ona wstaje w pon. wam nagram ! jak mojego nie bedzie :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne foty Elu!
kurde ale Wy tam macie cudownie, te widoki...bosko 🙂

aaa i fajne buty 😁

Loli moja też siedzi...ale niepewnie bardzo i dzisiaj np. posadziłam ją na ziemi, a ta się obaliła do przodu, albo leży na ziemi na plecach i podnosi głowe bo próbuje wstać...i co? rypie głową o ziemie i ryk 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
piękne foty Elu!
kurde ale Wy tam macie cudownie, te widoki...bosko 🙂

aaa i fajne buty 😁

Loli moja też siedzi...ale niepewnie bardzo i dzisiaj np. posadziłam ją na ziemi, a ta się obaliła do przodu, albo leży na ziemi na plecach i podnosi głowe bo próbuje wstać...i co? rypie głową o ziemie i ryk 🤢


dlatego mojej nie kłade na ziemi... to samo 😜 😜 😜 😜
Elus sliczne zdjęcia ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis film z Sebastianem oglądniemy, ale zanim tooo...
wymęcze moją córke tak, że łoooo...!!! i zobaczymy czy znowu bedzie heja banana w nocy 🙃 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wyremontować i sprzedać potem? no wiesz...może kiedyś ( ten totek, wiesz 😁 )

Eluśka...a powiedz mi, dostałaś jakieś leki od swojej gin ostatnio?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...