Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aaaa no to nie zrozumiałam, wyboc!
pieprzyć to 🙂 tylko Wam gitare zawracam, męczydupa i męczydusza ze mnie 😁

hehe Elu ale to tak nie działa....im można mówić a one i tak swoje 😁 fajnie że Ci padła...bo moja w du...szy ma spanie! ewentualnie zaśnie na spacerze...na który idziemy za jakiś czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
aaaa no to nie zrozumiałam, wyboc!
pieprzyć to 🙂 tylko Wam gitare zawracam, męczydupa i męczydusza ze mnie 😁

hehe Elu ale to tak nie działa....im można mówić a one i tak swoje 😁 fajnie że Ci padła...bo moja w du...szy ma spanie! ewentualnie zaśnie na spacerze...na który idziemy za jakiś czas 🙂


moja na spacerze nie ma szans, żeby spała.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woooo a za co? za kurs pływania? dla dzieciaków specjalny??
eee to nie lepiej iść normalnie u nas za 12zł na godzine za osobę...za dziecko chyba nic?;/

Ela i reszto... 🙂 mam pytanie, wyparzacie jeszcze butelki dzieciom? bo ja już przestałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wozisz już w spacerówce? 🙂 bo moja też nie chce spać, tyle ciekawych rzeczy do zobaczenia jest 🙂 padnie po dwóch godzinach hehe

echh no to spory wydatek...ni ewiem, ja bym się raczej nie zdecydowała, tymbardziej że moja nadal się nie lubi kąpać w wanience, to jej przecież do takiej dużej wanienki nie wezme 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałam właśnie 😁 ...zazdroszcze Wam, bo moja skupiona strasznie! anwet teraz jak siedzi przy kąpieli...jest lepiej ale nie ma szaleństwa.
iwa mowiła że mam ją wziąć do siebie do kąpieli i chyba tak spróbuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
widziałam właśnie 😁 ...zazdroszcze Wam, bo moja skupiona strasznie! anwet teraz jak siedzi przy kąpieli...jest lepiej ale nie ma szaleństwa.
iwa mowiła że mam ją wziąć do siebie do kąpieli i chyba tak spróbuje 🙂


a może jej sie spodoba 😉
ja swoja tez wezme kiedys 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tatus pojechal 😞 ale bylo fajnie go zobaczyc 1.5 miesiaca sie nie widzielismy.
Adas dziadkiem zachwycony gadal do niego jak najety a jak nie zwracal uwagi to zaraz piszczal haha
AGGA co do butelek to ja zawsze po umyciu zalewam gotujaco woda i tyle.
A i jeszcze mam pytanko
czy wam strona brzuszka tez sie zmienila tzn czcionka i wszystko takie zamazane bo mi tak i nie wiem czy to wina mojego monitora?ale inne strony sa spoko wiec nie wiem o co kaman?
chlopaki na spacerze a ja ide pichcic obiadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...