Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzien doberek ja tez nie wyspana oj dzisja ide o 22 spac 🙂
aga co do bobka to tez uwazam ze sie nie wysilil chlopaka ale musze poszukac czy naprawdejest taki lokal w wawie ☺️ 😁
w DDTVN ma byc o szymonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no żal, w ogóle on mi do tego nie pasuje...mimo tego ze jako facet mi się podoba 🙂
ale ten serial jakiś taki...no dziwny, a może to przez to że go prawie nie oglądam? 🙂

ja też idę o 22 spać dzisiaj 😜 i wypije tylko jedną kawę! półlitrową obiecuję 😁

jak by co to chat 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dzisiaj musimy pozałatwiać trochę spraw przed wyjazdem Krystiana. Wypowiedzenie musi złożyć. Ja po stanik jadę...A pada taki malutki deszczyk.A jak ślicznie pachnie 🙂 O Szymonku będzie? Fajnie 🙂 Pisałam do nich maila jakiś czas temu.
A Bobek taki jakiś chudy jak dla mnie i ta fryzura...Problem tego serialu jest tu, że Mucha jest bardziej męska od Bobka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu założę się że nie Ty jedna...ale dobrze, niech coś z tym robią!

haha co do Muchy to racja, strasznie jest...męska 🙂nie lubie jej bardzo...jak w pierwszym odcinku przyszła do tej firmy w czerwonej sukience bez stanika....to już wiedziałam że nie będę na to patrzeć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I dobrze, że nie ja jedna...W końcu w kupie siła 🙂 A najważniejsze żeby w końcu zapadły decyzje, które poprawią byt tego szkraba. Dopóki jego osobowość nie zostanie całkowicie skrzywiona.
Mam już jeden bukiet krokusów. Myślę jaki zrobić następny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kupie śmierdzi 🙂
pokaż nam te krokusiki!

wczoraj na spacerze u kogoś na ogródku widziałam przebiśniegi 🤪 🤪 🤪

a widziałyście? w krk dzisiaj 17st!!!!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
w kupie śmierdzi 🙂
pokaż nam te krokusiki!

wczoraj na spacerze u kogoś na ogródku widziałam przebiśniegi 🤪 🤪 🤪

a widziałyście? w krk dzisiaj 17st!!!!! 🤪 🤪



ah tak tak 17 stopnie jeeeeeeee!!!!!!!!!!!!1 🤪 🤪 🤪
oprócz Dosika, Agi, Bobasa i Elusi to pierwsiejsza 😁
miłego dnia Wam życze bo nie wiem czy bd miec czas, żeby wejść :*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny,jak tam na dzis u nas bylo wczoraj rano 20 stopni 🙂 a dzis prawie tak samo Alez ja jestem nie do zycia mlody obudzil sie o 2 w nocy i nie spal do 4:30 masakra potem 6 i od tego momentu spal tylko 10 min 🤢nie wiem co mu jest ehh i taki marudnyyy 😠
  • Aga u mniew ogrodku tez sa przebisniegi i krokusiki
  • Elus moj M za dwa tyg wyjezdza 😞tak wiec bedziemy sierotkamijedno pocieszenie dla mnie co dwa tyg bedzie na weekend
  • a bylam w sobote u fryzjera obcielam sie farblam i balejarz 🙂
  • A jak tam dzieciaczki??
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    biedny ten Szymek 😞 w środku piekła które zgotowali mu rodzice i wszystko na widoku publicznym 😞 szkdoa gadać...

    a jak chcecie to pobawcie się 😜
    http://www.oddcast.com/home/demos/tts/tts_example.php?sitepal
    pan Krzysztof jak wyznaczycie język polski może Wam mówic wsyzstko co chcecie 😁 mi już powiedział że ładnie dzisiaj wyglądam 😜 fajny facet 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    bobas napisał(a):
    ogladalyscie reportarz o szymonie?
    bo ja juz zglupilam nie wiem co o tym myslec 😮


    Asia ja mam takie same myśli...ale nie mógł tego spreparować, to niemożłiwe!

    Iwona już Ci pisałąm że śłicznie wyglądasz 🙂 super mamuśka! pozazdrościć 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...