Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Ewa mi kaszle więc dzisiaj sobie spacer odpuścimy, szkoda bo boska pogoda...
wgrywam foty jak by co 🙂

Ela no to wieczorem chleb z czosnkiem i herbata z cytryną i miodem 🙂 tego czosnku to tak ful, zeby Cię wyparzyło 🙂 a pózniej chuchnij Sebkowi to będziecie mieli namiętnie śmierdzącą noc 😁

Ania a co teściowie zaś gadali?;/ ech...to naciągaj mu...ja nie wiem Aniu jak to wygląda ani co jak naciągać...więc rozkładam ręce, bo nie wiedziałabym jak się do tego zabrać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a co z nas za ciotki? 😞 i ze mnie za teściowa???? 😠

buziaczek ogromniasty dla Adaśka 😘 😘 😘 😘 ode mnie i Ewuni 🙂 ☺️

nie katarek, tylko kaszle, ale nie wiem czy się wygłupia czy co? ale dość często kaszle jak na wygłupy. nie wiem, dlatego waham się czy wyjśc czy nie, ale już chyba sobie daruje. jutro pójdziemy jak nie będzie kasłać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
a co z nas za ciotki? 😞 i ze mnie za teściowa???? 😠

buziaczek ogromniasty dla Adaśka 😘 😘 😘 😘 ode mnie i Ewuni 🙂 ☺️

nie katarek, tylko kaszle, ale nie wiem czy się wygłupia czy co? ale dość często kaszle jak na wygłupy. nie wiem, dlatego waham się czy wyjśc czy nie, ale już chyba sobie daruje. jutro pójdziemy jak nie będzie kasłać.


nono tesciowa ale podpadlas 😁
teraz ta pogoda tak zdradliwa jest ale jak nie ma goraczki to chociaz na troche z nia wyjdz jutro moja pediatra tak twierdzi ze jak nmie ma goraczki to jest ok dziwne troche 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no podpadłam...krechaaaa 🙂

ech nie no, gorączki nie ma i normalnie się zachowuje...ale pieprze to, jutro pójdę na dłuuugaśny spacerek jak będzie taka pogoda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
no właśnie się zlała!! położyłam ją na chwilkę na tapczanie bez pieluchy żeby sobie fitulinkę wywietrzyła a ta sikła!!


😁 😁 😁
ide robic obiadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde jak do szpitala... jasny gwiny........ 😞 😞 😞 😞 😞 biedny 😞 😞
Kurde ciagle sie go jakies gowno trzyma..... ☺️


Buziole dla Adaska!! 🙂 🙂


A moja tesciwoa kurwaa.... tzn oboje....
Tesciu ze mna nie gada juz kilka dni - pislam Wam?? ze sie obrazil bo obieralam Marcelowi buraka.. wdyglam na widelec i 2 reka obieralam...- bo tak cale zycie robilam... A on ze nie wierzy ze by nie oastygl w zimnej wodzie... a ja ze zrobie po swojemu....................BEZ KOMENTARZA...

A dzis przyjechali, wsiadlam na biegu i sie szarpalam z tym malym sloniem zeby go w czassie jazdy do fotelika wetkac ktory byl walniety na srodek auta byle jak... ok....
jestesmy tam.. tesciowa ja go wezme.. ok... wyciaga nosidelko i mowi ona by wolala bez tego 🤢 a ja ze jak mu cos zrobi z pitochem to jak go potem poniesie?? to ze o co mi chodzi ze czemu ejstem zla.
A ja zdenerwowana jak przed matura 😮
Potem tagramy go na gore bo mowi ze pisalo tak.. i gowno nic nie ma.... na dol i znowu nic...zaraz sama polecialam jeszcze wyzej i znalazlam.
Przyszla z nim i oczywiscie zachowuje sie jak by Marcel byl jej 😮 😮 z nami do dr wchodzi... i kurwa z lekarzem pierdoli... jak by wiedziala najlepiej 😮 😮 😮
tesciu- kierowca jak by 2 dni temu zdal prawko..... nie umial wyjechac z parkingu i w znak wycofal.. a potem pod prad wjechal 🤢
cale miasto objechalismy bo tak madra tesciowa prowadzila bo po huj patrzec na znaki 🤢 🤢

nic sie nie odzywalam cala droge w ta i spowrotem... obrazeni jacys to co mam gadac?? jak im kurwa nic nie zrobilam... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pomyśleć że zaczęło się od buraka 😜
a tak poważnie, to ja już mówiłam że Twoja teściowa sobie za dużo pozwala!! chwale moją że się tak nie wpieprza! bo rozumiem że pojechała z Tobą ok, ale to mogłaby zapytać wejść z Tobą?? to TWOJE DZIECKO!!! nosz fak!!
mam nadzieje że to mieszkanie nowe macie daleko od teściów??? 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie tak nie za bardzo.... 😮 moze z 500 metrow dalej 😮

No ja juz sie nie wypowiadam kurwa na ich temat bo Karol potem sie wkurwia bo mu dzwonie i slyszly ze cos nie tak.. i mu mowie a oni chyba tez dzwonia i pierdola mu cos bo mi nie raz powiedzial czy nie mozemy ciagle w zgodzie zyc... zawsze cos.
A ja tak mozemy ale czy oni nie moga zrozumiec ze ja mam swoje zwyczaje swoje zycie???
eh
brak slow

co robi Ewka??:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerosło, na pewno się nie spodziewał....i nie wiem czy sobie z tym radzi. dzisiaj go pokazywali w tv to wyglądał strasznie 😞

Aniu hehe Ewka jest na kod 😁 musisz wbić PIN żeby z Tobą poszła 😜 😜
a hmm myślisz że coś się zmieni jak zamieszkacie na tym mieszkaniu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem.... mam nadzieje ze chociaz to ze bedu u nas siedziec a nie ja bede wiecznie do nich naginac.
Po za tym.. wczoraj bylismy u naszego doradcy... kuzwa.. rata 1000 zl a po 8 latach 1100 😞 Az Karol oprzytomnial .. bo glownie kasa idzie na niego.... mam nadzieje ze to serio bylo a nie ttylko chwilowe.
Na bank bedziemy pozyczac od tescia i to jest nie uniknione dopuki nie pojde do pracy a to bedzie gdzies za rok 1,5 az maly bedzie umial cos w kolo siebie zrobic tak zeby mogl isc do zlobka.


aaaa tam kod pin... ja jej pokaze ciacho zabawki marcela i ze mna pojdzie:p a kjak nie to marcel z nia pogada po bejbowsku i tez pojdzie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerażają mnie kwoty o których mówisz Aniu! jaaaak??/ skąąąąąd! masakra.
ale jak mówiłaś nie macie wyboru...
ooo to jak do nich chodzić nie będziesz to też jest dużo! ewentualnie niech wpadną do Was - na kawę, dwie trzy godzinki na tydzień i papapaaaaaa 🙂 tak jak moi teściowie! normalni ludzie 🙂 ☺️

po bejbowsku mówisz 🙂 to by musiał ją nieźle zagadać żeby poszła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...