Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

trzy 🙂 ja się staram na to nie patrzeć, bo to się waha jak cholera 🙂 🙂

za przykładem Eli chyba umyje dzisiaj okno jakieś, bo świata przez nie nie widać, ale to jak mała pójdzie spać...narazie kupsko idzie... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Loli napisał(a):
No Anulka to tyle dobrze na masz na stole prasowac na , prasuje na ziemi , a garbie sie przy tym na maxa i to nie wygodnie jest ! strasznie 😞


a na ziemi tez mi sie zdaza ale potem ciezko mi wstac 😮
Ela to co ugotowal??:P

JA dzis gotuje nam spagetti oszukane:p KArol se na slasku to go sram:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Loli napisał(a):
No Anulka to tyle dobrze na masz na stole prasowac na , prasuje na ziemi , a garbie sie przy tym na maxa i to nie wygodnie jest ! strasznie 😞


a na ziemi tez mi sie zdaza ale potem ciezko mi wstac 😮
Ela to co ugotowal??:P

JA dzis gotuje nam spagetti oszukane:p KArol se na slasku to go sram:P


No z kads to znam :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wlasnie bylam wczoraj w primarku:

Elu byla jedna torebka ale hmm jakas beznadziejna nie podobala mi sie wigladala na gowniana strasznie :/

Bobas ! kurteczek juz takich nie ma 😞

wszystkoe teraz na LATO !
jakie kupilam olence podkoszulki 😉 super..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
A wlasnie bylam wczoraj w primarku:

Elu byla jedna torebka ale hmm jakas beznadziejna nie podobala mi sie wigladala na gowniana strasznie :/

Bobas ! kurteczek juz takich nie ma 😞

wszystkoe teraz na LATO !
jakie kupilam olence podkoszulki 😉 super..


tzn jakie.. takie pod bluzeczki czy jakie?? 🙂 pokazuj:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Loli napisał(a):
A wlasnie bylam wczoraj w primarku:

Elu byla jedna torebka ale hmm jakas beznadziejna nie podobala mi sie wigladala na gowniana strasznie :/

Bobas ! kurteczek juz takich nie ma 😞

wszystkoe teraz na LATO !
jakie kupilam olence podkoszulki 😉 super..


tzn jakie.. takie pod bluzeczki czy jakie?? 🙂 pokazuj:P


czekaj pstrykne foto 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek
biedna Ewcia ja pamietam jak adas mial tak co dwa dni krew pobierana uh 😞
ale panie z raboloatorum sprzedaly mi patent zeby krew szybko lecial i poszlo wszystko sparwnie to nalezy dac dziecku pic 15 min przed pobraniem i naprawde pomaga.
Widze ze wszystkie za sprzateanie sie wziely prasowanie mycie okien to ostatnie to tez musze bo moje okna to katafstrofa wstyd sie przyznac ze ostatni raz myla mi mama pol roku temu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje firany już się piorą.Franka marudkę uspałam. Mam czas teraz żeby kanapek się najeść. Okna chciałam umyć przed świętami, ale jak spojrzałam w kalendarz to stwierdziłam, że później ich nie doszoruję. Dlatego teraz okna, parapety całe ramy...Każdą szparę wymiotłam. A tak jak u was u mnie szaro więc nie rwie mi się iść na spacer. Wolę w domu porobić. Wczoraj Krystian grzyba ganiał to dziś też należało by porządnie przewietrzyć bo czuć jeszcze chlor. Na obiad on zrobił taką smażonkę...Wątróbki drobiowe, serduszk w kawałki do tego cebulka, sól, pieprz ,papryka i chlebek. I chyba za łapczywie to zjadłam i coś mi stanęło na żołądku. Dzisiaj mam ochotę na barszcz czerwony taki z kawałkami dużymi buraka i ziemniakiem i uszkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewka śpi, ale chyba ją boli ta rączka bo strasznie krzyczała 😞 boroczek

Aniu mówisz że na śląsku?? 😁 kurcze to musze iśc się ładnie uczesac i umalować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu 😁 ja okna myłam żeby przyspieszyć poród coś koło 7 września, także też pół roku temu i po prostu są bomba 😁 brudne jak bym przy ruchliwej ulicy mieszkała na parterze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koszulka z krotkim rekawkiem 3,50Fx2
[URL=http://img140.imageshack.us/i/image000d.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3738/image000d.jpg[/IMG][/URL]

Koszulka z dlugim rekawem 3,50 x 2 🙂
[URL=http://img10.imageshack.us/i/image001inr.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7885/image001inr.jpg[/IMG][/URL]

Sweterek 2.00
[URL=http://img861.imageshack.us/i/image002d.jpg/][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/8650/image002d.jpg[/IMG][/URL]

No i ja wczoraj wyszarpalam koszulke 😉
[URL=http://img705.imageshack.us/i/image003tc.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5652/image003tc.jpg[/IMG][/URL]
Strasznie spodobaly mi sie te plecy 🙂
[URL=http://img847.imageshack.us/i/image004f.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/6492/image004f.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Nie az tak dużo czasu to nie mam 🙂 Tzn chęci 😜 Ja aż wstyd, ale dziś na łatwiznę idę....


oj wstyd wstyd!! w paluszkach baterflaji słowo 'łatwizna' nie istnieje 😁 😁 😁 a przynajmniej istnieć nie powinno 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sweterek dla małej boooski!!!! też chce taki 🙂 i dwa funty...no nieee 🙂
a Twoja bluzeczka bardzo ładna 🙂 ja nie przepadam za koronką ale to z przodu b. mi sie podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli, ale śliczne 😞 Zazdroszczę wam pod tym względem, że macie córeczki...Bo dla chłopaków to jest strasznie ciężko coś kupić ładnego, innego 🤨
Aguś no istnieje u mnie takie słowo...Zwłaszcza dziś 🙂 Ale cieszę się bo Krystian nie jedzie do Norwegii autkiem tylko leci samolotem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...