Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

buuterfly napisał(a):
Loli, ale śliczne 😞 Zazdroszczę wam pod tym względem, że macie córeczki...Bo dla chłopaków to jest strasznie ciężko coś kupić ładnego, innego 🤨
Aguś no istnieje u mnie takie słowo...Zwłaszcza dziś 🙂 Ale cieszę się bo Krystian nie jedzie do Norwegii autkiem tylko leci samolotem 🙂


popieram co do ciuszkow dla chlopcow wchodzisz do sklepu 3/4 dla dziewczynech reszta dla chlopca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Loli, ale śliczne 😞 Zazdroszczę wam pod tym względem, że macie córeczki...Bo dla chłopaków to jest strasznie ciężko coś kupić ładnego, innego 🤨
Aguś no istnieje u mnie takie słowo...Zwłaszcza dziś 🙂 Ale cieszę się bo Krystian nie jedzie do Norwegii autkiem tylko leci samolotem 🙂


i co ty zdasz prawko i pewnie autko dostaniesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bobas napisał(a):
buuterfly napisał(a):
Loli, ale śliczne 😞 Zazdroszczę wam pod tym względem, że macie córeczki...Bo dla chłopaków to jest strasznie ciężko coś kupić ładnego, innego 🤨
Aguś no istnieje u mnie takie słowo...Zwłaszcza dziś 🙂 Ale cieszę się bo Krystian nie jedzie do Norwegii autkiem tylko leci samolotem 🙂


popieram co do ciuszkow dla chlopcow wchodzisz do sklepu 3/4 dla dziewczynech reszta dla chlopca


dokladnie i to przewaznie sweterek np ten sam w 2 kolorach jedna bluzka 2 rodzaje spodni i to jest wszytsko;/
wku mnie ta dyskryminacja 😮 😮
A wiecie co teraz chcialam mu kupic nigdzie nie widze... czapeczke z daszkiem 😜


Loli ciuszki zajebiste!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Nie no dla mnie autko i tak stoi. Ale ja na razie na prawko nie idę. A cieszę się bo wydamy o wiele mniej pieniędzy 🙂


a dlaczego go nie zdasz wkoncu ? i bedziesz miala swity spokoj ? pieniadzE?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka Ty masz dzieckoo w ogóle???
jak ja mam to wszystko co napisałaś zrobić przy Ewie?? 🙂

Loli ja jestem ale szwagier był...cholera troche mamy problem:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam dziewczyny że u nas to jakiś pech normalnie 🙂 jak nie urok to sraczka!

szwagier wczoraj byłu dermatologa bo coś mu się zaczęło między palcami robić, jakieś krostki. okazało się że złapał świerzb 😮 😮

no i co kurna? pokazuje mi te swoje krostki i ja mam pare podobnych 🤨 🤨 musze się jak najszybciej zapisać do dermatologa ( cyyba kurwa na czerwiec dopiero! ) albo iść prywatnie...żeby, jeśłi to mam, to mała tego nie złapała ode mnie! no szlak by to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
powiem Wam dziewczyny że u nas to jakiś pech normalnie 🙂 jak nie urok to sraczka!

szwagier wczoraj byłu dermatologa bo coś mu się zaczęło między palcami robić, jakieś krostki. okazało się że złapał świerzb 😮 😮

no i co kurna? pokazuje mi te swoje krostki i ja mam pare podobnych 🤨 🤨 musze się jak najszybciej zapisać do dermatologa ( cyyba kurwa na czerwiec dopiero! ) albo iść prywatnie...żeby, jeśłi to mam, to mała tego nie złapała ode mnie! no szlak by to...


Agaa to niech ci pozyczy troche masci zelu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no Loli taaa 😁
wolałabym żeby mi lepiej zapłacił za wizyte 🙂
w ogóle to myślałam że świerzb mają tylko psy? zwierzęta a nie ludzi e 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem...czytałam wczoraj o tym.
mam nadzieje że tego ciulstwa nie mam!!!!!
ale normalnie podświadomie gdzieś tam, siedze teraz i się drapie 😜 wszędzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiedz mojej mamie jedno słowo WSZA to biedna sobie włosy z głowy rwie, czochra się jak poparzona 🤪 Sama myśl tak na nią działa.
O wyprały się firanki 😜 Poluję na hiacynty...Bo chcę zrobić taką ładną kompozycję...Ale to chyba na wielkanoc zrobię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...