Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ahm ok 😉

My dzis znow jemy slodkie ziemniaczki z merchewka 😉 Olenka to uwielbia 😉

Nawet sie git zrobila pogoda i chyba pujdziemy sie przejsc na farme 😁 mam kolo domku :]

Moze szczele jakies foty Ole z jakas kura :d hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ostatnio jadła rosól chiński z makaronem oczywiscie sojowym
BO TAKIEGO ZWYKLEGO TO JEJ NIE DAJE
bo za mała
i nie zmiksowany ale drobno pokrojony
bo Nika nie ma problemu z kawałkami
aaa co do ryżu to je ryż z kurczakiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja też lubi ryż 🙂 ale żeby tak całkiem miseczke zjadłą to jeszcz enie, dałam jej narazie spróbować i była zachwycona.

drugie okno umyte, przyszedł szwagier z dziewczyną i kawę piliśmy...a teraz to już mi się nie chce sprzątać przez nich!
a Mich ma tyle pracy że powiedział że nie wie czy w ogóle do domu będzie schodził :/ z jednej str dobrze, bo kasa będzie, a z drugiej...znowu nic nie je, bo zestresowany, i 'zdupiony' na maras :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no marcel zje np duzy sloiczek i tak nieraz mu za malo.... 😮 cala miseczke zupy zje...

u nas pogoda nie bardzo ale nie pada wiec chyba pojdziemy bo ten bzika dostanie 😜 😜


a o 4 kumpela przychodzi.... 🙂


Aga a co do micha to skas to znam.... dzis znowu sama na noc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zescie sie rozgadaly 🙂
odrazu wiadomo ze brzydka pogoda 🙂
mnie od wczoraj glowa boli biore tabsy ale nic wiec ciezko mi sie przed kompem siedzi 😞
o jedzeniu piszecie ja jeszcze adasiowi miesa nie dalam dzisja jadl jagody i jablkiem i obserwuje czy nie dostanie wysypki.
a ryz dawalam mu z marchewka ze sloiczka i tez lubi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie się chmurzy 😠 😠
a ja właśnie chce zacząć trzecie okno! nosz fuck! 😠
niby 17st, ale pochmurno...nie wiem, zobaczymy jak mała wstanie, bo z płaczem troche podziubała obiad i zasnęła w sekundkę :/

mój był, powiedział że za 10 min będzie na obiad....to było 45 min temu. i widze z okna że pracuje, czyli zapomniał 😮 borok :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz Asiu w sumie to się zastanawiam...no i co że będzie padać? I TAK PRZECIEŻ KIEDYŚ NA TE MOJE OKNA MUSI PADAĆ 😜 czy to ma wpływ na to że one się szhybko zabrudzą że pada w ten sam dzień co je umyje? no chyba nie 😲 więc o co chodzi 🤪 🤪

no zapomniał, ryknęłam mu z okna żeby przyszedł '5 min' a było to 10 min temu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas caly czas szaro wiec idealnie na mycie okiem 😜
ale kuna te szyby sa tak zarabane,, ta laska przede mna czyms je czyscila ... i moge pucowac ile sie da a one sa tak pomajzgane ze masakra 😮 jak firanka jest to tak nie widac ale tak to az wstyd 😜
Ale sram... juz neidlugo nie ebde musiala przez nie patrzec:P

A ja Marcelowi w sumie juz wszytsko daje... to co my jemy on probuje... bo inaczej nie da rady 😉

Ale wiecie... u nas wiatr zimny.. torche zmarzlam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie Aniu, kiedy kiedy??

Asia ja wiem, bo to taka przyjęta teoria żeby nie padało po myciu okien zaraz w ten sam dzień, ale co z tego? czemu taka teoria jest?niech leci, pieprze to 🙂 ale kuchni już nie myje, nie mam siły, Ewka nic dzisiaj nie spała! tyllko rano...teraz ją położyłam i 10 min, a stęka jak dzika...zmęczona jestem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
no właśnie Aniu, kiedy kiedy??

Asia ja wiem, bo to taka przyjęta teoria żeby nie padało po myciu okien zaraz w ten sam dzień, ale co z tego? czemu taka teoria jest?niech leci, pieprze to 🙂 ale kuchni już nie myje, nie mam siły, Ewka nic dzisiaj nie spała! tyllko rano...teraz ją położyłam i 10 min, a stęka jak dzika...zmęczona jestem 😞


nie wiem taka głupota ze sie myje zyby byly czyste a tu zaraz bedzie padac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz worcilam bo sie jakos zimno zrobilo ;/


Kurde mol przyszla mi ta czapeczka jest normalnie genialna !
wejdzcie na chat to wam ja pokaze.
I co dupa bo zamala jest !
Musze ja sprzedac i kupic Oli taka sama tylko ze wielka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w tym tyg dostaniemy decyzje o kredycie... potem 2 tyg czegos tam zalatwiania...
Ta laska ma czas do 26 maja zeby sie wyniesc... i tez do tego dnia maja jej sie wyniesc z mieszkania do ktorego sie przeprowadzi. Ale wiadomo jak my szybciej dostaniemy kase tym ona ja szybciej przeleje tamtym na konto i sie wyprowadzi 🙂

Wiec mysle ze na moje urodzinki w czerwcu bedziemy po parapetowie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
ja juz worcilam bo sie jakos zimno zrobilo ;/


Kurde mol przyszla mi ta czapeczka jest normalnie genialna !
wejdzcie na chat to wam ja pokaze.
I co dupa bo zamala jest !
Musze ja sprzedac i kupic Oli taka sama tylko ze wielka.[/quote

to juz wchodze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
ja juz worcilam bo sie jakos zimno zrobilo ;/


Kurde mol przyszla mi ta czapeczka jest normalnie genialna !
wejdzcie na chat to wam ja pokaze.
I co dupa bo zamala jest !
Musze ja sprzedac i kupic Oli taka sama tylko ze wielka.


a jaki rozmiar??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
Loli napisał(a):
ja juz worcilam bo sie jakos zimno zrobilo ;/


Kurde mol przyszla mi ta czapeczka jest normalnie genialna !
wejdzcie na chat to wam ja pokaze.
I co dupa bo zamala jest !
Musze ja sprzedac i kupic Oli taka sama tylko ze wielka.


a jaki rozmiar??


od 6-9 m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...