Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Perelka napisał(a):
laski ten znowu sie naciaga 😞 i tak dzinie po brzuszku mu jezdzi i boli go dzwonilam do lekarki ta mi powiedziala ze jak mu do jutra rana nie przejdzie to do szpitala bo nie okilznamy tego;(


kurcze 😞 ale z drugiej strony ja nie wiem czy bym wytrzymala do jutra bo ze mnie panikara jak cos sie dzieje nie tak z adasiem najwazniejsze to pilnowac zeby sie nie odwodnil ale to pewnie wiesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

tak Asiu wiem tylko ze on z butelki pic nie umie i daje mu herbatke dla dzieci strzykawka lub lyzeczka ,panikowac nie ma co bo on tylko teraz raz wymiotowal w nocy a teraz to juz tylko brzuszek go pobolewa co innego jakby ciagle wymiotywal to bym sama jechala do szpitala albo gdzies prywatnie do lekarza bo to juz przerabialam z corka jak miala 3 latka lekarka czekala a ta zygalai srala przez tydz i sie odwodnila pojechalam prywatnie a tam mila pani doktor dala jej kroplowki dwie siedzialam tam 5 godz i na drugin dzien w domu tez miala wiec wiecie trzeba uwazac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie jutro na wekeend przyjezdza siora z kuzynem i jego dziewczyna nie moge sie juz doczekac 🙂
ale nie mam jak jechac po zakupy bo auto jest zepsute 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to oby nie trzeba było do tego lekarza jechać...
a jest spokojny czy płacze??

ej, jakie jaja....Ewa zasnęła na siedząco, przy bawieniu się...podchodze do niej a ta przymknięte oczy, głowa opusczona i śpi 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fajnie Asiu!!
a jechałabyś z Adasiem?
w taką pogodę?? ja też musze bo nawet mojej kochanej kawy nie mam....ani ciastka ani chleba nic!! ale nie rusze się z Ewą. to nie ma sensu ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perelka napisał(a):
tak Asiu wiem tylko ze on z butelki pic nie umie i daje mu herbatke dla dzieci strzykawka lub lyzeczka ,panikowac nie ma co bo on tylko teraz raz wymiotowal w nocy a teraz to juz tylko brzuszek go pobolewa co innego jakby ciagle wymiotywal to bym sama jechala do szpitala albo gdzies prywatnie do lekarza bo to juz przerabialam z corka jak miala 3 latka lekarka czekala a ta zygalai srala przez tydz i sie odwodnila pojechalam prywatnie a tam mila pani doktor dala jej kroplowki dwie siedzialam tam 5 godz i na drugin dzien w domu tez miala wiec wiecie trzeba uwazac


no pewnie iwona ty doswiadczona mamusia jestes 😘 ja tak zawsze na zapas lubie sie martwic co czasami nie jest dobre.A co do picia a adas tez nie zabarodzo lubi z butelki herbatki ale za to uwielbia z lyzeczki cwaniaczek maly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no aga nareszcie sie sama zameczyla i zasnela haha ale o taki zasnieciu jeszcze nie slyszalam 🙂
a na zakupy jechalbym na wieczor jak to mek wroci z pracy bo tak zawsze robilam a teraz nie mam jak cos musze wymyslic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzieś do osiedlowego sklepu skoczyć z Adasiem?

no ja też nieee!!! ale norma;lnie przeniosłam ją do łóżeczka!! i tam śpi! nosz kurde nareszcie! trzy dni niespania to musi nadrobić 🤪
a ja nie wiem co z wolnym czasem zrobić hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echh...biedny 😞
Iwona Ty to wytrwała jesteś....chyba jedyna z udzielających się mamusiek co karmi jeszcze cycem...reszta odpadła! ja nadal podziwiam!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
a gdzieś do osiedlowego sklepu skoczyć z Adasiem?

no ja też nieee!!! ale norma;lnie przeniosłam ją do łóżeczka!! i tam śpi! nosz kurde nareszcie! trzy dni niespania to musi nadrobić 🤪
a ja nie wiem co z wolnym czasem zrobić hehe


w tych osiedlowych sklepach to duzo drozej ale nie bede mial chyba innego wyjscia chyba ze poczekam jak przyjada i z kuzynem pojade na zakupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
a gdzieś do osiedlowego sklepu skoczyć z Adasiem?

no ja też nieee!!! ale norma;lnie przeniosłam ją do łóżeczka!! i tam śpi! nosz kurde nareszcie! trzy dni niespania to musi nadrobić 🤪
a ja nie wiem co z wolnym czasem zrobić hehe


poprostu poleniuchuj sobie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perelka napisał(a):
tak Loli dzieciaki tego nie lubia
  • Asiu mam herbatke z bobowity melise z czym stam to mu robie i tak co jakis czas daje po 5 ,10 ml


  • ja daje mu z kopru wlaskiego bo przez ta skaze bialkowa lekarz nie kazal mi dawac innych narazie 😞
    o budzi sie babolek jeden 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Loli napisał(a):
    Ola ma mnustwo czerwonych kropek na szyji, za uchem i troche pod wlosami 😞 🥴 🥴 🥴


    az sie boje patrzec co ma na pleckach 😮


    ciekawe co to jest a cos nowego jadla przez ostatnie kilka dni?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    bobas napisał(a):
    Loli napisał(a):
    Ola ma mnustwo czerwonych kropek na szyji, za uchem i troche pod wlosami 😞 🥴 🥴 🥴


    az sie boje patrzec co ma na pleckach 😮


    ciekawe co to jest a cos nowego jadla przez ostatnie kilka dni?


    nie ona to juz ma z miesiac jak nie dluzej :/
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelka napisał(a):
    Loli a to ma z tylu szyi i takie pod skorka plamki czerwone????


    Perelko nie wydaje mi sie zeby to byla potówka , bo co non stop ? od miesiaca jak nie dluzej ?
    Noo czerwone kropki ale obwudki tez sa jak by czerwone plamki a w srodku kropka ? 😮 nie wiem jak to opisac kurde...

    Ona sie ciagle drapie..
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    wiesz co nie chodzi mi o potowki jak maly sie obudzi a nie bedzie marudny albo juztro zobacze to zrobie mu zdjecie i ci pokarze on ma stylu na szyi i pod wloskami kropeczki czerwone pod skora jak sie zezlosci lub siedzi we wodzie lub placze to sie to bardziej uwidacznia
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelka napisał(a):
    wiesz co nie chodzi mi o potowki jak maly sie obudzi a nie bedzie marudny albo juztro zobacze to zrobie mu zdjecie i ci pokarze on ma stylu na szyi i pod wloskami kropeczki czerwone pod skora jak sie zezlosci lub siedzi we wodzie lub placze to sie to bardziej uwidacznia


    i co to potówka ? zrob foto jak najszybciej bo jak to nie to samo to piernicze ide znow do lekarza..

    Oli we wodzie tez sie to strasznie nasila.... mega czerwone sie robi
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...