Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
Loli Ty jesteś jak moja koleżanka, ona tak samo...jak ktoś w ten dzień jest dla niej miły to ona jest wściekła,a chciałaby żeby ten dzień był wyjątkowy. nie rozumiem Was? B się stara, bo mówisz że skacze koło Ciebie, a Ty masz kwaśną minkę...no to jak chcesz zęby ten dzień był wyjątkowy? nastaw się dobrze i na siłe wmów sobie że to będzie fajny dzień.
a jak nie możesz wyjść? no trudno, mało która z nas może. więc tak jak Ci mówiłam, wypij sobie te piwo, powydurniajcie sie z B znowu, możesz też użyć oliwki 🤪 🤪 hehe Ty wiesz 😘 no i jakoś ten dzień zleci. my na pewno o Twoich uro nie zapomnimy 😘 😘

patronażowa?? co im? powaliło ich? 🙃



hahahahahahaha Agaaa rozwalilas mnie oliwka 😁 hehehe wariatka 😘 😘

A z tym nastawieniem juz prubowalam w tamtym roku jak bylam w ciazy 🤨 🤨 i co dupa lezalam i oladalam tv zla...
Nie wiem taki charakter i takie podejscie moze jakis uraz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czyli to ? http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3782662/c_1/1|category_root|Nursery|14417537/c_2/2|14417537|Feeding+and+bathing|14417596/c_3/3|cat_14417596|Highchairs|14417601.htm

Mi tez sie spodobalo najbardziej 😉 troche kasyy ..... ehhh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli ja kiedys mialam taki co pozniej szlo zrobic stolik z tego i siedzonko i takiego teraz tez szukam bo jak dzieciaki chodzily to sobie same wchodzily i sie bawily malowaly jadly itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka napisał(a):
Loli ja kiedys mialam taki co pozniej szlo zrobic stolik z tego i siedzonko i takiego teraz tez szukam bo jak dzieciaki chodzily to sobie same wchodzily i sie bawily malowaly jadly itd...



wiem o co ci chodzi, tez o tym myslalam ale tutaj nie ma takich a jak juz sa to koszuja po 200 funtów 🥴 🥴 posralo ich... 😲 tutaj to rarytas cos takiego 😠 a w pl normalka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelko no to taki sklep wlasnie z dzieciecymi zeczami patrze na ich stronke czy nie maja jakis krzeselek bo podobno taki ten sklep... ehhh ale musiala bym tam jechac bo moze maja cos lepszego na sklepie...
Nie ma takiego w PL sklepu ? http://www.smythstoys.com/

Ale ten rózowy mi sie podoba co wam tez ! tylko czy B sie spodoba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo! ale cuda 😁
ciekawe czy Ewa by się w tym dobrze czuła w wannie i uraczyła mnie uśmiechem 😁 😁

Loli charakter charakter, tyś jest charakterna dziołcha bardzo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
ja tak samo! ale cuda 😁
ciekawe czy Ewa by się w tym dobrze czuła w wannie i uraczyła mnie uśmiechem 😁 😁

Loli charakter charakter, tyś jest charakterna dziołcha bardzo 😁


Moja agentka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echh ale za to jakie piękne rzeczy mają 🙂 aż żal że u na stakich nie ma...
a może i lepiej? bo by szkdoa było ze zaś tego kupić sobie nie możemy, sobie w sensie dzieciom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laski ten znowu sie naciaga 😞 i tak dzinie po brzuszku mu jezdzi i boli go dzwonilam do lekarki ta mi powiedziala ze jak mu do jutra rana nie przejdzie to do szpitala bo nie okilznamy tego;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...