Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ehh.... ja chyba zaraz znikam spac masakra !

Ola sie rzuca strasznie znow po lozeczku 😞 o co kaman ? 😮

Aaa , jak mialam 110 mleka zageszczonego i wlozylam go do wzatku zeby sie troszke zagrzal to sie chyba nic z nim nie stalo ? bo Ola naszczescie dojadla na dwa rady 😉 ale wypila 210ml na noc 😉

Aaa , i jeszcze jedno pytanie , czy jak wasze dzieciaczki sie gdzies podrapia po brzuszku czy na nozce jak sa gole i puzniej jak je kapiecie to robi to sie wam takie strasznie czerwone ? jak by cialo bylo podraznione i woda tak na to dziala ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dosik nie wiem wlasnie , lekarka mi mowila ze to nic wlasnie takiego ze dziecko ma bardzo delikatna skóre :/

No ale masc przepisala 🥴 i powiedziala ze ona wie co to jest, ale nie powie co 😮 nosz fuck ! angielscy lekarze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny ,co tam u Was słychać?Pawełek do wieczora miał spokój pózniej w nocy raz wymiotował chyba te kropelki działają tylko jedna rzecz mnie niepokoi mało siusia być może temu,że mało pije sama nie wiem 😞obudził mi się o 3:30 biedaczek płakał chyba brzuszek go bolała nie umiał zasnąć nie spał aż do 6:30 ,teraz siedzi w foteliku i opowiada .
  • Loli moje dzieciaki miały tak samo jak się gdzieś zadrapały to w wodzie od razu mocniej zaczerwienione.
  • Jaką macie pogodę u nas leje 😞
  • Kochane macie szkraby każdy dzień zerkam na zdjątka ,żyć bez Was nie mogę 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej Perelko eh u mnie tak sobie.

    Ola strasznie mi sie zuca po tym lozeczku, zasnela wczoraj po 20 to sa obserwowalam okolo 22 normalnie juz nie wiedzialam co mam zrobic bo stekala ale spala normalnie co 2 min z boku na bok.. 😞 az sama nie moglam zasnac, wzielam ja nachwilke do lozka i spala troche bardziej spokojnie.
    Ale dalam jej bobofruta i spala 😞 dalam jej moja podusie i chyba puzniej w lozeczku bylo ok, bo ja juz padlam 😞 ale strasznie byla zimna 😞 pomimo tego ze w pokoju bylo cieplutko 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ela ja byłam w lumpie we wtorek kupiłam piękną kurteczkę dla mojego starszego syna sztruksową z disneya za 15 zl,dla córki za 19zl taką młodzieżową i bluze z polaru dla niej za 11zl była zniżka 30% to wziełam im 🙂a ile rzeczy na małego ehhhh ale miałam tylko w portfelu 50zl to dużo poszaleć nie mogłam 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    A Loli jakbyś poszła do apteki i poprosiła aptekarkę żeby ci coś dała sama od siebie może poleciła by ci coś lepszego ?Mój też się ostatnio rzuca jak śpi nie mam pojęcia dlaczego 🥴i też łazi tak po łóżeczku jak Nikolka 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    ooo jacie ależ się zes..... 🤢aż po pępek tragedia muszę mu dać krople i dać go spać i muszę go nauczyć zasypiać w łóżeczku żeby sam jak będzie zdrowy.
  • Loli a może Oleńka ma kolki hmmmm??
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    dzien doberek
    biedny pawełek dobrze ze juz nie wymiotuje tak czesto buzka od cioci 😘
    loli mojemu tez sie bardzie zaczerwienia miejscwe z wysypka jak go kapie podejrzewaz ze to od cieplej wody tak sie robi.
    elu co do nauki spania to zacznij juz bo czytalam ze po 6 miesiacu jest duzo gorzej przestawic dziecko na cos innego np spanie w lozeczku.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ela no bedzie sie trzeba poswiecic i dnia i nocami przerabialam to i corka i z synem tylko z synem bylo latwiej od malenkosci spal w lozeczku tylko zasnac nie umial jak byl starszy a corka to od urodzenia miala kolki i darla sie do 4 rano potem w koncu we wozku zasypiala a Pawel to spal i zasypiał sam w lozeczku tylko przez ten remont i przeprowadzke jak spalismy u mamy to we wozki i sie nauczyl 😠
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...