Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

2 tyg to jest minimum ale podejżewam z tego co mówiła Pani doktor że i dłuzej mozemy tam być 😲 . No tak to jest plus ze z tą mama moge pogadać, a minus ze ten mały on sie tak drze jak płącze ze szok , a jak sie bawi to to samo i Kacpre to co chwile budzi ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O jejciu 😞 strasznie ! az tak dlugo 😞 3mam kciuki mocno zeby wyszedl jak najszybciej kochana !

Nooo wlasnie pisalam o tym ze najgorzej tak jest , ja wiem pamietam wlasnie jak sie mala urodzila i zostalam na noc z 1 laska , i jak jej dzidzius zaczol plakac to Olcia sie budzila a jak Ola plakala to tamten sie budzil !
Ufff pamietam jakiego mialam stresa 😞
Ale chciala bym nachwile wrocic to tamtych chwil pierwszych !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie funkcionowanie juz bez Małego
kocham go najmocniej na całym świecie i tęsknie jak nie ma mnie przy nim chociaz 5 min :P

Dziękuje wam dziewczyny !! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Loli napisał(a):
Anulka , Marcelek sie robi do ciebie podobny !


thx 😉
a fotek mam ciut wiecej niz na agu 😜


hehe ciut tylko 😁
Ja to sama nie wiem do kogo Olcia podobna, mi sie wydaje ze mix 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Ja Domi nawet nie wiem jak by on tam mial byc sam.. 😞
A Kacperek ma najkochansza mame na swiecie... i skoro spradza czy ejstes widac ze bardzo Cie potrzebuje i jest przywiazany do Ciebie 😘


nooo ! Anulka masz racje !
Ja wsumie jeszcze nigdy nie widzialam Oli w takiej sytuacji zeby sprawdzala czy jestem.
Ale napewno zobaczyc cos takiego to dopiero musi byc milosc w sercu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak co dzinnie mu podłanczają jedną
w ogole tam codzinnie coś mu robią
wczoraj miał odśluzowywanie noska.
chodzimy 3 razy dzinnie na insalizacje to jest cos takiego jak inhalacja
nie wiem czy to dobrze to napisałam :P
Na aguu aguu zdjecia ze szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Loli nie wyrywa ale co chwile do buzi chce to brać albo jak trze oczka trzeba uważać
z dnia na dzien coraz lepiej se z tym juz radzi.
No jest dzielny ogólnie jest dzielny tylko bardzo czujny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka no ja wiem wlasnie ze to troche dziwne hmmm....ale widac ze ma strasznie napuchniete i biale jakies :/ na dole...

A na gorze ani slychu ani widu....

Ale sama widzisz np. Igusia Qrki wyszla jej pierwsza : 2 na dole a nie 1 :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...