Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂
Nie wiem czego Wy w tym sms nie zrobumialyscie.... juz bardziej prosto chyba sie nie dalo 😜

Maly w nocy oki.... ale taki zimny znowu ze masakra 😮 cala noc praktycznie spal wtulony na maksa 🤨 jeszcze w lozeczku za nim go wzielam .. przytulal sie do szczebelek 😮 😮 chyba myslal ze ktos lezy kolo niego 😮
Rano sie budze .. kuzwa szukam go we wyrze a ten nie dosc ze w poprzeg to ejszcze na brzuchu buzia w poduszke... 😲 sie wystraszylam jak nie weim mowie udusil sie... 😲 ale niee... glowe podniusl usmiechnol sie przelozyl glowe i spalismy dalej 😜



teraz firanki powieszone... jeszcze jedne.. szafa do wysprzatania i obiadek i fajrant 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Pani doktor mówi że jest lepiej i było by super jakby do konca leczenie tak sprawnie szło 🙂
a ogólnie to Kacper nie narzeka bawimy sie tam w tym jego łózeczku troche go ponosze nie ma mu żle. Tylko jest tam strasznie czujny 🤨 nie moge sie na krok odsunąć jak śpi, co 3 min otwiera oko i patrzy czy jestem. Do wczoraj bylismy na sali sami i w sumie było lepiej mniejsza sala ale cała dla nas, wczoraj nas przeniesli do sali z takim 2 latkiem
i jest troche gorzej bo aj tych rzeczy kacpra to mam multum a tam nei dosc ze 2 szaflki mniej to jeszcze wszystko daleko nie mamy gdzie co położyc by bylo zaraz kolo nas, no ale jakos damy rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...