Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Po lekarzu..
Wysypka alergiczna, skąd ona nie wie...
jezeli chodzi o brzuch, przepisała mi probiotyk i w sumie na padania.
pulsowanie to moze byc tetniak ale przeciez ja za m,loda jestem
badania mam zrobic jutro i do niej w pon.
i jutro na ur córeczki mojej kuzynki ehh o 17! na drugi koniec krakowa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Eluś matko boska tętniak 😞 jeja trzymam kciuki żeby to nie było to 😘
  • Co do pampersów u nas sprawdziły się te z biedronki dady 🙂 z haggisów to matko boska a pampersy przemakały a chusteczki kupujemy Bobini sensitiv są mega nawilżone ładnie pachną się nie rwią
  • A my przechodzimy gorączkę poszczepienną 🤢 zaraz po szczepionce o 10 zasnął i spał dwie godziny a potem taka maruda że hej aż do wieczora teraz śpi już 1 godzinę biedaczek mój i do tego zęby czwórki się cisną całą parą żeby całe były i do tego trójki 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Elka popieram... Polska, jako kraj, obyczaje , krajobrazy,noo i ofcorse zarelko 😜 bardzo na tak...
    Ale te pieprzone rzady...... WTF!!!!
    co to do cholery sa za ludzie, zeby rzadzic po swojemu czy upodobac sie komus, a nie tak by innym zylo sie lepiej.A o braniu sobie wiecej kasy bo " placi sie wyzszy podatek".... no i??????????????????? my tez szarzy ludzie placimy wieksze i kogos to obchodzi??? wielce oburzeni jak bogaci maja placic wiecej niz wszyscy..... powalone to wszystko. jak dalej tak bedzie to wiara cala wyjdzie na ulice bo to co sie robi to sie w glowach nie miesci.


    Elka jak to tetniak... maatko ☺️ ale jak skad? mam nadzieje ze to sie wyjasni i ze to pomylka.


    my chyba wszystkie procz lidlowskich testowalismy... dada u nas to nr1 to samo husteczki, chociaz fajnie nam sie teraz spr te newborny hugisa 😜


    marcel ogolni w dzien juz bylo oki... a pod wieczor znowu swieczki ☺️ a ja umieram dzis na glowe... czuje ze mni bierze tez 😠 wiec kurujemy sie/
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Kurcze no ona tak powiedziała, poczym powiedziazła ze jestem za młoda.
    Ale nie martwic sie prosze :***
    Moim zdaniem to poprostu mam bardzo wyczuwalny odcinek aorty brzusznej.
    No ale najgorsze jest to ze teraz jest coraz gorzej O.o mam nadzieje ze w nocy bedzie spokoj... 🤔 🤔 🤨 🤨
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej ! 😘
    Jejku ile mnie tu nie było
    Elka jaki tętniak oby wszytsko było ok :**
    Widziałąm dyskusje o papmpersach u nas inne jak pampersy orginalne nie podeszły Kacper dosatje po kazdych wysypki no koszmar jakis mielismy juz i dada i gaga i hugies masakra jeszcze raz mielismy te happy flexi system no to po nich nic nie miał ale one kosztuja tyle co normalne pampersy wiec bez sensu ja poluje zawsze gdzie sa najtansze i teraz jest np promacja w carefure a tak to czeto anjtansze sa w superpharm lub rosmanie zalezy ;.
    U nas bez zmian M bez pracy zajmuje sie małym a ja pracuje codzinnie biore kazdy dodatkowy dzien by zarobic i powoli nie wyrabiam 😞
    wczoraj miałam jedno popoludnie wolne to jadac z pracy zapłakana kuzynka do mnie zadzwoniła ze była u lekarze ( w ciazy jest ) i lekarz nie wyczuł tetna płodu no i płaczem ze o 18 jedzie n USG takie dokłądniejsze do chorzowa i prosiła bym z nia pojechałą no to posiedziałam u niej pozniej pojechalysmy i wrociłam o 20 do domu ale naszczescie okazało sie ze wszystko jest ok .
    Tylko w poradni musiało byc takie usg beznadziejne 🙂
    Mały troche przeziebiony i zle nam spi 😞
    ale tak to jest dobrze coraz wiecej gada i jest taki kochaniutki ☺️
    jak wracam z pracy to taki synus mamusi nie odpsepuje mnie na krok gada do mnie po swojemu takie to słodkie ☺️ .
    Dzis wolne wstałam wsyzbko i waizełam sie za sprzatanie 🙂 wszystko juz gotowe pranie wywieszone teraz tylko piknąć jakis obiadek i bedzie ok 🙂
    Mały z Matim wariuja za mna na podłodze 🤪
    Wczoraj w ogole w pracy nie wiem po jakim srodku ale dostałam takiego uczulenia takie plamy chrostkowe całe czerwone na rekach piekło to swedziało masakra 🤨
    a myłam takim jakims zwykłym płynem .
    Buziaczki dla dzieciaków i dla was mysze! 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    no Domi w końcu znalazłaś czas dla nas....przykro mi ,że Mati ciągle bez pracy,ale wierzę,ze w końcu coś dobrego znajdzie!
    mojemu się poszczęściło to i Wam się uda 🙂
    Kacperek przeziębiony...biedak go też dopadło...wszyscy tu zasmarkani ... 🤨
    Oliwka mi zasnęła i też zaraz biorę się za sprzątanie...muszę podłogi dziś nabłyszczyć 🤢
    do potem 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Nie mam dzis pomysłu na obiad 😜
    mysle czy carbonare nie zrobic ale to musze isc najpier do sklepu
    bo jak zwykle nie mam potrzebnych składników 🙂
    umyłam szybko podłogi póki mały z Matim wyszli na spacer do babci po nebulizator 🙂
    Ahh jak fajnie miec chociaz ten jeden marny dzien wolnego 🙂)
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Sioperka będzie wypinała szczura 😁 Nabłyszczając przy okazji podłogi 😜
    Domi ale cepy, żeby tak straszyć! Nie dziwię się, że płakała biedna kobietka 😞 Chyba nie ma gorszego lęku niż utrata maleństwa. Mi się dwie noce z rzędu śniło, że jestem w ciąży. Bo bardzo bym chciała mieć drugiego szkraba. Ale nie stać nas mimo tego, że Krystian pracuje za granicą. Ten kraj jest dosłownie popierdolony!!!!!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Elka ,a to się zgrałyśmy ja mam to samo tylko sałatka z ogórków... 🤪
    a co do wypinania szczura to co mi z tego jak mój w pracy...tylko się narobiłam i nic więcej ...heh ,a podłogi jednak marny efekt... 🤢
    a szczura to je se dziś dopiero wypnę,ale na wieczór ha ha 😜
    😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witam Domi wszystko się Wam poukłada będzie dobrze 😘
  • my noc do d.... 🤢 my dziś na obiad dzieci ziemniaczki kotlecik z indyczka i sosik a ja jadłam już pierogi z borówkami mmmmm pycha 🙂
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    heh Madzia dobra jesteś aż ci zazdroszczę 😜
  • Ela super pomysł u nas dopiero ferie się zaczynają i też ich chcę wziąść do fikołka u nas zrobili tak na ferie że druga godzina gratis 🙂 no i na basen starszaków i do kina może mi się to udaa ,a 9 przyjeżdża mój na moje okrągłe urodziny masakra jaka ja stara już 🤢
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No pobrali krew i czekamy...
    Do poniedziałku..
    Tylko ze wzieli ode mnie nr telefonu to chyba jakby bylo masakrycznie to zadzwonia? czy nie?
    Nie wiem sama...
    W pon an 10, boleć boli dalej..
    Malutka spi a jeszcze dzis na ur..
    a ziimno jak cholera, wyszlysmy na p[odworko tylko na 20 minut bo tu chociaz nie wieje
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    To czekaj zaraz przepiszę.
    4 szkl. maki
    1 szklanka cukru
    1 margaryna
    3 całe jajca
    2 łyżeczki proszku
    To wszystko zagnieść,podzielić na dwie części i do lodówki albo zamrażarki . Potem trzeba jedną część zetrzeć na tarce na wysmarowaną blachę, na to jabłka ile lubisz i jakie lubisz. Możesz też pokombinować żeby trochę innych owoców przemycić, albo rodzynki i cynamon. Na jabłka gotujesz normalnie dwa budynie waniliowe albo śmietankowe. Tak zawsze daję mniej niż litr mleka żeby w miarę gęsty był. Gorący wylewasz na jabłka. Ścierasz drugą część ciasta i do piekarnika powoli piec. Aż będzie złociste zajebiste heheh 😁 Wystygnie to cukrem pudrem sypnąć i gotowe 🙂 Mi smakuje baaaardzo. Aż chyba zrobię jak zjem murzynka z musem czekoladowym ☺️
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...