Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no jak sie odkleja to sie 2 natychmias przykleja... fajnie sie reguluje tym okres bo jak sie nie che to poprostu mozna przykleic 2 serie jedna po 2 bez przerwy.
Ale to raz na rok takie cos mozna tylko zobic.
Dla mnei to lepiej bo ja skleroza z tabletkami , a 2 moj zoladek ciezko juz zyje a jeszcze go podtrowac to nie nie...:P jeszcze mi sie przyda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sioperka22 napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
kurde musze do okulisty sie zapisac bo czuje ze slepne.. normalnie nie widze 🤔


ja tak samo..........już kiedyś wam to pisałam...ale ja się boję... ☺️
nie chcę okularów 🥴


ja mamale nie nosze.. 😮
tylko jak robie rachunki licze czy pisze duzo.
A teraz siedze na szwagra kompie on ma maego laptopa to ledwo widze co pisze, a glupio tak nos wsadzic w monitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mojego po działce przegoniłam i chrapie. Byłam w tym Lidlu i wiesz Iwona, że ani jednego nie ma bratka? 😠 Dupe zawracają tylko.
Ania a powiedz mi jak się w ogóle używa tych plastrów, ile kosztuje opakowanie i na ile wystarcza? Bo ja tabletek też nie lubię to może się na plastry skuszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic znikam da mu jeść i tyle dziś idę się odprężyć na solarium mmmm wykupie sobie karnet bo tak za minutę się nie opłaca cały karnet kosztuje 55 zł na 60 min a tak to minuta 1,2gr lub więcej zależy jakie łóżko a z tym karnetem mogę na wszystkie łóżka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochanie wiec tak...
masz paczke plastrow za ok 35-40 zl ( gdzie nie gdzie za 50 zl ale to trzeba wychaczyc gdzie najlepsza cena)
w paczce sa 3 takie yy 3 cmx 3cm cieliste.
przyklejasz w dniu okresu 1 na claly tydzien i potem po tyg kolejny i po 2 tyg ten 3... tydzien przerwy- wtedy jest okres no i od nowa.
Na przyklejam na tylku bo one troszke sie brudza a tam nikt nie widzi.
Dla mnie to idealne bo nie musze o niczym pamietac nie czuje nie widze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo za mnie też. Poleżała bym w takim ciepełku ☺️ Ale ja nie mogę na solarium chodzić bo mi nie pasuje opalenizna. Wyglądam jak niedomyta 😜
To w sumie pomyślę o tych plastrach i jak będę na palcówie to zapytam co on o tym sądzi ten mój weterynarz heheh 😁 Bo z tabsami to miałam ten sam problem. Ale z drugiej strony nie wiem czy to ma większy sens jak K więcej nie ma jak jest. Fuck Franek ma kaszel. Muszę mu Stodal zacząć dawać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w pochmurny dzień 🤢i dalej pada 😞
  • Dziewczyny i wiecie już co z Alkiem od Kasi???
  • Ja wczoraj wszystko pozałatwiałam w urzędach się nastałam a w skarbówce yhhh masakra 🤢 ludzi multum byłam w Biedronce super body tam mają z długim rękawem prześliczne niby rozmiar 86 ale są większe 🙂
  • Wygrzałam dupsko mmmm jak było fajnie z bryzą sobie wzięłam łóżko się zrelaksowałam 😜 😎
  • Ptaszki pięknie śpiewają za oknem na choince 🤪 🤪 🤪
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka
    Nic o Alku jak na razie nie wiadomo... 🥴
    my dziś pobudka o 5.30 🤢 🤢
    o 10 jadę sobie z małą na zakupy i opłacić rachunki ,więc też mam trochę załatwiania...
    a popołudniu idziemy do mojej mamy na imieniny 😁
    także dzień jakoś tam zleci 🙂
    😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Eluś Ty masz kontakt poza forum z Kaśką. Może jak byś mogła to się jej zapytaj bo się już poważnie martwię. Mam przeczucie , że są w szpitalu nie wiem czemu 😞
    Wczoraj wieczorem zaczęłam się źle czuć. Wrażenie jak by mi wszystko ze środka miało wypaść. Przy każdym mocniejszym stąpnięciu czy wyprostowaniu ból brzucha. Dzisiaj jest trochę lepiej, ale boję się, że jak tak cały dzień będę latała znowu to wieczorem znów odpokutuję. Krystian do mnie, żebym do lekarza poszła. A ja , że no ale jak ....Na koncie mam 136zł on wraca dopiero 4 kwietnia a prywatnie to ponad 100zł wizyta. Plus paliwo bo mój lekarz przyjmuje w innym mieście. A on, że to na kasę chorych....Roześmiałam się. Jak mały się urodził we wrześniu to u mnie w przychodni powiedzieli, że mam ze szwami do ściągnięcia przyjść w grudniu 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    aha a tam to mnie ciągle boli mam na jajnikach jakieś guzki 😞 rok temu mi to lekarz wykrył w tym roku idę w maju sprawdzić czy się wchłonęły czy powiększyły 🤢
  • nie nie była za dużo lało nie chciało mi się tam lecieć 😜
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...