Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
yyy kurnaa.... 😁
no wiec wlacha... bo mialam sie pytac 😜
wiec patrzylam w pobierowie... co kolo sie zakrecil jak nie wiem i tylko o stawce klimatycznej mi napisal ze 1.90/ doba a dzieci polowe a maja za 20zl / doba w tej tequila co ci wyslalam kiedys
potem DZIWNOW- domki rewelka plac zabaw masakra ekstra tu bylo by fajnie... 33/doba dziecko do lat 3 gratis klimatyczna 1.80 dziecko polowa

A w REWALU campingowe domki do 6 osob tak mi dopisala... dokladnie tak jak Wam napisalam .. albo zle przeczytalam.. lukne :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde u nas właśnie na odwrót...małej petki się pocą w butkach ze skóry.... 😮 😮 😮 😮
nie wiem czemu ....w końcu powinno być odwrotnie... 🙃
także nalot na CCC tam mają za 59 zł śliczne butki 😁

Elka spoko nie jest aż tak tragicznie...okaże się z czasem jak co będę pisać.. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No o mam...
najpierw napisala mi ze mam podac ilosc osob w domu..
to jej napisalam ze i na 2 niech mi poda i na 4...
a ta mi odpisala tak

"WITAM PONOWNIE
NAJMNIEJSZE DOMKI MAMY CZTERO OSOBOWE I CENA ZA DOMEK JEST 120ZŁ.NA DOBĘ
PLUS 20ZŁ.OD KAZDEJ OSOBY NA DOBĘ"

no to yy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
No Siopko Ty moja bo mi na mysl przyszło nie wiem czemu, że Ci dziecko zafundował 😜 Nie wiem dlaczego tak mi naszło 😁
Anka no to wtedy 20zł za osobę wychodzi w Realu (Rewalu heheh 😁 )
Dziwnów też w sumie fajny. I bliżej....


wysle Ci te linki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
No Siopko Ty moja bo mi na mysl przyszło nie wiem czemu, że Ci dziecko zafundował 😜 Nie wiem dlaczego tak mi naszło 😁
Anka no to wtedy 20zł za osobę wychodzi w Realu (Rewalu heheh 😁 )
Dziwnów też w sumie fajny. I bliżej....


☺️
jasnowidz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sioperka22 napisał(a):
buuterfly napisał(a):
No Siopko Ty moja bo mi na mysl przyszło nie wiem czemu, że Ci dziecko zafundował 😜 Nie wiem dlaczego tak mi naszło 😁
Anka no to wtedy 20zł za osobę wychodzi w Realu (Rewalu heheh 😁 )
Dziwnów też w sumie fajny. I bliżej....


☺️
jasnowidz...



ze co?????
ze chodzi o Oli... czy 2???
zgupialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
🤪 Oj Madziu....To tableteczkę weź jak nie chcesz na 100% teraz dzidzi.


nie nie...co ma być to będzie
wątpię,ze od razu zaszłam...bo teraz niby nie mam dni płodnych jestem po@ dopiero co...
i karmię,a to niby ciężko zajść....
więc myślę,że nie będzie dzidziusia..ale sam fakt...MÓWIŁAM MU WYRAŹNIE,ŻE NIE..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIWNOW ( mi sie widzi to) http://www.przymorzu.pl/osrodekwypoczynkowynawydmie-p-179.html cena 33 zl/ doba dziecko gratis oglnie patrze tak zeby dzieciaki mialy sie gdzie bawic

Rewal-
http://www.przymorzu.pl/domkiletniskoweuarkaibeaty-p-1651.html ci co tak licza po chinsku

Ustronie - http://www.przymorzu.pl/pokojeidomkicampingoweuani-p-110.html nie dali odp

Pobierowo - http://tequila-pobierowo.pl/ czerwiec 20zl/ doba ten sie zamotal i tylko mi napisal o jaki termin chodzi i o st. klimatycznej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam nie mam czasu czytać tylko do Anki Ania jeśli chodzi o domki to np za 4-5 osobowy płaci się np.220zł i to jedno czy jest dziecko czy tylko dorośli +opłata klimatyczna a o pokoje to płaci się za osobę i w tym niektórzy mają dzieci do wieku 2 lub 3 lat za darmo albo zniżka ileś tam procent +opłata klimatyczna my mamy domek 5 osobowy do morza mamy 300metrów ogrodzone duży plac zabaw w lasku i płacimy 220zł za dobę mamy to w Bobolinie w Dąbkach czy jakoś tak nazywa się to Fala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde nie wiem jak ja bym sie zachowala... jak mi ten plaster sie odkleil to K przestraszony ze nie wie czy tak zdazly wyciagnac w czas...ale no chyba hormony i tak sa w ciele przez iles tam to nie panikuje 🙂
@ byl teraz jedynie takie te dziwne czucia ale pf tam unormuje sie i bedzie git.

A Ty Madziu cos bierzesz?? anty???


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...