Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka
to super ,ze Domi dochodzi już do siebie...pewnie biedna tęskni za Kacperkiem 🥴
my już od rana pozałatwiałyśmy wszystkie sprawy w ZUSIE ...teraz muszę posprzątać,bo o 10 koleżanka z liceum wpadnie do mnie na kawkę 🙂
u nas pogoda też nie za bardzo...niby słonecznie,ale na dworze zimno i wieje...no i trochę deszcz padał....a już miałam nadzieję na wiosnę 🤢
popołudniu może na jakieś małe zakupy ,bo przewiew się robi w lodówce i tyle nie mam lepszych planów... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny...
Wróciłam niedawno do domu. Udało mi się cudem dostać w sobotę do gina dlatego od razu pojechałam w piątek do mamy. Co się okazało mam nadżerkę. A ten ból co wam pisałam to najprawdopodobniej ---owulacja była 😮 Ale tak bolesna, że hej. No i znalazłam też w necie to
Zwykle schorzenie nie daje żadnych objawów, nie boli, więc najczęściej wykrywa się je przypadkowo. Ale o istnieniu nadżerki mogą świadczyć niewielkie bądź obfite upławy o nieprzyjemnym zapachu oraz białym, żółtym lub zielonkawym zabarwieniu (mogą być też ślady krwi), które pojawiają się przed miesiączką, przemijające bóle w okolicy krzyżowo-lędźwiowej oraz w dole brzucha i niewielkie plamienia między miesiączkami. Ale samo stwierdzenie obecności nadżerki nie zadowala lekarza. Podczas zwykłego badania ginekologicznego nie można orzec, czy w zmianie są komórki nowotworowe. A te mogą się pojawić nawet w niewielkich nadżerkach. Wyjaśnić problem można tylko w jeden sposób - wykonując cytologię.

Dlatego, wyganiam was, która nie była jeszcze to wio do lekarza!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Magda 😘
Z K mamy poważny kryzys. Co się dziwić..6 lat prawie za nami więc kiedyś musiało się to stać. Zwłąszcza, że żyjemy ciągle osobno. Najlepsze jest to, że mi się nawet nie chce już starać o niego. Nie zależy mi...Ale lepiej o tym nie gadać. Mały śpi, ja mam syf w domu i smród. Muszę się zabrać za robotę , ale stęskniłam się za wami i musiałam wejść. Posprzątam później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Elka ...a to mnie nastraszyłaś ...a ja nie byłam dłuuuuugo u gina....
a co do kryzysu to się zdarza wiadomo,ale mam nadzieję,ze jednak sobie wszystko wyjaśnicie...
tylko to jak piszesz,że ci nie zależy to mnie trochę martwi.... 🤨

ja miałam różne z moim wojny,ale nie umiałam nigdy tak powiedzieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
A do dentysty idę 28 marca. Zamiast kolejnej bluzki teraz postanowiłam zadbać o zdrowie bo to najważniejsze 🙂


masz rację...ale ja się boje....boli jak cholera...to całe borowanie czy coś tam....a u okulisty boję się,ze będę musiała nosić brylki ,a u gina wiadomo nie lubię ... 🤢

głupia jestem wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Ale siedziałam tam i wspominałam jak przychodziłam tam z brzuszkiem 🙂 I wiecie co? Dotarło do mnie, że jeszcze troszkę za wcześnie i nie jestem gotowa ☺️ Nie umiałam przestac myśleć o Franiu ☺️


hmmmmm ciekawe czy ja będę musiała być już gotowa...ale chyba nieeee ☺️

bo wiem ,ze świadomie nie zdecydowałaby się jeszcze teraz na drugie dziecko...
za szybko ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwestia nastawienia. Kochasz Oli? Kochasz! Więc wmów sobie , że to dla niej. Ja chcę, żeby Franek miał zdrową, zadowoloną i zadbaną mamę. Żeby nie musiał się o mnie martwić lub wstydzić za mnie. Chcę patrzeć jak dorasta. Dlatego zaciskam pięsci, zamykam oczy i do przodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Kwestia nastawienia. Kochasz Oli? Kochasz! Więc wmów sobie , że to dla niej. Ja chcę, żeby Franek miał zdrową, zadowoloną i zadbaną mamę. Żeby nie musiał się o mnie martwić lub wstydzić za mnie. Chcę patrzeć jak dorasta. Dlatego zaciskam pięsci, zamykam oczy i do przodu 🙂


no kurde masz racje.... ☺️ ☺️ ☺️
ok przekonałaś mnie ale małymi kroczkami...
obiecuję,ze zarejestruję się do dentysty i okulisty na początek..( 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 )
a ty Elka co jakiś czas mnie naciskaj czy już to zrobiłam ok.... 😉
będę miała większą motywację,żeby się nie wykręcić z tego...,a potem jak te wizyty załatwię i ODBĘDĘ...do gina... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...