Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam ponownie ja już te mega podpachy używałam przy poronieniu i kurde jakoś się zbytnio nie sprawdzały.....po pierwsze strasznie niewygodne i źle się chodziło ,a po drugie nie wiem jakie jest obfite krwawienie po porodzie ,ale po tym poronieniu to mało co chłonne były dlatego teraz do szpitala będę szukała czegoś lepszego....a co do lewatywy to mam nadzieję ,że mnie to jakimś cudem ominie.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Perelka jaki brzusio slodki jejku 🤪
I ty masz 26tyg nie wieze normalnie 🤪 niby 3 tyg tylko roznicy ale moj to w porownaniu do ciebie wielgasny jest 🤪 🤪
Kurcze moja mala nigdy chyba czkawki nie miala nie wiem jakie to uczucie , 🥴 nigd tego nie slyszalam 😞 a szkoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka hmm ja tez caly czas taki malutki mialam,ale puzniej nagle mnie tak szybko wywalilo ze koniec 🤪 wczoraj to az moj mowi ale juz duzy ten beboszek 😁 taki fajny 😁
Ale wiecie co juz sie sama nie ogole ;/ nie ma takiej opcji ;/ Ola chyba sie jakos znizyla i brzuszek taki na dol ale zaslania wszystko.
Hmm to takich ruchow mojej malej jeszcze nie wyczulam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perełka wspaniały brzusio - taki maluszek 🤪 ja w 26 tygodniu miałam już spory 🙂
moja niunia tez kilka razy miała czkawkę, raz jak byliśmy na USG - świetny widok jak tak skakała co chwilę i wkładała paluszki do buzi 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perełka!! ależ masz maluteńki brzuszek 🙂 słooooodki!!!! 🙂 🙂

Loli wchodzisz znowu na nasz ulubiony temat 🙂 więc uważaj hehe
lusterkiem się wspomóż 🙂 ja tak ostatnio zrobiłam

a ta czkawka to trwa np. tylko pare chwil? bo ja takie nierównomierne ruchy miałam, ale przez może 10 sekund....innych nie czułam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
grka zazdroszczę takiego widoku maleństwa....już nie mogę się doczekać mojego usg 3d ,ale jeszcze miesiąc czekania....ciekawe jak maleńka będzie wyglądać i jak wyjdą zdjęcia i nagranie.. 😁 😁 😁 😁 😁 czytałam w necie o zawrotach głowy w 3 trymestrze ponoć normalne ,bo macica uciska na naczynia krwionośne...... 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde za tydzien mi 30 tyg wybije 🤪
A ja praktycznie nie przygotowana 🤪
Zaczynam sie lekko obawiac 🤨
Przeprowadzka narazie swoi w miejscu 🤨
Kasa to samo 🤨
Ja nie wiem 😞
Wczoraj myslalam ze sie z tego powodu rozrycze, ale nie chcialam zeby moj patrzyl ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie za chwile!! jeszcze 2,5 m-ca!!! 🙂 🙂 🙂 dajcie spokój, zdążymy 🙂

dzisiaj zmontuję łóżeczko to Wam pokażę moje dzieło 🙂 wyszło lepiej niż myślałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...