Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Aguś kotek! wiadomo, że żadna z nas chyba nie będzie miała tak jak tego sobie życzy, czy jak marzy. o czymś każda zapomni, coś każdej nie pójdzie tak jak by tego chciała 🙂
ale zobaczysz, przyjdzie taki dzień, może za m-c, moze za pare tygodni, że Twój przyjdzie i powie "Aga, pakuj się, mam mieszkanko" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj Agus chyba w snach naprawde 😁 z takim tekstem, niestety musze sie wyprowdzic z tego mieszkania ;/ a mieszkam juz tuponad rok ;/ ale cos mi sie wydaje ze nie znajdziemy mieszkanka swojego, tylko znow sie bedziemy musieli przeprowadzic do kogos kto jeszcze nie bedzie mialnic przeciwko temu aby bylo dziecko :/ a z tym jest ciezko agus niestety nie kazdy chce miec dziecko w domu wiadomo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka to sie tylko tak wydaje ehh nie wiem kobitki jak wam to wytlumaczyc, ale poprostu jak nie znajdziemy pokoju to mozemy zostac na lodzie, i tutaj nam nikt nie pomoze jak w polsce ze mamy jakies awaryjne wyjscie 😞 a zostac tutaj nie mozemy na bank!!
Moja kolezanka szukala mieszkania jak byla w ciazy i nikt jej nie chcial wziasc , bo to wiadomo kazda z nas wie jak to jest z dzieckiem i zazwyczaj nie chca takich osob brac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli cos wiem na ten temat ja tez wynajmuje ale udalo mi sie trafic na mile malzenstwo z dzieckiem no fakt tam bedzie ciezej wiem ze sie dobrze mowi bedzie dobrze ale nie mozesz myslec ze sie nie uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perełka no booooskie fotki 🙂 🙂 🙂 ale bobas fajny 🙂 przekonałaś mnie, idę na te badania 😜

Loli czyli hmmm....w 'najgorszym' wypadku wracacie do nas do PL? 🙂 jest taka opcja?
bo nie powiem, jak wracacie to jestem następnego dnia w Rabce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co wam powiem ze wczoraj moj walna haslem bedziesz rodzic w klinice ja na niego patrze i mowie czys ty zwariowal na cesarke to jeszcze bym sie tam zgodzila a jak on zaplaci i nie zdaze tam dojechac kase przepada a do kliniki 30km 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonjour dziewczyny 🙂 Kurde tez takie zdjęcia chce!!!! Perełka maleństwo prześliczne!!!! Jakie słodziutkie 🙂 Agaa super za znalazłas tak tanio ja jeszcze szukam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny z forum Katowice i okolice mi pomogły 😁 daleko szukać nie musiałam 🙂 zobaczymy jak to będzie wyglądać i ile trwać? 🙂 i chorzów! bardzo blisko mnie 🙂

Perełka! moja mama do mnie ostatnio to samo! czy bym nie chciała tak rodzić w klinice....bo nie wiem czy czytałaś ale u mnie w szpitalu ostatnio CC robiła doktorka pod wpływem i przecięła małemu policzek.... 😞 ale nawet szczerze to nie wiem gdzie taka klinika i pewnie to kosztuje kupe kasy, a kiedyś się te składki płaciło, więc niech państwo chociaż mnie rozpakuje z tych pieniędzy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli czemu? jak tam nic nie znajdziecie, to gdzie pójdziecie???
boisz się spotkania ze mną 😜 z Anulką to rozumiem, bo to zboczuch nr 1! 😜 ale ja? taka nieśmiała 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa tak czytalam raz czytalam o klinice co maja w razie czego caly sprzet i nie musza przewozic matki i noworotka do szpitala ale cena zwalila mnie z nog 12000zl 😮 a u nas w Bielsku w Wapiennicy koszt gora do 400 zl a na szpitalu porod rodzinny 200zl wiec by sie oplacalo tylko jeden warunek musialabym zaczac tam chodzic do lekarza a to za daleko jest potem w samochodzie urodze i co 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No co ty Agus wyobrazasz sobie gdybys miala sie teraz ze wszystkimi zeczami przeprowadzac do polski? z brzuchem? gdzie bym mieszkala u rodzicow? a moj u siebie? gdzie jakas praca? jeszcze teraz pod koniec przenoszenia do szpitali tlumaczenie pewnie mojej calej ksiazki porodowej masakra co ty ja to bym chyba w polowie takiej przeprowadzki urodzila dziecko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...