Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no tak...masz rację. Czyli musisz przyjąć opcję, że na pewno coś znajdziecie i nie przejmować się tym, bo po prostu nie ma innego wyjścia 🙂 obyś tam tylko neta miała 🙂 🙂 bedzie dobrze!
Czyli w takim razie to Ty nigdy już nie wrócisz na stałe? ech...nie dziwie się.

12tys? łooo 🙂 oszaleli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny mojej znajomem zaczyna sie powolutku porod wczoraj miala jakies plamienia bol brzucha na okres i ma rozwarcie juhuuu bedzie nastepny dzieciaczek narazie siedzi sobie w domciu ciekawejak dlugo .Ja uciekam musze na miasto a tak mi sie nie chce musze po urzedach polazic nienawidze tego uwazajcie na siebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elus no wiesz jak to jest rodzinka napewno bedzie chciala zobaczyc 😉
Babci ,pierwsza prawnuczka sie urodzi, podobno mozna latac normalnie samolotem 🙂 z takim dzieckiem.
Na lotnisku by ktos na mnie czekal i nie ma tragedi 🙂
Bo wiesz kochana puzniej sa swieta a ja nie bede placila za bilet 500 funtow jak nie wjecej w sytczniu tez sa masakrycznie drogie bilety dopiero ceny schodza okolo marca :/ kwietnia ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się tych dzieciaków rodzi w tym roku 😁 i co chwilkę dowiaduję się że jakaś moja koleżanka, czy od kolegi dziewczyna/żona jest w ciąży 😁 będzie miała moja Ewunia w czym przebierać hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jesli chodzi o podroze to wiesz , wsiadasz do samolotu i za 2,5godz jestes na miejscu, wiadomo ze mozesz sobie wybrac bardziej tanszy transport ale przecierz z noworodkiem nie bede jechala 24H autobusem do polski 😲
A z tego co czytalam najlepiej malucha nakarmic przed samym wejsciem do smolotu zeby przespalo sobie 🙂 smialo lot 🙂
Tylko troszke obawiaja mnie zmieny cisnienia bo to jednak nieprzyjemna sprawa :/ dla ciebie a co dopiero dla takiego malego szkrabka..
Ale jak juz sie bede wybierala w taka podroz to napewno zapytam o wszystkie szczegoly polozna 🙂 zeby mi powiedziala..
Ehhh i znow zaczyna mi sie bol brzucha jak bym okres miala dostac 😞 lipnie sie dzis czuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli wiesz, że to bardzo niedobrze, jak boli jak na okres? jak Ci nie przejdzie do poniedziałku to proponuję wizytę...z przeglądem na samolocie.

a co do podróży, to jak dwa lata temu leciałam samolotem to w podróż parogodzinną ludzie brali niemowlaki! do ciepłych krajów...boroczki takie małe...trochę popłakały i poszły spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm powiem ci ze czasami mi sie taki bole zdazaja, ale trwaja one nachwile i puzniej przechodza.
Masakra chyba jakies dziwne cisnienia jest albo cos 😞
Niby boli , ale moze macica sie przygotowywuje albo mala naciska hmm? niewiem
Ja to znow sie czuje dzis jak na kacu non stop mi sie chce pic.
Elus juz normalnie nie moge lezec w tym lozku bo jeszcze bardziej sie zle czuje od tego lezenia i slabnie mi organizm 😞
Ja dzis w planie mam zrobienie wkoncu tego ciasta ale co z tego bedzie to nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle wczoraj mialam zajęty caly dzien a na sam koniec dnia jeszcze mnie mama opierniczyła.. Ze nic nie leże nie odpoczywam itd a ja kurde czasu nie mialam!! O jezu co za kobieta a jak dzisiaj dzwonila rano i jej powiedziałam ze w nocy to praiwe sie popłakałam z bolu pleców to myslalam ze mnie zabije przez ten telefoon.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj tak 🙂 Eluśka znam to 🙂 moja mama też mnie co chwilę opiernicza...o wczorajszej wizycie nawet jej nie mówiłam, bo by mi się dostało...ale one chcą tylko naszego i wnucząt dobra 🙂 ale np. jak dam na GG opis ze smutną buźką, bo mam zwyczajnie zły humor, to od razu telefon 'CO SIĘ DZIEJE??? NIE UDAWAJ! CZUJĘ ŻE COŚ JEST NIE TAK!!!!" 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahahahahahahahaahahah Agaaa dobra ta twoja Mamcia 🙂

Ja znow mam tak ze chyba telepatycznie wywoluje mojego tate na gg, czasem mam zly dzien i wiesz nie mam sie komu wyzalic a ze moj tata jest taki mlody to gadam z nim jak z przyjacielem i moge mu o wszystkim powiedzic, i nie raz siedze w lazience juz prawie rycze i tylko mowie "boze blagam cie zeby tata weszedl na gg" za jakas godzine patrze jest i tylko widze pierwsze zdanie od taty " Cześć wieśniaku" lub "Cześć córa" albo najsmieszniejsze "siemka-elo" hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Agaa ja mam tak samo dlatego nie daje opisów na gg 🙂 Moja mama zdaje sobie sprawy z tego ze ja sama chce jej pomagac jak ma teraz z ta noga ale jeszcze ciacho wczoraj robilam i zupe gulaszowa wiec troszke roboty bylo aa no i jeszcze zakupy ehh ale w nocy to myslalam ze umre chciałam wstac ale tak bolalo ze sie w glowie nie miesci a tu jeszcze tyle wytrzymac musze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...