Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

No Loli powiem tak, że łądnie wygladaja 🙂 ale ja i tak nie lubie tej metody 😁 Ale jak Tobie sie chce i Ci sie podoba to najwazniejsze 😁 Bede czekac na zdjęcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Loli jestem pełna podziwu! chylę czoło.... 🙂
jak jak pomaluję na jeden kolor i nie ma nierówności to jestem z siebie jak diabli dumna 😜

Dosik! fajnie że już jesteś 🙂 nadgoń co pisałyśmy, to będziesz wiedziała jakie jaja z tą lewatywą 😁
ja pojadłam obiadek ( ziemniaczki + filety opiekane + serek wiejski! ) hmmm dziwne połączenie z tym serkiem, ale wiecie jak smakowało? 🙂 🙂
idę się na godzinkę położyć 🙂 do potem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ufff najgorzej zrobic pierwszy raz , puzniej jak juz wiesz jak to zrobic to nie ma problemu tylko lecisz raz dwa 😁
Pewnie kolezanka wruci z pracy i bede jej tez musiala zrobic 😁 bo napewno sie w nich zakocha, a ona to ma game roznych kolorkow do pazurkow wjec zrobie jej napewno 10000% lepsze ale tez wam szczele fotusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stopach french?? w obecnym stanie?? sioperka przed Tobą też chylę czoła 😁
ja ledwo bezbarwnym pomalowałam 😜 no może nie ledwo,a le na french bym sięn ie zdecydowała 🙂

SZACUN!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obiadek na gazie 😁 ale kukam na stronki i podczytuje ale tego tyle że łooo 😁
Ja wam powiem ostatnio znów śpioszki 3 pary kupiłam 😁 ręcznik, i to chyba na tyle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze z urodzin bylo itd ale taka jest prawda ze ja chodze i szukam okazji oczywiscie mama mi pomaga tez ale ona tez teraz nie pracuje, No a jezeli chodzi o rodziców mojego S to hmm.. Jak na razie to kiepsko z pomoca od nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nawet ostatnio kupił mi bluzke taka dłuższa bo troche narzekałam ze nie mam w czym chodzi i poszedl i kupił z reszta bardzo ładna 🙂 Wiec cos tam sie zmienia na lepsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te najwazniejsze rzeczy miec bede 🙂 Moze bez jakis cudow czy cos ale maluchowi niczego nie zabraknie 🙂 a podgrzewacz sie przyda poza tym babka ma go do sprzedania za 20 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...