Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziekuje sioperka no takie to wlasnie mamy w polsce juz dzis wydzwaniala do mnie bo bylam rano u dyrektorki przedszkola na rozmowie boja sie no staram sie nie stresowac tylko jak 😮 za poltora tygodnia komunia buuuu a ten w gipsie ehhhh dobrze zmykam bo mnie maly meczy trzymajcie sie cieplutko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka wczoraj szukalam na internecie jakiegos fajnego imionka ale wlasnie wszystko takie oklepane albo Julcia albo Majka a ja chciala bym dac jej jakos inaczej na imie 🙂 nie wiem zastanawiam sie nad Aleksandra, Wiktoria, Nicola hmm ale jakie imie wkoncu wymyslimy to nie mam pojecia moze inne dziewczynki dadza jakies propozycje 🙂
Ale napewno jak cos wymysle to dam wam znac :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sioperka22: My też mamy ogromny problem z wybraniem imienia dla chłopczyka 🙂
Dla dziewczynki było ich wiećej i bardziej zgodnie patrzelismy na to.
Jak tam sie czujecie w ogóle ? ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja miałam tyle ładnych imion przygotowanych dla chłopczyka 🙂 i proszę dziewczynka 🙂
chłopiec miał mieć na imię Szymon Piotr, Leon, albo Krzysztof te trzy braliśmy pod uwagę, ale dziewczynki byliśmy zgodni i zostało Iga Antonina 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurczę mój w ogóle nie chce o tym słyszeć nie wiem jak mam go przekonać żadne argumenty do niego nie trafiają a ja bym chciała ,bo zawsze więcej się dowiem i jakiejś chociaż minimalnej praktyki nabiorę co chodzi o pielęgnację maleństwa i o poród ,a tak to sama na własnych błędach będę musiała się uczyć i kto wie czy nie kosztem dziecka ,a tego się boję i wiadomo,że bym nie chciała ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ja pytałam w szkołąch to Pani mówiła ze dużo mama przychodzi same bo mało mężów się decyduje, ja koniecznie chce iść z Moim bo wkoncu on też bedzie ojcem 😆
Sioperka to może pójdz sama skoro on tak nie chce, a Ty byś chciała ? ;> hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię bardzo dobrze bo ja też nie chciałabym pójść sama 😞
Ale z tego co słyszałam to dużo pan chodzi same, może jeszcze go jakoś przekonaj,
masz jeszcze kilka tygodni do tego :* 🙂
Trzymam kciuki by wkońcu dał się namówić !! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzuchaczki! od wczoraj praktycznie mam problem z zalogowaniem się na moje stare konto 😞 i w końcu musiałam założyć nowe 😞
ani85 to ja pytałam o tą dietę wegetariańską 🙂 dzięki bardzo 😘
kurcze, musze napisać do admina, bo ta podróba Agaa - Agaaa mi się nie podoba 😜
pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...