Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Loli ja czuję się bardzo dobrze a niunia jeszcze lepiej 🙂
o porodzie napiszę, tak się właśnie zbieram, postaram się dziś wieczorkiem siąść do tego.
A Ty jak tam doszłaś już do siebie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka tu jest Twój wątek 🙂
http://www.brzuszek.net/forum,wrzesnioweczka_ania8888_urodzila_synka_nasz_pierwszy_wrzesniowy_chlopczyk,17,433399.html,str=0

wiecie, po pierwsze weekend, po drugie gaduła Dosik w szpitalu, po trzecie dziewczyny w szkołach, a i coraz więcej mamuś się robi, więc forum pustoszeje.

my byliśmy na obiedzie rodzinnym, siedze przy stole, zajadam i czuje jak coś ze mnie leci! ale mało tego jak na wody, ale jest przeźroczyste...to nie jest śluz! więc nie wiem? zobacze ile tego jeszcze wyleci, bo może sobie wody po cichutku pomalutku wylatują? już nie wiem...chce być już na miejscu dziewczyn które urodziły 😞 ech no!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus wszystko mozliwe ze wody ci sie powoli sacza , ale jeszcze chwilke kochana i ty sie doczekasz swojej Ewuni a juz naprawde niedlugo zostalo 🙂 :*

U mnie wlasnie byla polozna , pobrala Olence krewke z pietki na jakies badania, i zwazyla ja i wazy teraz 3650g 🙂 ale wszystko jest jak najbardziej wpozadku, wczoraj jej odlecial juz pepuszek 🙂
I slicznie sie wszystko goi 🙂 normalnie zachwycona jestem na maxa 🙂 jak nie raz slysze jak inne mamy nazekaja na swoje dzieci to ja nie wiem jakis skarbek mi sie urodzil ktory daje mamusi pospac i porobic duzo zeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli strasznie Ci zazdroszczę 🙂 dobrze jest wiedzieć że z mała wszystko jest Ok 🙂 że Ty sama też się czujesz idealnie 🙂 że macierzyństwo nie jest dla Ciebie jakimś hmm...wyczynem! że Cię przeraża 🙂 tylko że sama sobie radzisz! mam nadzieje że u mnie też tak będzie chociaż w połowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus jasne ze sobie poradzisz 🙂 jak sie juz dzidzia urodzi to jednak to uczucie madczyne 😁 hehehe przychodzi same 🙂 i jest super.
Jeszcze chwilke kochana.
No ja tez sie ciesze ze daje sobie rady- a nie tak jak moja kolezanka przezywala dlaczego do mnie mama nie przyjedzie mi pomuc 😮 😮
Tylko tak sie troszke dziwnie czuje jesli chodzi o mojego, ze tak wiesz malo czasu mu poswiecam i wogule, ja wiem ze on to rozumie i nic mi nie mowi ani nie nazeka ale ja sie strasznie takimi zeczami przejmuje.

OLENKA PRZED KAPIELA :
[URL=http://img214.imageshack.us/i/10092010246.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/3936/10092010246.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cudna! ja dzis w nicy myslalam ze mi wody odeszly, bo to nie byl sluz. ale to chyba nie to. bo poznijesz przeszlo. Ja dzis caly dzien od rana mam skurvxe, tylko nie ze niereglsrne, no i mały soe strasznie uspokoil... może sie rozkreci w przyszlym tyg 🙂 ale juz sie na nic nie nastawiam 🙂 co ma byc to bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska nie przejmuj sie kochana nim , wiesz jak to chlopy ! Kurcze a jak urodzisz malutka to ktos ci bedzie pomagal w tych obowiazkach bo widze ze ty sie calym domkiem zajmujesz.
Sorki ze spytam i wcale nie musisz odp na to pytanie bo to twoja wlasna osobista sprawa, ale twoja mamcia nie gotuje ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotuje tylko że ona musiała jechać w ten weekend na wesele mojej kuzynki. I dlatego mi wszystko zostało na głowie. A jezeli chodzi o pomoc przy małej to ja na Sebastiana nie licze. Nawet nie pomaga mi teraz a co dopiero pozniej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hej
ja w trakcie robienia obiadu jestem ale cos sie kiepsko czuje dzisja czaly czas mnie podbrzusze boli 😞 spalam tylko 6 godz dla niektorych az 6 godziny w nocy 😜 zrobilam sobie drzemke popoludniu i nic nie lepiej ale w koncu mam bardziej obfity sluz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się mała Ola rozkraczyła 😁 słodka! Loli jasne że sobie dam radę, takie dziewczyny jak Ty dodają mi siły i sobie myśle zę skoro Ty sobie dałaś to ja też sobie dam 🙂 :*

Laurana ja już też się gubię w tych objawach, teraz leżałam i przez chwilkę miałam wrażenie jak by mi się coś w środku u Ewy urwało 🙂 nie wiem...idę się wykąpać i się sobie poprzyglądam z lusterkiem dokładnie 😁 później idziemy na miasto i wiecie że nie mam co ubrać? cholera jasna! 🙂 nie wiem co zrobię, chyba rajstopy i na to tunikę, bo gacie niewygodne, a na krótkie za zimno...spódniczka też za cieńka...getry do prania, chyba że wyschną 🙂

Eluśka ech, nie wiem co Ci poradzić na Twojego, takie szopki na sam koniec ciąży masz....to przykre! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska ,Bobas dobrze mowi ze moze jak sie mala urodzi to jemu sie cos pozmiena, moj to taki szczesliwy chodzi usmiechniety i wogule , bo to wiesz wkoncu curusia tatusia ☺️ ☺️

Agaa a o wielkosc Ewuni sie nie martw klocusie tez sie da urodzic 😉 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze on twierdzi ze on jest zmeczony po 8 h w pracy jak tam nic takiego nie robi!!!!! tylko stoi!!! a ja mam miec sile isc do szkoły na 9 h, zrobic zakupy, posprzątac, zrobić obiad i wogole a on wroci to jeszcze narzekać bedzie. No dajcie spokoj 😞
Jemu sie nie wlaczy lampka w mozgu bo on go nie ma!!! 😠
Wczoraj jeszcze tak sie palant darł na mnie ze dramat.. Naprawde ja juz nie mam sily do niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy obfity śluz to objaw? 🥴 pogubiłam sie...i powoli mam takie podejście do tego jak Laurana...
wiecie że ja nawet żaluję że idę na to wywołanie we wtorek? wolałabym chyba poczekać do normalnego terminu...może normalnie by mnie ruszyło,a nie jakies tam wspomagacze i na siłe... 😞 już sama nie wiem...boje się że nic na mnie nie podziała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli jak znajdę chwilkę to pośle Ci to na maila, chyba że jakaś dziewczyna sobie to skopiowała, bo ja musiałabym przepisać, co nie jest problemem tylko że teraz niespecjalnie mam na to chwilkę 🙂

Elu słów brak...przerasta go to po prostu wszystko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus jego przerasta nawet pomoc przy obiedzie!! Przerasta go wszystko poza siedzeniem i nic nie robieniem! Ja sobie wole nie wyobrazac co bedzie po porodzie! Mowie do niego ze zostawia mnie sama ze wszystkim ale on oczywiscie ma to w dupie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...