Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Ania!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 różowe to też może być początek czopa, albo właśnie te skracanie się szyjki! ale to nic, bo coś się dzieje!!!! to jest nasz tydzień 😁 😁
hurra hurra hurra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asiu a to chyba nie ma reguły, ja już mleko w tubce kończę, bo potem nie będę mogła, pasztet sojowy zjadłam i serek wiejski 🙂 pojedz sobie kochana, bo to może ostatnie dni szaleństwa ( godziny? oby 😁 )

hmm a w nocy fajnie Olcia spała?? może po prostu jest wyspana za bardzo...nie wiem Lolinko nie znam się kompletnie na dzieciakach, ale już niedługo 😁 😁 😁: 😁D 😁 😁 😁: 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjadlam jajecznice na sniadanie a teraz wcinam owoce 🙂
loli moze olcia kocha jak ja mama tuli i niechce sie oderwac od ciebie 🙂 a jak ci zasypia przy karmieniu to polozna mi mowila ze mam budzic dziecko zeby sie nie nauczylo ze cyc to do spania tam ma tylko jesc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheehe dobre 🙂

sms od Elci: ( pytałam kiedy wychodzi )
Twierdza ze w srode. Po kryjomu podjadam cicha bo mi nie kazali nic jesc. ale kazali mi wstac i chodzic. to jak wstalam to padlam i glowa w sciane 🙂 to teraz w dupie ich mam. kleik zjadlam ale deserek tez. bo tak to rok bede tu gnic.

czemu czemu czemu ona znowu nie może jeść??? tak jest po CC?? po narkozie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne 🙂 chociaż nie wiem czy ja cały czas będę przy kompie 🙂 a Ty daj znać jak by coś się u Ciebie działo 🙂

Aniu a to różowe coś...powtórzyło się?

bo mój 'czop' nie...ale nie chce myśleć że to nie było to, bo za fajny nastrój mam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to super 😉 moze znow wszystkie w 3 urodzicie tego samego dnia 🙂
Kurde z ta dieta to przesrane jest strasznie, ja to non stop glodna jestem a tutaj zbytnio nie wolno jesc duzo zeczy 😞 masakra jakas ehhh- a wiec laski jedzcie ile mozecie , jak macie jeszcze czas !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...