Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny !co tam nowego?wczoraj wam pisałam ,ze mój mąż nie chce iść ze mną do szkoły rodzenia ,ale wczoraj wieczorem sobie z nim porozmawiałam i już jest jakiś postęp prawie się zgodził he he 😁 ale pod warunkiem ,że ja wszystko załatwię ale to tam nic 🙂mam tylko nadzieję,że mu się nagle nie odmieni... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć Madzia 🙂 no właśnie też byłam mile zaskoczona 😆 ja też mieszkam w niewielkiej miejscowości i z tego co wiem to są jakieś dopłaty dla ośrodka zdrowia od gminy czy powiatu, czy jakoś tak ale nic nie trzeba wypełniać, załatwiać tylko się zapisać 🙂

haha! włączyłam niuni skoczną muzyczkę z Ally McBeal ale skacze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zastanawiam się tylko czy ze służby zdrowia będzie jeszcze miejsce na kurs....,bo jak nie to prywatnie trzeba będzie się zapisać ,a to już drożej i czy jak chodzę prywatnie do gina czy ze służby zdrowia na to by mnie wzięli hmmm ....muszę się szybko dowiedzieć a tymczasem lecę jakieś śniadanko sobie przygotować ,bo maleństwo szaleje w brzuszku i domaga się jedzonka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu87 u mnie w rodzinie moj tata ma niebieskie oczka a w rodzinie mojego jedno swietej pamieci mama wjec moze jakies szanse sa, ale wlasnie tak jak mowilas u mnie w rodzinie jest przewaga wlasnie brazowych oczek 😞 😞 😞
No kurcze wszystko sie okaze moze nasza gwiazdeczka poda sie na tatusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe moje kochana to sie wczoraj tak rozpychalo ze az mnie troszke bolala ta skora co mi sie naciagala, nie wiem czy to byla glowna czy caly tulw ale super uczucie 🙂
jak tylko dotykalam ja tam gdzie sie tak wybijala to siedziala grzecznie 🙂 tatus ja puzniej dotykal taka spokojna sie zrobila i poszla spac 🙂 ale dziwnie to wyglada jedna strona twarda jak kamien druga pusta 😁

Jeszcze pamietam jak niedawno kazde z nas nazekaly ze nie czuje wogule swojego malenstwa a teraz coraz bardziej daja popalic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka no to zobaczysz dziwne uczucie jak by sie prostowala i nie miala nigdzie miejsca 🙂 Zazwyczaj kladzie sie w podbrzuszu masakra, wczoraj wlasnie mowilam do swojego ze juz lekko boli a co dopiero puzniej jak ta dzidzia zeczywiscie bedzie taka duza i dopiero wtedy zacznie sie rozciagac 😉
Moja dzis tez troszeczke cos tam od rana szalala ale z malymi przerwami pewnie spi teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie zawsze rano jak zaczyna kopać to taki bułki wyskakują tam gdzie kopnie 😁
hihih lubie to uczucie dziś bardziej leniwy jest mój maluszek niż wczoraj chyba śpiący 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane doczekacie sie doczekacie, ja jakos coraz bardziej zaczynam myslec o koncowce 🤨 przecierz juz prawie 6 miesiac 😲 to 3 miesiace zleca tak szybko ze to jest az 🤪
i jakos troszke sie zaczynam obawiac jak to wszystko bedzie wygladalo i wogule 🤔
Macie tez moze juz coraz czesciej intensywniejsze myslenie o porodzie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli ja nie boję się .....jak na razie porodu tylko tego czy będę umiała zajmować się maleństwem jak należy i czy będę umiała rozpoznać czego dziecku potrzeba......tego się najbardziej boję czy po prostu będę umiała sobie poradzić z opieką....w końcu to mój debiut będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha ja naszczescie nie mialam takich problemow poniewaz w wieku 14-15 lat moja ciocia urodzila slodka coreczke a ze akurat bornila pracy magisterskiej zaraz po urodzeniu musiala jeszcze jezdzic do szkoly do krakowa jakas 1 godzinka drogi odemnie, wjec czasami od godziny 7-8 rano musialam sie juz malutka zajmowac czasem nawet do 23 masakra naprawde podziwiam ja ze zaufala mi zajmowalalm sie nia miala moze z jakies 2 tyg byla taka malutka wogule nie wiedzialam jak sie nia zajmowac wiadomo ze przez pare dni ciocia mi wszystko pokazala no ale kurcze jak jakas malutka laleczka, wjec z tym akurat wiem ze nie bede miala problemu bo takie przypadki nie zdazaly sie tylko raz ale to kilkanascie razy wjec wprawe jakas tam mam 🙂 ale pamietam jakies dziwne sytuacje jak dzidzia zrobila siku i trzeba bylo 1 raz przebrac stres normalnie gorzej sie spocilam niz na jakims maratonie balam sie ogulnie chwycic za jakas nozke raczke bo wydawalo mi sie ze ja odrazu polamie 🙂 puzniej karmienie jak gdzies jej tam zle zalecialo i zaczela kaszlec bozzzzze jaki stres, ale puzniej z kazdym dniem juz bylo coraz lepiej , Oliwia ma juz 6 lat i ma nawet mlodszego braciszka Karola 2,5 roczku ma tym malym szkrabkiem tez sie zajmowalam jak bylam w polsce. Wjec kochane jak macie tylko jakas kolwiek mozliwosc zaopiekowania sie dzieckiem na jeden dzien czy cos to lapie cie bo to sie wam naprawde przyda w 100% buzka
Co dzisiaj gotujecie na obiadek ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka nic sie nie martw nauczysz sie wszystkiego sama a jak malenstwo sie juz urodzi to napewno jak kazda z nas MATKA POLKA bedzie umiala sie zajac swoja pociecha wlaczy sie nam pewnie ten instynkt macierzynski.
Mmm schabowego to ja mialam wczoraj dzisiaj robie cus-cus z filecikiem z kurczaka w sosiku wlasnym i jakas suroweczka 🙂
Dosik zupki kalarepowej to jeszcze nigdy w zyciu nie jadlam ciekawe jak smakuje 🤔
Mmm a klopsiki to tez bym zjadla tylko jakos nigdy mi nie wychodzil ten sosik pomidorowy 😞 buuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie kochana 🙂
Jak ja widze co tutaj niektore angelki robia ze swoimi dziecmi czy murzynki to jest normalnie 🤪 kiedys pamietam stalam na przystanku czekajac na autobus a baba z dzieckiem to dziecko ani skarpetek nie mialo na nuzkach ani nic zimno jak cholera ja mialam sweter ,kurtke dziecko telpalo sie z zimna a ja razem z nim sine usta mialo i wogule a ona odjebana (zaprzeproszeniem) Pani i gada przez telefon. Tutaj nie kazda sie opiekuje dzieckiem tak jak trzeba masakra. Idzie z dzieckiem dziecko placze na caly sklep a ona w dupie idzie dalej olewka. Czasami to az mi szkoda tych dzieci no ale co zrobisz nie masz prawa nic zlego powiedziec..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...