Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
To chyba wszystkie śpiochy na tym usg no mały też drzemał sobie...I jeszcze jak się lekarzowi spodobał. Bo tak się ułożył i łapeczki, aż lekarz powiedział, że wygląda jak by sobie na podusi spał tak słodko...Postaram się myśleć o tych miłych rzeczach to może przejdzie. Wczoraj jak już wcześniej pisałam miało nie być Krystiana. A on załatwił sobie wolne i przyjechał odrazu po pracy pod gabinet i razem poszliśmy. No i z tych miłych niespodzianek to to, że miałam gratis przez chwilkę usg 4D 🙂 Kochany ten pan doktor. Oczywiście musiał sobie ze mnie pożartować z Krystianem i tak dalej..A ja nic nie tyje laski. Przytyłam zero kg 🤔 Brzuszek już się mocniej odznacza, malutki rośnie prawidłowo a ja dalej warzę 60kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

buuterfly Elu kochana 🙂 a ja Ci mimo całego Twojego złego humoru i rozczarowania serdecznie gratuluję!! urodzi się słodki bobo to tak jak ktoś tu pisał: zapomnisz że chciałaś córę 🙂
a ja moje drogie czuję się lepiej, mam nawet sporo energii żeby coś posprzatać! nie wiem co to ze mną się działo...ale śmieszna sprawa bo: minus 3 kg w dwa dni od razu! szok 🙂 i minus 8 cm w brzuszku, czyli mam teraz jak Loli kiedyś 85 😜 nie widać że w ciąży jestem 🙂 także od początku ciąży tylko 1 kg...więc się cieszę. Troche mniej mnie cieszy, że Wy tu piszecie że wasze bobo tak bardzo fikają w brzuszkach...a moje nadal tak jak kiedyś...takie łaskotki i czasem tylko cos mocniejszego! i chyba będę jednak dzwonić i wybierać się na te prenatalne...żeby mieć pewność...aaa i nie czekać do 13 maja z płcią 😜 bo Wy już prawie wszystkie wiecie!! 🙂
ania87 gratuluję połowy ciąży 😁 połowa a my nadal Twojego zdjęcia ani brzuszka nie widziałyśmy hyh 🙂
pozdrawiam i dziękuję za życzenia zdrówka 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa z tymi kopniaczkami to sie jeszcze doczekasz moja tak szaleje ze juz wiem kiedy spi a kiedy nie, a jak nie spi to czasem daje popalic ale juz wsumie przyzwyczailam sie z tym uczuciem kopniecia i juz nie zwracam tak na niego uwagi , bo na poczatku to tylko siedzialam i patrzylam 😁 i wyczekiwalam teraz to juz normalka. Tylko jak zacznie kopac po zeberkach to bedzie wtedy masakra 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podobny do tatusia 🙂 Fajnie, że za darmo nam zrobił to 4D 😮 Nikt go nie prosił. Wiecie co...Moi teściowie mają ponad 3000zł dochodu miesięcznie. Mieszkają na wsi. We dwoje z małym kundelkiem. Całe mieszkanie wyremontowali im synowie. A ta stara raszpla mi chrzani, że musi UCIUŁAĆ kilka groszy bo chcą nam wózek kupić dla małego. Heh no przezabawna jest. Kasy mają jak lodu i w życiu tego nie przejadają a ona mi coś takiego gada. Powiedziałam jej , że nie chce...Że sami damy rade i kupimy. W końcu jak biedna ma tak ciułać to nie będę jej tak obarczała 😜 I wkurza mnie jej bezczelność...Moi rodzice ciągle nam pomagają i wspierają, pytają czy nie trzeba nam pieniędzy czy dajemy rade chociaż sami biede klepią. I jak brali kredyt na zmiane dachu to dali nam 2000zł z tego kredytu żebyśmy sobie chociaż dwa grzejniki kupili. Tak na nową drogę...A ta stara truje do Krystiana, że rozmawiałam z moją mamą na co by tu się nam złożyć bo w końcu mamy nowe mieszkanie to wypadało by. Krystian jej powiedział , że co ty się chcesz składać jak oni już dali Eli 2000zł. Ale do niej chyba to nie dotarło...Bo przyjechali do nas i dalej mojej mamie o tym truła. A ciekawe skąd mama ma brać tą kase jak oni na pięc osółb mają 1000zł stałego dochodu 😮 I Krystian właśnie powiedział, że ju przykro, że oni ciągle tylko kiedy przyjedziecie i takie tam...A nie spytają czy dajemy radę sobie i w ogóle nam nie pomagają. Ostatnio mi chciała jakiś chodnik stary i brzydki wcisnąć bo WYPRAŁA MI GO. A w dupie mam jej chodniczki i nie chce, żeby mi później nie gadała jak to ona mi pomogła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
buuterfly super fotki ,słodkie to Twoje maleństwo 😁 😁 😁 😁 ja w 30tc zrobię sobie 4d ,bo wtedy jeszcze dokładniej będzie wszystko widać ,a póki co normalne będę miała usg!zawsze jak do was pisze moje maleństwo się ruchliwe robi he he 😁 a ty agaaa nie masz co się martwić każda kobieta przecież inaczej odczuwa ruchy ,widocznie Twoje maleństwo nie chce mamusi okopać...póki co potem da ci popalić he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu, świetne zdjęcia 😆!!! Aga dobrze ze już w porządku, moja niunia też jest leniuszek w ruszaniu się a u nas juz 22 tydzień, ale każde maleństwo jest inne po prostu. Ja jestem trochę przy kości także brzuszek mam już spory i sie amortyzują kopniaki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja slyszalam ze usd 3d najlepiej kolo 22tc robic bo pozniej dziecko jest za duze i juz tak super nie widac, a teraz jes w sam raz a juz ma wszystko na swoim miejscu

Ela ciesz sie ze nie mieszkasz z tesciami, ja ze swoimi musze niestety, tesc w miare ale tesciow! szkoda gadac.

Aga dobrze ze wróciłaś do żywych, ja dzis bede bała sie stanac na wage bo ostatnio bylo 2kg przez miesac a nie czulam tego no a teraz to roznice widac i czuc wiec nie wiem ile tam do przodu poszlo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja poleciałam po taśmę i mierzę: 🙃 90cm, trochę dużo, ale ja ja nigdy osa nie byłam, haha! niech rośnie! z kilogramami to nie wiem jak bo ważę się tylko u lekarza na tej samej wadze i od ostatniej wizyty tj. m-c przybyło 2 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka kiedyś bym Cię pobiła...miałam 93 cm 🙂 i pewnie już jutro albo dzis pod wieczór będzie tyle samo... 🙂 ale pierwszy raz przez póltora dniową chorobe aż tyle schudłam! ciąża to jednak wyjątkowy i dziwny stan 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...