Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja Ci powiem jakoś nie myśle o porodzie negatywnie
musze to przejść a jak to będzie to się okaże 🙂
ważne by dzidziuś był zdorwy i wszystko przbiegło wporządku.
Moim zdaniem nie ma tu miejsca na zadręczanie jak będzie poród wyglądał,
bo przecież musimy to przejść i nie dł będziemy miały to za sobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak pomysalam ze weje jeszcze tu przed snem, widzę ze jednak niektore nie posnęły 🙂 no wlasnie aga niech tam mnie dopisze gdze trzeba. mam nadzieje ze sie plec sprawdzi bo juz powiedzialam wszystkim dookola i jak cos to pozniej bede miala rozowe ciuszki na chlopca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry dziewczyny !! 🙂
Za oknem już słonko a wy śpiecie wszystkie :P
Jak tam się czujecie ?
Ja wam powiem ze ja już od rana na nogach 😉
zrobiłam zakupy, zjadłam śniadanko no i zaraz zamerzam zabrac się za sprzątnie 😉
Moje maleństwo od rana towarzyszy mamusi we wszystkim a na przypomnienie o sobie co chwle kopniaczka dostaje 🙂

Udanego dnia ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Dosik ja juz dawno nie spie ale musialam wlasnie nadrobic 10 stron zaleglych .
No to gratuluje kolejnej dziewczynki i kochana nie przejmuj sie bo u mnie tez jest wielki problem co do imienia dla dziewczynki bo dla chlopczyka juz mielismy wybrane.
U mnie dzis tez ladna podoba moja mala gwiazdeczka od rana szaleje.
Eh dziewczyny wczoraj chyba przez 5 godz. tak mnie bolal brzuch ze az czasem lezna poleciala czuje normalnie jak sie powieksza mi ten brzuch rozciaga z kazdej strony jak bym polknela jakas pilke straszne straszne 🤨 🤨 🤨 🤨 ale dzisiaj juz troszke lepiej , ale niestety nie wyspalam sie bo w nocy co chwilke sie budzilam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli powinaś teraz odpoczywać za dnia skoro nie wyspałąś się,
ja mimo iz sie wyspałam to od rana jakaś rozdrżaniona jestem sama nie wiem czemu mam takie ranne humorki :P 😎
Chce dzis sie isc porozgladac z jakąś sukienka ciążową albo coś bo kurde nie mam juz co nosić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No musze musze to odespac jakos cos , dzis musze isc do ksiegowej pozalatwiac pare spraw wjec pewnie sie wyspie dopiero wieczorkiem .
No kurcze u mnie pogoda sie zapowiada superr, ale nigdy nie ma sie co nastawiac na angielska pogode bo rano zawsze jest pieknie a za 2 godznki pada jak scebra 😁
Kurcze Dosik nawet mi nie mow u mnie w szafie zaraz wszystkie zeczy bede musiala gdzies pochowac bo wogule w nich nie chodz nie da sie i nie ma jak 😁 w spodnie to juz sie nie zapne niby w brzuszku +1cm ale to juz daje wielka roznice do zapiecia guziczka 😁
Tez musze sobie kupic jakies dresiki albo moze jakies leginsy + super dluzsza sukienko bluzka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jedne spodnie w których zapinam tylko zamek a gózik chowam :P
mam tez leginsy ale one sa cienkie wiec jak po wieczor robi sie chlodno to juz nie mozna ich ubrac.
No i tam kilka luzniejszych bluzek mam ale i one beda mi nie dł małe 😁
a cała reszta mojej szafy lerzy zbednie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry Mamuski 😉)

Ja dzis w nocy spac nie moglam maly mi tak dawal czadu po brzuchu... ehh jak nie pod jedno zerbo to pod drugie, zadnej pozycji wygodnej nie moglam sobie znalesc...;( a przekulywanie sie z boku na bok juz mi sprawia trudnosc a gdzie dalej... wy tez tak macie?? a podniesc sie z wyra to jak bierdonka z plecow.... haha masakra 😜

Noo a propo ciuszkow... bede musiala swoje tez przegladnac 😉
Ide na jakies sniadanko i na zakupy bo teraz sklepy beda pozamykane to wiecie jak jest amciu trzeba mezulowi kupic 😉)

bede pozniej;**

Milego dnia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już dopisuje Cie Aniu 😉 i gratuluje!!!
jak narzekamy to się dołącze...od paru dni spać nie umiem, takie bóle pleców że hej!! do tego jak się budzę w nocy to wydaje mi się że dzieciątko się trzesie w tym brzuszku...okropne uczucie 😞
no i rano biegunka i cały czas chce mi sie wymiotować....mam nadzieje że mi minie, bo nie mam ochoty na wizytę w szpitalu z powodu jelitówki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...