Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no ja ile razy mam ochote zostawic go komus na caly dzien i zajac sie soba..
ale nie wychodzi bo przy kazdym wyjsciu bez niego to mysle o nim i jestem nie obecna... nawet jak spi za dlugo to mi sie nudzi i roboty sobie szukam 😜 ahha
to trzeba miec z glowa 😜 zamiast zajac sie soba to nie bo po co:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurde sioperzylam sie z moim jakies 2 dni temu, i od 2 dni plamie 😞 nie wiem o co chodzi 😞 niby troszku krwi,niby to jakas brazowa wydzielina....


Kurde nie wiem czy zachwilke nie bede zawijala sie spac, bo jutro ciezki dzien mnie czeka, jade malej prawdopodobnie wyrobic dokumenty ! i musze do fotografa z nia pojechac kupic termos....
az sie boje tej wycieczki....

Kochane powiedzcie mi kiedy zmiana czasu jest? nie jakos w tym tygodniu?bo zawsze nie wiem jak to jest? i teraz o godzine dluzej bedziemy spac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu nie jedyna ty tak masz, ja mam identycznie i tez mi sie nie raz nudzi jak glupia.. dobrze ze mam was bo zazwyczaj wykorzystuje wlasnie ten czas dla was.. albo posprzatam cos w domku 😉

Ja ostatnio zostawilam mala z moim, i poszlam sie kapac tzw. ogolic cale cialo 😁 hehe wkoncu!! no to powiem wam ze troszku mnie nie bylo 😁 ale normalnie taka ucieszona wyszlam z tej lazienki ze cuddddoooo 🤪 🤪 🤪 🤪 ale co .... przez ten okres czasu co bylam w lazience non stop slyszalam ja jak placze.
Wchodz do pokoju pytam sie mojego i co plakala... a on no przecierz ona spi caly czas 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
le no juz?? a nie pod koniec listopada?? kurde az sie boje tej zmiany;/;/ ale chyba bede trzymac sie tego czasu i odliczac od tego nowego 😜 eheh

no ja zaraz tez ide kimac bo ten cos sie kreci to pewnie zaraz wolac bedzie a zaczelam czytac ta ksiazke i czasem moge do rana ja czytac 😜 eheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ten weekend Loli chyba, tak slyszlalam. Kurde nasze dzieciaki oszaleja. Tak cos czuje., a przynajmniej moja bo jest nauczona juz w godzinach jesc i myju o 19 a jak jej poprzestawiaja to beda jaja.
DObra ja uciekam bo rano do gina bo zaswidczenie do becika. Buzki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahahahahaha 😁 no wsumie tak :P masz racje to juz poprostu jakas obsesja 😁 i wszedzie slysze juz placz swojego dziecka, moze to dlatego ze my jako matki poprostu nie chcemy zeby nasze dziaciaczki plakaly....

Tez bym poszla spac, ale wsumie to mi sie nie chce, a jeszcze musze sie isc wykapac... umyc sobie glowe... ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu tyle stron do nadrobienia 😞 po nocach bym musiala siedziec haha
AGAA co do karmienia to ja juz od dwoch dni nie daje mojego mleka tylko modyfikowane moze jestem wyrodna matka ale ostatnio wyszla mu wysypka na buzi i stwierdzialm ze to przez moje mleko i odstawilam.
ELOITE gratulacje ty nasza prymusko 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moj to samo... heh i tylko sie rusze to oko otwiera na pol cm 😜 ehhe i patrzy co robie 😜 ale nie budze go potem najwyzej zje 😜

a ja puki co lece posprzatac 😜 kurna przez to palenie w piecu mam non stop syw na meiszkaniu;/ wkurwia mnie to;/;/
No i za obiad sie zabrac..dzis karol wraca moze to obiad musi byc 😉
A tak mi sie snilo zle..ze mial wypadek i wylecial przez szybe 😞 rano mu powiedzilaam i ze ma natychmiast pasy zapiac... eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moja juz pojadla :d i harcuje 😁 oglada sobe pokuj :d heh zrobil sie jej kosmyk we wlosach 😁 bede musiala to obciac bo nie rozczesze tego za cholere 😁 w nocy sie jej pewnie zrobilo bo widac ze zaraz bedzie lysinka 😁 paseczek sie robi od wycierania glowa :P

Aniu nie mam zielonego pojecia , mi sie zawsze wydawalo ze ona wieczorem wlatuja do mieszkania jak sie ma otworzeone okno i swiatlo zapalone... ale o tej poze cmy? hmm nie wiem..

U mnie w mieszkaniu Aniu tez sie masakrycznie nosi, bo przy wejscie po schodach rynna jest peknieta i leje mi sie na schody i pomimo tego ze wycierasz buty nosi sie na panelach wszystko 😮 😮 ale jeszcze troszke pare miesiecy i bedziemy znow rozgladac sie za jakims mieszkaniem bo to juz pokazalo jakie jest naprawde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochane,ale się rozpisałyście super filmiki macie ja co nagram na kom i dam na komp to mi nie działa 😞
  • Eliot moje gratulacje 🙂
  • Aguś co do karmienia to ja tak karmiłam piersią córkę dwa lata nie chciała mi nic innego odstawiałam ją jak byłam w ciąży ze synem, synusia karmiłam 1,5 roku pózniej sam się domagał mięska hehe
  • Wczoraj myślałam ,że mi się coś stanie samochód mi się psuł i bawiłam się w mechanika,z córką siedziałam do wieczora przy zadaniu i nie umiałyśmy go zrobić nawet na internecie nic nie było z tego jakaś masakra.Za to dziś znowu piękna pogoda i pójdziemy na spacerek .
  • A co do ząbków to powiem Wam,że moja starsza dwójka miała już ząbki w 4 miesiącu i to dwa naraz wiec może się zacząć wyżynanie zębolków troszkę to potrwa zanim wyjdą no i czasem zdarza się ,że dzieciaki nerwowe właśnie jeżdżą rączką po dziąsłach dostają gorączki i mają zielone kupki i co najgorsze nie śpią w nocy ale nie każde dziecko tak to przechodzi niektóre to nawet nie wiadomo kiedy żabki się pojawiły 😉 ale to na to jeszcze czas
  • Trzeba mi sprzątać a mi się nie chce 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...