Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wrocilismy od lekarza maly wazy 4778g dokladnie 🙂
pani go zbadala i zakfalifikowala do szczepieni pojechalam kupic szczepionke 185zł mnie kosztowalo.Na szczepieniu tylko zaplakal jak go ukula a potem zapadl w sen obudzil sie na jedzenie i spi dalej zapisala nam czopki na goraczke wrazie gdyby mial (a wasze bobaski po szczepieniu mialy goraczke?)
AGAA na chrostki zapisala nam masc(do odbioru mam popoludniu bo to robiona jest) wysuszajaca bo stwierdzial ze to nie od mleka tylko wysypka noworotkowa.
ja od 2 dni nie daje juz mleka mojego bo wrocilam do moich tabletek na migrene lep mi peka 😞 przez 9 miesiecy ani razu mnie glowa nie bolala a teraz po porodzie wrocila migrena dziwne 😮
ale pani doktor mnie poprosila zebym starala sie jednak karmic malego bo ze mleko modyfikowane jest opciazeniem na jelita dla takiego malenstwa i chociaz 2-3 razy dziennie nakarmic go moim mlekiem i sprawdzic czy paracetamol pomoze na bol glowy bo wtedy moge karmic.Teraz musze odczekac dobe az moj lek na bol oczysci sie z organizmu i sprobuje spowrotem dawac mu moj pokarm chociaz 2 razy dziennie bo na wiecej mi nie starczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć mamuśki 🙂
kurcze my jeszcze nie szczepione bo niunia ma jeszcze katarzysko, nie wiem kiedy pójdziemy 🤢
kurde tyle do nadrobienia - kiedy Wy macie czas na pisanie tego dziewczyny 🙃 jak młoda śpi to ja nie wiem w co mam ręce włożyć 🤢 i tak w kółko, a wieczorem to już nie mam na nic siły, tylko wtulić sie w Dawida i spać 😁
Już mam dość tego siedzenia w domku, już 2 tydzień nie wychodzimy na spacer chociaż pogoda jest ale ja mam zakaz wychodzenia a jej też nie chcę załatwić bardziej.
aaaa czytam ze niektóre z Was już sioperzą 🤪 ja się jeszcze boję, chociaż nie powiem chciałabym już ☺️ ale w przyszłym tygodniu ma wizytę u gina jak będzie wszystko oki to może .... może 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my wrocilysmy od fotografa- hahah myslalam ze popuszcze olcia robila takie miny ze fotograf nie mugl jej uchwycic bo to nowe otoczenie glowa jej latala na wszystkie strony :P ale wkoncy udalo sie 😉 sliczniutko wyszla 😉
puzniej kupilysmy termosik 😉
chcialam jej kupic takie spioszki-pajace w next ale kurde na stronce tak ladnie wygladaly a w zeczywistosci takie jakies ciekie.

Ej laski wracam do domu a tutaj ktos wystawil karuzele nad lozeczko za free z mothecare drogie zeczy mala tam strasznie, nie jest ona jakas przepiekna ale wsumie mielismy jej kupic ale zawsze moge pozawieszac jakies malenkie misie i bedzie, gra jakies 3 melodyjki i kreci sie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...