Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moja ma cholerną wysypkę 😞 na buzi znowu tak jak wcześniej i do tego na rączkach i nóżkach! właściwie wszędzie! QM!!!
nie wiem czy to z tego zasranego mleka czy z emolium...:/

któraś też w tym ciulstwie kąpie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o właśnie pytanie na czasie było! mamy chyba taką samą wanienkę?
kurde, to już jest właśnie zmieniony płyn...jak kąpałam w nivea to też miała, ale bardzo malutko, a teraz to to jakiś koszmar 😞 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa a próbowałaś w krochmalu??
wiem jak to brzmi :/ ale naszej pomogło jak ręką odjął zniknęło jej wszystko i teraz ma super i buzie (bo tez po umyciu przemywałam jej buzię tym) i całe ciałko, bo tez miała na raczkach, nóżkach i brzusiu i na pysiu wysypkę 🤢
tj. tak 2 łyżki mąki ziemniaczanej gotujesz w 0,5 l wody, aż zrobi się taki gęsty przeźroczysty kisiel 😜 wlewasz wodę do wanienki normalnie + ten kisiel, tylko trzeba dobrze wymieszać zeby nie było gorących grudek zeby małej nie poparzyć, my tak kapaliśmy ja od urodzenia co 2 dzień do teraz bo jej już zniknęło wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robiłam tak: myłam ją na przewijaku tzn. buzię uszka i szyjkę wodą z mydłem potem opłukałam, a w tej wanience z krochmalem to ją tylko porządnie tą wodą opłukałam wszędzie, aaaaa1 tylko nie myj jej w tej wodzie włosków bo źle się później wyczesuje.
Ale ja polecam naprawdę działa rewelacyjnie łagodząco 🤪 na skórkę,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
ale hmm...krochmal Wy nazywacie tą mąkę ziemniaczaną?:>

nie wiem jak się robi krochmal ale jak ugotujesz tą mąkę w ten kisiel (sama się zdziwiłam jak to wygląda 🤪 ) zobaczysz jaka będzie później sztywna pielucha, ja swoją na pielusi w wanience kładę, pielucha jest do prania bo cała sztywna 😜

Eluśka a Ty nie gotowałaś tej mąki?? to jak to robiłaś??

Elaaaa 🤪 ale u Ciebie zima 🙂 🙂 🙂
u mnie mróz i słoneczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...