Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

31 stron...laaaaski...
7:52 zaczynam czytać... 8;30 z przerwami skończyłąm....wariatki 🙂

ejj a ja przy 1,5promila dałam jeszcze radę 😜

ech ale tamat miałyście o tych byłych...ja tam się nie wypowiadam 🙂
Dosik a Wy macie takie wzloty i upadki, znowu jutro albo dzisiaj będzie ostry seks, zobaczysz 😜

Loli trzymamy kciuki! 😘 😘 i hmm o tej godzinie to już chbya witamy na ziemiach polskich? 😁

Qrka gratulacje pierwszego głośnego uśmiechu 😁 super to nie? ja tez płakałam ze śmiechu, bo mojej też się czasem zdarzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a tego to nie wiem 😮 poukładałam ubranka małego. masakra ile juz na niego dobrych z tych 62-68 😲
a nam samochód sie spsuł i krystian pojechał do swoich rodziców naprawiac. nie ma to jak siedziec wiecznie samej 😠
Malutki zasnął, domek posprzątany...Nuuuda 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie laski, jak któraś będzie miała jakiś sygnał od Loli to niech pisze.

albo ona sama wcześniej do nas napisze tu na forum...

Elu to puć 😁 do mnie posprzątać 🙂 bo moja marudzi, teraz dopiero zasnęła i zabieram się za ogarnięcie domku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Laski ;*
Nasz Lolinek juz pewnie w PL 🙂
Agaa wzloty i upadki ale teraz jest doość dłuży upadek juz od kilku dni żyjemy żle 😞
dziś barbórka więć idziemy do teścia 🙂
a ja zaraz wybieram się na zakupy
mały mi wkoncu dzisiejszej nocy w miare dobrze spał 🙃
miłego weekendu szkraby ! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech ja bym Wam coś napisała dziewczyny na temat Waszych wczorajszych rozmów, ale nie jedna mogła by się obrazić...a tego bardzo nie chce 🙂
więc Dosik foch na bok i buziaka dać Matiemu 😘 szkoda czasu na kłótnie 🙂

a my też w rodzinie dwóch górników mamy, więc chyba dzisiaj popłudniu kawka? ale nikt nie zapraszał na razie 🙂

Ela eeee to co się chwalisz że nudno u Ciebie 😜 chciałam Cię wykorzystać...ajjjj 🙂
ja płace rachunki...bo to mój ulubiony parzysty miesiąc i jest kompletnie wszystko!!!!!! prąd, gaz, woda, polsat, śmieci, komórka....ale z becikowego idzie 😮 więc jakoś mi lżej..ehe...

a gdzie tam prezenty? 🙂 hooo hooo hooo 🙂

o właśnie, moja się nauczyła i mówi ho ho ho 😁 na mikołaja 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest tyle bied na tym świecie. I każda się tuła dzięki ludziom 😠 O choćby tu..Kilka ,,naszych,, piesków
http://www.toz.gorzow.com.pl/?mod=news&cID=140
A po świętach znów będzie pełno psiaków-nietrafionych prezentów 😠 Jak widzę na allegro psy i tekst typu świetny jako prezent to mnie krew zalewa bo wiem ,gdzie większość tych ,,prezentów,, kończy. A potem każdy nawet złotówy nie dorzuci na leczenie. Nie ma to jak widzieć jedynie koniec własnego nosa.


Sorry , ale mnie poniosło 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale niestety taka jest prawda, dziecko krzyczy do rodziców że chce pieska na święta, że będzie się nim zajmować, wyprowadzać, a potem się okazuje że obowiązek spada na rodziców, którzy nie mają ochoty tego robić, piesek trafia do schroniska...a nie daj Boże zostaje gdzieś wywieziony i wyrzucony z auta!
nie wiem czy oglądasz, pewnie tak, ale na discovery leci taki program 'policja dla zwierząt ( np. ) w Maiami'?! ja tak, ale często na nim płaczę jak głupia bo tak mi przykro...
heh ale pocieszające jest to, że kiedyś widziało się więcej bezdomnych psów na ulicy, a teraz hmmm u nas nie widziałam żadnego dawno! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eee tam temat rzeka 😜 A za moje aniołki już ponad 100zł mamy 😎 Upatrzyłam sobie trzy rzeczy ☺️ Dziwne bo już dawno nic mnie nie ,,urzekło,, 🤨
A oto i one...Proszę o ocenę..
http://www.sklep.topsecret.pl/trl/ubrania-damskie/tradycyjnie/marynarki/zakiet_damski/112/0/1/TZK0067
Ten żakiet tylko nie wiem..Czarny czy szary 🤔
I ta bluzka
http://www.sklep.topsecret.pl/trl/ubrania-damskie/tradycyjnie/bluzki/bluzki_damskie/116/0/5/TBK0671
I ten naszyjnik
http://www.sklep.topsecret.pl/trl/ubrania-damskie/tradycyjnie/bizuteria/_naszyjnik/174/0/16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba tylko moją opinie dostaniesz 😜 bo od rana nikogo innego nie było...no, Anulka na chwilkę 🙂
hmmm żakiet bardzo ładny, bluzka totalnie nei mój typ, ta sowa to mi się z Eluśki pokojem kojarzy 😁 ona tam też coś takiego miała hihihi
a naszyjnik ciekawy! nie widziałam jeszcze takiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...