Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laski ja już na nogach ,bo mój skrzat też spać już nie chce...tak do 10 pewnie jeszcze będziemy u teściów to jeszcze później zajrzę.korzystam z neta póki mogę he he tylko ,że na żadna z was nie mogę tutaj trafić 🤢ale nie dziwota jak tak wcześnie i to w niedzielę jestem na forum.
Eloite trzymam kciuki a ty się Eluska nie martw będzie dobrze kup to wapno w syropie i powinno być lepiej .mi lekarz jeszcze przepisał EURESPAL...ale to już na receptę.
w ogóle wiecie co.moja mała już od dłuższego czasu na chama pcha łapki do buzi i je gryzie no i się ślini jak na ząbki........dziwi mnie to bo to o dużo za szybko ,żeby ząbki chciały wyjść 😮 9tego idziemy na kolejne szczepienie to zapytam o to lekarza....wasze maleństwa też tak robią?
aha i jeszcze jedno pytanko czy któraś karmi jeszcze piersią???bo ja tak i tak się zastanawiam kiedy okres dostanę czy po karmieniu jak przejdę na butelkę czy wcześniej....muszę do gina się kiedyś wybrać.. 😜
później jeszcze tu na chwilę zajrzę zanim do domu pojedziemy.
miłej niedzieli. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej...No ja już po 6 wstałam. W nocy z pięć razy mały się budził 😞 I tak od kilku dni...Nie wiem co mu się dzieje 🥴 Sioperka większość naszych dzieciaków też już się ślini i pcha łapki do buzi. Wczoraj byliśmy na zakupach i Krystian kupił sobie buty i taką tanią jak by kurtke czarną, elegancką w tesco. Na święta i chrzciny będzie jak znalazł. Cieszę się bo on już daaaawno nic sobie nie kupił i już jak ten dziad się czuł. Dzisiaj mamy mu szalik znaleźć. A na zakupy to z rana jak zjemy i mały wstanie idziemy bo ja nie mam nerwów na tych ludzi. Łażą jak chcą, środkiem alejki ślepi nikogo nie widzą...Ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Ale chamstwo 😁 😁 😁 😁
http://www.papilot.pl/lifestyle-ciekawostki/10870/Brzydule-czesciej-rodza-synow.html


o kurde 😁 kto to wymyślił! bez sensu 🤪

eloite powodzenia 🙂 fizyka? hmmm lubiłam 😁

Eluśka zdrówka dla małej.. 😘

Asiu widzisz nie trafiłaś, ja z chęcią bym Ci potowarzyszyła przy winku 🙂 tak dawno nie piłam..mmm 🙂

sioperka, kurcze, moja to tak pcha łapki to buzi że szok 🙂 i ślini się strasznie!! także to chyba nie na ząbki...bo kurcze, za wcześnie nie? 🙂

znowu mi sie ta stronka z pieskami nie chce otworzyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi dziewczyny...a raczej pocieszcie 😞

od około tygodnia w środku nocy budzę się ze strasznym bólem dolnej części pleców! nie potrafie znaleźć pozycji i miejsca na łóżku żeby nie bolało 😞 aż płakać się chce taki ból...
myślałam że to może przez łóżko, ale dzisiaj spałam w dużym pokoju na kanapie i było tak samo!
czy to przez ciąże? przejdzie mi....? kurde, wiem nie znacie odpowiedzi, ale boje się, bo ból jest nieprzeciętny!! taki promieniujący do tyłka...
sypie się...starość?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
aga to spróbuj wpisać www.szerlok.pl może zadziała. Idę suszyć kłaczyska 🙂


weszłam, ale gaśnie mi co chwile, co kliknięcie ta strona, ale nakarmiłam Ewcie już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ja tez tak mam, tyle że nie w nocy ale pod wieczór, po całym dniu, tak mnie łamie że aż się płakać chce 😞 podobno teraz koło 3 -m-ca plecy wracają do normalności po ciąży i dlatego tak napierd. 😞 😞 😞

to samo mam teraz z włosami lecą mi na potęgę 😞 chyba niedługo zostanę łysa, czytałam na internecie ze właśnie teraz przechodzimy spadek hormonów i wypadają te co nie wypadły podczas ciąży i te co maja wypadać na bieżąco 😞 ja co sie nie poczeszę to garść mi zostaje na grzebieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
E to może przez inną przeglądarkę 🤨 Ja się kilka razy w nocy budzę przez syna...Ech..Aga może pora się prześwietlić. Mnie też plecy bolą, ale to od noszenia małego. Ale żeby tak same to nie. Kurde...Żebyś miała czas to sru na basen, a tak to ciężko. Albo0 na jakiś masaż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masaż taaaak 🙂 mój tyle co z pracy przyjdzie to już go za nogawkę ciągnę żeby masaż robił :P na basen tez myślałam żeby pójść ale, boję się piersi przeziębić 😞 a poza tym nie pokazałabym się jeszcze w stroju kąpielowym 😞 chyba ze bym miała taki dla płetwonurka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa ja taki ból miałam jakoś2tyg po porodzie i trzymał przez kolejne dwa......no myślałam ,ze zdechnę chodzić przez to nie mogłam.........ale to samo mi przeszło z dnia na dzień......ja tobie radze nie czekać na cud tak jak ja to robiłam tylko idź do lekarz może coś ci poradzi ......ja czytałam ,ze taki ból często jest po porodzie tylko kurde u Ciebie coś późno się objawił...idź lepiej do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka Twoja wersja odpowiedzi na moje pytanie jakoś najbardziej mi odpowiada...oby to było to i szybko wróciły do normy...postanowiłam ( wiem, jeszcze kupa czasu ) ale zajme się tym w przyszłym roku...echh a jak nie wytrzymam to i w tym...mi tam daleko do lekarza zawsze :/
ale teraz sobie pomyślałam że to może nie kręgosłup a nerki? wyszperałam poduszkę grzejącą i zaraz się ogrzeje 🙂
qrka z moimi włosami to samo, może nie lecą bardzo, ale znacznie bardziej niż w ciąży! chjociaż...na szczotce też ich więcej. czyli to jednak norma...superrrr... 🤢

Elu słońce, a jak byś na noc Frankowi dała butli? może spał by dłużej, a Ty byś nareszcie normalnie się wyspała? bo wiesz że tak długo nie pociagniesz....:*
a prześwietlić się...nooo przydało by się, ale stracha mam że coś tam będzie nie tak...za dużo medycznych seriali się naoglądałam 🙂

sioperka i Eluśka po porodzie to mnie też bolały, ale jakoś tydzień później ból zniknął...więc to nie to....

basen...oj tak! nawewt mam dwa darmowe bilety, ale cholera boje się że się przeziębie...

na dworze dziś zimno jak ciul!! a niby słoneczko świeci pięknie, a śnieg skrzypi pod nogami 🙂

czy któraś ma wiadomości od Loli??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Ale chamstwo 😁 😁 😁 😁
http://www.papilot.pl/lifestyle-ciekawostki/10870/Brzydule-czesciej-rodza-synow.html


Ale downy... 😠 🤪 ahhahaha 😮
Eh a my szukamy basenu we wrocku dla malego ale kurde chyba nic z tego.. musimy zadzwonic do jednego.. na imieninki jego bysmy sie wybrali 😉

No Agus ja mam to samo z plecami... 😮 i ogolnie skora do dupy..bo np Mi wlosy Kasiu teraz sa takie jak przed ciaza i rosna lepiej bo w ciagu ciazy mi tyle nie urosly co pod tych 3 miesiecy..i sa takie no lepsze 😉
Ehh.. a maly mi cos pokasluje... 😞 chyba jakis syropek bede mu musiala dsam bo dr dopiero w we wtorek przyjmuje, a gardelko wporzadku ma 🙂

🙂A jak Loli pipka odezwala sie?? 🙂 pewnie sie nacieszyc nie moze domkiem 🙂 i dziadki Olenka 🙂

U nas wczoraj byly moi rodzice mikolaja przywiezli malemu.. i dzis chyba choinke ubierzemy 😜 heh

lecem :* bede wieoczrkiem albo jutro:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik napisał(a):
Dziewczyny mój synuś dziś wypił sobie zupke 😁
babcia zrobiła mu taki krem a jak mu smakowało 🙂 🙂
Mamusia dumna była z synka 🙂


a z czego ta zupka była?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...