Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Uuu Dosik mój tak przegiął dzisiaj , że ohohohoh wyprowadził pastelową mnie z równowagi. Od wczoraj latam z nim po sklepach żeby się obkupił. Sobie nie kupiłam nic bo szkoda mi kasy i chciałam żeby coś sobie kupił. I dzisiaj też nic nie mierzyłam, on wszystko ogladał, ja doradzałam pilnowałam Franusia itp. No i podjechaliśmy do Biedronki. On został z małym w aucie, a ja wyskoczyłam. Miałam kupić pieluchy i makaron. Ale kupiłam przy okazji pare rzeczy na chrzciny, tanie bombki i takie tam. I była dość spora kolejka , a baba wlekła się , że hej. Wychodzę, a tu auta nie ma.Fran zaczął płakać to ten z nim jeździł. Wsiadam do auta, a ten dawaj na mnie z ryjem. Że kurwa ile można pieluchy kupowąć itp. Wydarłam się na niego, żeby się ogarnął i niech łeb wystawi przez szybę to może ochłonie. A ten dalej z pizdy na mnie 😠 I gaz do dechy 😮 To już w ogóle zaczęłam na niego krzyczeć, że wiezie kurwa dziecko a nie kartofle i, że jak gówniarz niedorośnięty się tą popisuwką zachowuje. A ten w dupie to miał. Potem w domu wszystkim rzucał 😲 Zakupami, bombkami, pieluchami. No pojebany furii jakiejś dostał 🤨 Dlatego, że mały płakał mu w aucie. A ja tam godzinami siedziałam...Max.10minut 🤢 I mu powiedziałam, że jak on sra kurwa w kiblu godzinę a ja się męczę z małym to jest fajnie tak? A on mi wyrzygał, że prysznic za długo biore 😮 Pierdolnięty...Może mi wyliczać zacznie. Mówię wam...Kazałam mu się uspokoić i zastanowić jakie głupoty gada, że raz cholera na rok wyszłam do pierdolonej biedronki a ten na mnie z mordą. Oczywiście obiad niedzielny zjadł sam. Przemyślał i przeprosił. Ale to nie wystarczy...Potraktował mnie jak worek na którym można rozładować nerwy....Oj nie podaruje mu tego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Elkaa nie dziwie Ci się ze jesteś zła ja tez bym była
Ci faceci to czasem mają troche nasrane w głowach
mati tez dzis bez humoru chodzi i sie czepia
a jeszcze wczoraj sie na mnie rzucał jak na zywe mieso chcica go dopadła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie ma Loliczka... 🤢

Elu przecież to tylko chop! do tego jeśli jest nerwowy tak jak mój to dobrze Cię rozumiem. próbuje sobie wyobrazić jak było by w moim przypadku i sama nie wiem...
na początku jak mała strasznie ryczała to też się wściekał,a teraz to niewiem...
dobrze, że chociaz potrafi przeprosić, mój tego słowa nie zna! ma limit na rok, może z 10 razy i to wszystko 🙂
pamiętaj....to tylko chopy, oni nie rozumieją, nie ogarniają 🙂 😘

Dosik Ty dupko 😁 😁tak na tego tWojego Biednego Matiego najeżdzałaś a się rzucił na Ciebie, widzisz? mówiłam echhh baby 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
lot tragedia, tzw.. Ola jakos uszla... ale wyladowalam w warszawie 😞 musialam czekac az tata po mnie przyjedzie 😞 6 godzin drogi ;( bylam na 12 w domu..


czemu do warszawy ?? 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee Aguś, idź to odespać, może będziesz miała lepsze nastawienie.
no nie wiem, ja bym się cieszyła że jestem w domu że mogę dać radość rodzicom pokazując im córeczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...