Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej dziewczynki 🙂
no wreszcie mam chwilę żeby siąść, młoda śpi 🙂

śliczne panny mikołajkowe 🙂 🙂
Eluś cudowny strój, Aga a Ewcia jaaakie ona ma oczy cudne 🤪 wyoglądalam już zdjęcia 😜

Loli, nie dziwie się bo tez bym miała dość jakby mnie do w-wy rzucili 😠 ale dałaś rade dzielna nasza :*

A ja się wkurzyłam 😠 dzwonię wczoraj do siostry tam gdzie mieliśmy na sylwka jechać a ona" no ale ja myślałam ze przyjedziecie bez małej" no to kurna gdzie ja mam zostawić, w dupie mam, nigdzie bez niej nie jadę i już! 😠 że ja mogę mamie zostawić tak jak ona Michałka, tylko zapomniała ze Michałek ma 6 lat a niunia 3-m-ce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu wybacz ze piszę bez ogródek ale ja bym tak zrobiła, spakowałabym siebie i młoda i pojechała do mamy 🤢 bo jakby mi się tak Dawid migał przy opiece nad małą, wymyślał z obiadami i nawet nie dał mi się normalnie ubrać żeby gdzieś wyjść to by mnie szlag trafił 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasuwa mi się jedno słowo Aniu- gówniarz 😠 A to my chyba wszystkie jak coś nie halo z chłopem to mamy ochotę kite pod siebie i do mamy wiać 😁 Ja to już wczoraj myślałam kto ma wolne auto i czy przejedziemy do moich parentsów 😜 A wiecie co mnie powstrzymało? Jutrzejsze szczepienie Franka 🤪 Tak by mnie tu nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli jakie 700zł? za co qrwa????

Anulka kolejny raz słów brak 😞 a Twoja teściowa to świnia rzeczywiście! i dobrze wymyśliłaś...powiedz mamie że wygrałaś tego misia, bo będzie jej przykro....skubana ona i skubany ten Wasz zasrany piec!!

eee poprzecenie 40zł? 😞 to mi szkoda...ale też się nie mogę doczekać zdjęć małego Frankowego reniferka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz przyszedl tesciu i widzial mnie zaplakana i ze co est to mu powiedzialam to ze nie ma co rozpaczac ze stalo sie ze ZROBERZTOWI jest przykro.

dzwonie do karola to ze on znowu najgorszy ze cos tam..a ja ze nie umie im nic powiedziec to ze jak mialam problemy to oni mi pomogli i powinnam byc wdzieczna a nie takie fochy im robic!..
nie ja naprawde jestem tak zalmana psychicznie ze nie daje rady tu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu kochana 😘 😘 😘 😘
spokojnie, gorszy dzien psychicznie masz...każda z nas takie ma, przecież wiesz... 😘
kurcze, ale do końca życia tez im nie mozesz za przeproszeniem dupy lizać! jak by Twoja mama mogła to by zrobiła dla Was to samo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli tyle wam wziął za transport??!! o ja PIERDZIUUUUUU 😠 🤢 sporo 😞

Aga, zostajemy w domku, będzie sylwester na słodko-kwaśno poprawiany na ostro 😜 a za kaskę za która mieliśmy jechać kupujemy spodnie dla Dawida na narty (mnie jakoś nie ciągnie do białego szaleństwa) a ja coś sobie jeszcze wymyślę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli bez przesady! rozumiem za paliwo...rozumiem za parkingi, ale kurcze, czy to wychodzi aż 700zł?? 😠 😠

qrka ho ho 😁 czyli we trójkę do wieczorynki a potem we dwójkę? 🙂 my chyba tak samo...koleżanka która jest w 6m-cu ciąży się nie odzywa, a sobie myślałam, że oni pewnie też ngidzie nie idą, to może z nimi spędzimy...ale widać że chyba nie 😞

Elu a nie możesz Franka zostawić żeby płakał w bujaku? idź się uczesz! nic mu się nie stanie jak popłacze troche!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
O jejku ale bym sobie pojedzila na snowboardzie....


Ooo moja juz pospala....


ooo Aguś, jeździsz? 🙂 ja na nartach! uwielbiam! kurcze...do kiedy Ty w tej Rabce jesteś? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
booooskie te foto Marcelka 🤪

qrwa Loli ja to bym Was tylko za paliwo zawiozła 😠


jak każdy normalny człowiek, ale są ludzie i parapety 😠 a na takich znajomkach to się właśnie tak wychodzi 😠 😠 😠 żeby wykorzystywać kobietę z małym dzieckiem no ŻAL!!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...