Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.fryzuryisuknie.pl/wp-content/uploads/2009/10/fryzury_z_grzywka_02.jpg&imgrefurl=http://www.idealnefryzury.pl/wlosy-krotkie-propozycje-strzyzenia-dla-blondynek-brunetek-i-rudych/&usg=__pQDWs5EbxHuAZuYG7m5PZxh3zYE=&h=350&w=300&sz=37&hl=pl&start=71&zoom=1&tbnid=yqk9UHkBvN0zJM:&tbnh=135&tbnw=114&prev=/images%3Fq%3Dfryzura%2Bkr%25C3%25B3tka%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1280%26bih%3D574%26tbs%3Disch:10%2C1413&um=1&itbs=1&ei=t1cCTeqQCtHJswbKt8yMCg&iact=hc&vpx=1087&vpy=227&dur=348&hovh=135&hovw=116&tx=114&ty=72&oei=lFcCTainOM6BswbyspDuCQ&esq=4&page=4&ndsp=27&ved=1t:429,r:17,s:71&biw=1280&bih=574
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ryczącym dzieckiem w tle! 😞
teściowa byłam, wynosiła ją znowu, później przy kąpieli na sucho przyszedł szwagier i chciał z nią gadać, dotykał ją i całował, a ja już ją nastawiam w czasie takiej kąpieli do spania, czyli światełko malutkie, delikatne ruchy i cichutko puszczone kolędy a ten taki rumor jej zrobił i kurwa dziecko nei chce spać a oni se poszli grać!!! szlak mnie trafi bo jestem zmęczona całym dniem i tym jebanym okresem!!!! chciałam się przy Was wyluzować ale na razie to niemożliwe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elus no nawala to malo powiedziane
moze dlatego sie mecze bo wierze ze wydorośleje wkońcu??
do nas od kilku dni nie przyjezdza a pytam sie chrzestnego czy byl u ksiedza a ten do mnie ze tak i czy mi nie mowil Sebastian bo byli razem 😞
dodatkowo podobno sie bili z jakims chłopem
ja juz nie mam siły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś...wiesz, on jest jeszcze młody. chopy wiemy późno dorastają, ale dorastają. więc duże prawodpodobieństwo że się zmieni i dojdzie do tego co jest w życiu ważniejsze....ale chyba jeszcze troche na to poczekasz 😞 jeśli masz sile...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
Eluś...wiesz, on jest jeszcze młody. chopy wiemy późno dorastają, ale dorastają. więc duże prawodpodobieństwo że się zmieni i dojdzie do tego co jest w życiu ważniejsze....ale chyba jeszcze troche na to poczekasz 😞 jeśli masz sile...


właśnie w tym problem ze juz nie mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to musicie konkretnie pogadać...
kurcze a narobiłaś nam pewnie wszystkim tutaj nadziei, że macie jakieś plany...pewnie każda o ślubie pomyślała, czy o wspólnym mieszkaniu i co? dupa z tego by miała być 😞?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...