Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Aniu z tym wykresem to by się zgadzało na 100% gorzej że czeka mnie dłuższy foch młodej 🤢

a, a z tym masażem to on tak sobie miziu miziu raz mocniej raz słabiej sama mu mówię gdzie chce, więc jak ma mi krzywdę zrobić, zmolestuj Karola, może akurat pomoże, i jemu tez się spodoba 😉
ja uwielbiam masaż pleców, taki mój mały fetysz ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no po 14 dniach dopiero mozna odblokowac nie wiedzialam ze to juz 😜 ehhe
A my juz mamy bo i tak w swieta nas duzo nie ebdzie w domu to chociaz zeby poczuc te swieta troche u siebie.. 😉
A udala nam sie choinka bo wiele nie potrzebowala do ubrania taka gesta jest.

A Wy prawdziwa czy sztuczna??

jak Iguni ciemieniucha? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi...
u nas chyba zapowiada się katarek. już wczoraj miała zapchany nosek i wyciągnęłam jej wacikiem szpikulce, a dzisiaj to już dramat...co chwile cos tam miała i charczy jak dzik. teraz byłam jej zgasić światło to bardzo ciężko i nieregularnie oddycha...
nie mam na ten katar nic. mam jedną gruszkę, taką ciulatą co nic nie wyciąga...
jak się spisuje ten aspirator? kupić go? i wodę morską? albo jakieś inne rady?
może jutro już będzie lepiej, ale tak na przyszłość wiedza się przyda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka napisał(a):
Agaa napisał(a):
Klasnęłam Ci Anka!!!! hahaha 🤪 🤪

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😞 ja chciałam 😜


hyhy wyboc 🙂 🙂 może jutro uda Ci się mnie wyprzedzić :> 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemieniucha Idze już schodzi na szczęscie, po oliwce Bambino 🙂
Aniu gdzie kupowałaś choinkę? My sztuczną, bo w tamtym roku miałam prawdziwą, ale nas ktoś oszukał bo był badyl w ziemię wsadzony bez korzeni i się rozsypała w mig 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga my mamy ten aspirator i powiem Ci że spisuje się na medal 🙂 a wodą morską psikamy codziennie. My katar mamy za sobą i wtedy aspirator nie oceniony, wyciągał najsroższe kozidła z noska i kataru pozbyliśmy się szybko. powiem Ci ze z gruszką nie dałabym rady jej tyle tego wyciągnąć tak miała strasznie załadowany nos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus aspirator zajebista sprawa! Polecam na maksa! jedyne co glupie to musiszs sie mocno zassac... 🤢 ale ogulnie ja ejstem bardzo zadowolona. I no trzeba wody tej specjalnej wlac do noska troche poczekac i wcigac.. 😉 dobre to ejst 😉 lepsze niz gruszka 😉
I wez Ja osluchaj jak charczy w klatce piersiowej to polecam MASC MAJERANKOWA... wysmaruj jej piersiki poloz miedzy body a cialko na noc pieluszke i to ja rozgrzeje i ta flegme nie wiem co ale pomaga 😜 ehhe Bo Marcel tez mi teraz chraczy i ma babole w nosie jak stary normalnie to mi mama i tesciowa polecily ze to z oskrzeli wyciaga flegme. Mic jej po tym nie ebdzie a wiesz zapobiegawczo warto zeby sie nie rozchorowala.- niecale 3 zl kosztuje 😉

Kasiu w Intermarce.. ona jest mala 90 cm bo mamy malo miejsca wiec nie mozemy miec duzej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak to zrobić tym aspiratorem? nie boli to? wiem mniej więcej na czym to polega...tzn jedna strona do nosa, druga strona do buzi ( naszej ) i ciągniemy...ale tak na sucho czy przed tym popsikać tą woda morską? i taki gęsty katarek też wyciąga?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta moja też przed snem zjada dużo więcej niż w dzień...ale przesypia prawie całą noc, więc nie jest jej mało...

już sobie zapisałam i jutro skocze do apteki i powyciągamy szpikulce 🙂

hmmm a że tak głupio i naiwnie zapytam...jak wciągamy te gluty buzią to gdzie one się...zatrzymują? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
ale jak to zrobić tym aspiratorem? nie boli to? wiem mniej więcej na czym to polega...tzn jedna strona do nosa, druga strona do buzi ( naszej ) i ciągniemy...ale tak na sucho czy przed tym popsikać tą woda morską? i taki gęsty katarek też wyciąga?

taki gęsty tez wyciąga, a woda morska go rozrzedza dodatkowo, ale wodę morską kup UNIMER PEDIATRIC taki z żyrafką (nam poleciła lekarka jest identico co MARIMER w tej samej cenie a 2 x większy 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
ale jak to zrobić tym aspiratorem? nie boli to? wiem mniej więcej na czym to polega...tzn jedna strona do nosa, druga strona do buzi ( naszej ) i ciągniemy...ale tak na sucho czy przed tym popsikać tą woda morską? i taki gęsty katarek też wyciąga?


ja psikam woda odczekam chwilke i ciagne... to duzo wychodzi.. no i potem wydmuchuje bo smarki zostaja w tym jak ja to mowie "dlugopisie" No i tak sa gabeczki ktore co jakis czas trzeba wymieniac...
Nie boli ale glupie uczucie chyba.. marcel takie wielkie oczy robi ze koniec jak bym mu mozg wysysala hehe 😜

No a jak jeszcze nie masz to wez jej wody tyle nalej az nie psiknie tych gungelkow.. i potem gruszka to co sie da 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
Marta moja też przed snem zjada dużo więcej niż w dzień...ale przesypia prawie całą noc, więc nie jest jej mało...

już sobie zapisałam i jutro skocze do apteki i powyciągamy szpikulce 🙂

hmmm a że tak głupio i naiwnie zapytam...jak wciągamy te gluty buzią to gdzie one się...zatrzymują? 🙂




ahahhaha wariatkaaa!! 😘 tez tak myslalam ale ta rurka jest tak dluga i filterek jest i ten "dlugopisik" ze nie dasz rady.. no chyba ze masz taki zasys 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
Marta moja też przed snem zjada dużo więcej niż w dzień...ale przesypia prawie całą noc, więc nie jest jej mało...

już sobie zapisałam i jutro skocze do apteki i powyciągamy szpikulce 🙂

hmmm a że tak głupio i naiwnie zapytam...jak wciągamy te gluty buzią to gdzie one się...zatrzymują? 🙂
w takim zbiorniczku co przytykasz do noska zaraz wyśle Ci lina my mamy taki: http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=1675802
kosztuje 30 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laurana1986 napisał(a):
tam jest pojemniczek na te gluty 😉
moj spi do 1.30 a potem co 3 godziny sie budzi. A jak nie doje to wcina piastki, ale to z tak zloscia jakby mial je polknąć w całości...

marcel robi identyko.. I nie wiem czy on to robi swiadomie czy przez sen.. bo ma zamkneite oczy i to wyglada jak w amoku jakims.. Dawid tez?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...