Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agaa a co do nowego forum hmm wiesz skusilas mnie tymi bajerami wszystkimi 😉 ale tak jak mowi Eluska ! tutaj zaduzo jest naszego wspolnego zycia zeby sie z tad wyprowadzac 😉

Ej my to jestesmy maniaczkiforumowe popatrzcie jak zadko wpada laurana,sioperka, 😞 a my non stop zyc bez tego nie umiemy!

A pamietacie jak sie balysmy ze nasze wrzesionwki2010 upadna jak sie dzidzie urodza?
A tutaj prosze leci !!!! jak woda kazda strona !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hallo!
Dziś mi się Ewa zepsuła i o 4.37 pobudka na jedzenie. Zjadła i w miarę szybko zasnela a ja? Dopiero po 6tej 😞
Haha! A z tego wszystkiego śniło mi się że adminem forum została kobieta i było lepiej 🙂 były bajery 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta ja nie wiem jak Wy dajecie radę jeszcze ze szkołą! jestem pełna podziwu! wiem że też bym musiała to bym dała, ale masakra by mi się nie chciało...no i fakt, na forum nie zostało by dużo czasu.

a tymczasem proszę o klik
http://pl.lennylamb.com/#pieluszki_wielorazowe/konkurs/2599 🙂
żeby się zaangażować tak w czyjeś dziecko 😁

mój poczuł skruchę! poleciał po świeże pieczywko i co zauważyłam??? zniknęły wszystkie ciasteczka jakie zrobiłam na swięta! można?????? można!!!!!

a Ewie od paru dni znowu tak dziwnie ropieje oczko....to nawet nie można nazwać ropieniem tylko jak naciskam kanalik to wypływa taka galaretka 😞 i ma opuchnięte...
dobrze że po nowym roku do lekarza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Myszki , ja znów dziś pilnuję brata normalnie mam do siebie pretensje;/ Kupiłam mu wczoraj wspozniony prezent na urodziny zostalo mi 160 zl do 10 a ten dzis jest taki niedobry wogóle nie umie docenić że sobie się od mordy oddaje żeby on coś fajnego miał jest rozpieszczony jak nie wiem co ;/;/+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu?? hmm myślałam że to raz się pozbędziesz i już nie wraca... 😞 smaruj smaruj!

no na pewno coś tam się napije!!
a co to znaczy że nie wiesz na ile możesz sobie pz0owolić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nic! mojej się tak z tyłu wytarły włoski że aż to śmieszniew ygląda!! biedna taka...
i moja mama uważa że jej wypadają włoski....że łysieje mój maluszek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj Aguś 😁 ja już sobie nie wyobrażam takiego picia żeby kac był na drugi dzień! góra górzysta trzy piwa albo jedno wino! i po 24ej do łóżka spać...

z moim to smaków nie złapie 🙂 co innego jak np. Wy byście były ojjjj ☺️

ejj a dzisiaj mały od eloite ma 3 miesiące 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...