Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ewa postanowiła że nie będzie już srała na ten rok 😁 następną kupę zrobi dopiero w 2011 roku lol 😁
wykąpana, pachnąca - śpi! mam nadzieje że mi się nie obudzi jak będą strzelać...

za chwile przyjdzie szwagierka to już do Was nie zajrzę 🙂
zresztą Wy chyba zajęte rozmową na skype! fajnie Wam! ciekawe jak skype będzie chodził przy tym obciążeniu...

no to i ja Wam składam życzenia wszystkiego najlepszego na ten nowy rok! wszyscy pisza niech będzie lepszy, a ja uważam że ten co był był idealny! ine pod wszystkimi wzlędami...ale urodziłyśmy dzieci! nowych ludzi! 🙂 wiele wzruszeń, wiele bólu...ale czy nie było warto? 🙂 🙂
więc niech następny będzie w 3/4 taki jak ten co mija 🙂
no i żeby doszło do naszego spotkania w 2011!! tego chcę najbardziej 🙂 i żeby nasze dzieci były zdrowe!!!!!! to jest najważniejsze! reszta nie ma znaczenia 🙂 🙂

się zrobiło sentymentalnie...

do napisania w przyszłym roku 😁 😁 😁

kocham Was 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 i Wasze dzieciaki 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie sentymentalnie....
no to co Aguś ja życzę hm.. żeby Ewusia nie miała problemów z bioderkami, żeby rosła zdrowo i cieszyła Twoje serduszko jak do tej pory.
Aguś osobiście życze Ci więcej wiary w siebie bo naprawde jesteś zajebista kobietka i gdyby nie Ty to łoo.. kiepsko by było
a wszystkim!! spokojnego roku, zdrowia!!! i zdrowych dzieciaków.
i dziękuje za ten rok od maja!!!
uwielbiam z Wami pisać, i marzę żeby sie z Wami spotkać.
Ja też Was kocham i Wasze dzieciaczki aż serce się cieszy jak patrze jak rosną 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też sie dołączam do życzeń kochane moje 😘 😘
wyladowalam na necie, siedze sama z olcia w domu, mój pojechał do szpitala po swoją ciotke i moze pozniej jeszcze zawiezie tesciowa gdzies tam, ciekawe czy wroci w tym roku jeszcze.. moze byc za pol godz a moze i za 2! przypominaja mi sie sta 😘re czasy jak w tamtym roku sie nie moglam doczekac ranka zeby zrobic testy ciążowy, niestgety wyszedł negatywny jeszcze ale juz za tydzień 7 stycznia były 2 kreseczki 🙂
buziaczki dla Was i dzieciaczków kochanych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny udało mi się tu dorwać komputer 😁
wiec tak ja jakos za bardzo nie umiem sie bawic 😮
mati se troszke szaleje z % a ja nie napiłam sie dosłownie niczego 🤨
Dziewczynki bawcie się :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...