Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Loli napisał(a):
on mnie nie pusci ! z dzieckiem !


no to niech sie ogarnie bo ty jestes sama tam a on sobie baluje... a ty??ciagle uwiazana masz byc.. musicie pogadac


Juz sie nie da gadac! bo kazda rozmowa konczy sie wyzywaniem i klutnie jak i z mojej strony tak i z jego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
noo wczoraj fajnie było 😁
iii duuuuużooo ^^
masakra.
a dzisiaj jeszcze winko zostało 🤪


ja alkoholu na oczy nie chce widziec.... 🤢 a tez pozostawalo ze ojjj...
No opowiadaj co to za kolega co z nim robilas... bo ja tu siedze z niecierpliwiona a ty nic..:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
wogóle to Sebastian wczoraj dzwonil kilka razy..
pytał sie czy jest szansa
że zawalił
płakał nawet 😞
ale co z tego jak on dzisiaj nic pamiętać nie będzie


no wlasnie.... 🤢 wiesz niby pijany to szczery ale ... mysle ze to byla chwilowa mysl a na trzezwo bylo by dalej tak samo... chociaz z 2 strony, nie wiem ale lepiej zamknac wszytsko i od nowa cos budowac z kims kto jest tego wart a nie ciagle probowac probowac i zadnych efektow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli dla dobra Olci musiecie pogadać! co to znaczy wyzywacie się? oszaleliście? przecież to jest brak szacunku do siebie! ani Ty ani on nie powinniście tak robić 😞 weźcie pogadajcie szczerze, choć wiem że się nie chce! bo ja też z moim na razie szczerze nie gadałam...
ale przyjęłam sposób Eluśki - konkretny komunikat! mówie mu rano że bolą mnie plecy strasznie, a on sam: to może masaż.
że może na obiad pieczone ziemniaczki, a on już leci obierać a ja je potem przyrządzę! można? można!
i po to my tu jesteśmy żeby to z Tobą obgadać i może coś doradzić a nóż skorzystasz 🙂

Anulka pędz szybko po Marcelka!!! nawet się nie zastanawiaj 🙂

Eluśka z kolegą to na pewno tylko siedzieliście i piliście? 😁 kurde, każda to chced wiedzieć a żadna nie zapyta prost 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
Loli dla dobra Olci musiecie pogadać! co to znaczy wyzywacie się? oszaleliście? przecież to jest brak szacunku do siebie! ani Ty ani on nie powinniście tak robić 😞 weźcie pogadajcie szczerze, choć wiem że się nie chce! bo ja też z moim na razie szczerze nie gadałam...
ale przyjęłam sposób Eluśki - konkretny komunikat! mówie mu rano że bolą mnie plecy strasznie, a on sam: to może masaż.
że może na obiad pieczone ziemniaczki, a on już leci obierać a ja je potem przyrządzę! można? można!
i po to my tu jesteśmy żeby to z Tobą obgadać i może coś doradzić a nóż skorzystasz 🙂

Anulka pędz szybko po Marcelka!!! nawet się nie zastanawiaj 🙂

Eluśka z kolegą to na pewno tylko siedzieliście i piliście? 😁 kurde, każda to chced wiedzieć a żadna nie zapyta prost 😜


Agus słuchaj ciotki Elki 😁
nie nie tylko 😁
i tak Wam nie powiem 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EEEE CO TU ZA CISZA GROBOWA???
ZDECHLOKI KACYK MECZY CZY JAK?? 😜

na kaca najlepsze powietrze z pompki od materaca 🤪 🤪 hahahahaha

heheeh alo na kaca najlepsza praca 🤪 ehheheeh


ja jestem u tesciow juz jakis czas... ehh jak mnie marcel zobaczyl jak sie cieszyl.... az mi sie plakac chcialo ☺️ taki usmiech mial....
a co najlepsze... tescowa cos do niego mowi... i myslala ze on parzy na nia a ja stalam tak jak by za nia a on na mnie ☺️
ja nie wiem co bym bez niego zrobila .... ☺️

a moj lupi szwagier czicie idiote ze nie chcial mnie do niego dopuscic... 🤢
bo ze pilismy ze cos ... glupek 😮 musialam po tapczanie isc zeby do dziecka dojsc bo on nie laskaw wstac 😮
eeee w d mu...


Lolus musicie sie dogadac... Aga dorze mowi...
Ja tez z KArolem przechodze rozne rzeczy i wyzywanie i bijatyki ale zadne z nas nie umie odpuscic i nie odejdzie bosie kochamy i z Wami jest to samo.
JA w ostatcznosci poprostu biore torby i sie pakuje a on juz ma miekkie nogi i gadamy szczerze i jest ok.
I od kad ma urlop jest super!bo jakos tak nie zaniedlujemy siebie.
Bo o zwiazek trzeba dbac i starac sie o ukochana osobe caly czas a nie ze lleee bo juz mamy dizecko juz to tamto... nie nie ciagle trzeba o siebie zabiegac tak jak na poczatku zwiazku... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey laski !! :*
My dopiero wstaliśmy bo zlądowaliśmy w domu o 5
ale impreza szczerze niezbyt jakas superowa !!!! 🤢
Ci ludzi to przyszli tam by pić na akord jak ja to widziałam ehh ;/
laska pije jaki faceci wódke z kieliszka i jedzie kolejke za kolejką dla mnie to nie normalne 🤔 WTF!?
Troche tanczylismy tamm gadalismy itp ale żadnej rewalacji naprawde.
Laski dwie patrzały na mnie z zazdoroscia chodzbym nie wiem 😁
a Mati sie cieszył 😁
Jednego faceta tak wyobrcałam w tancu ze mówi ze by przy mnie wysiadł 😁
a ja mu ze lata praktyki swoje robią 😁
tam nikt nie wiedział ze tancerka jestem 😉
W ogóle to ja co chwile pisałam do mamy albo dzwoniłam jak KACPER
ale naszczęścire dobrze spał
Ale takn okropnie za nim tesknie ze zaraz cos zjemy i chce po niego jechać bo zdycham bez niego ☺️ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...