Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

szukam wlasnie fajnych prezentow na dzien babci i dziadka to kilka propozycji
http://allegro.onet.pl/fotokubek-foto-kubek-dzien-babci-dziadka-i1385066136.html
http://allegro.onet.pl/kalendarz-2011-dzien-babci-i-dziadka-ze-zdjeciem-i1394900067.html
http://allegro.onet.pl/kalendarz-fotokalendarz-dzien-babci-i-dziadka-a3-i1391457159.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asiu ja kupuje u as cos takiego..
http://allegro.onet.pl/kalendarz-fotokalendarz-dzien-babci-i-dziadka-a3-i1391457159.html
i sa promocje ze np jeden kosztuje 19 zl ale reszta juz np 2.. wiesz promocja ze za wiecej sztuk mniej placisz, na Allegro drogo wychodzi widze 😉
zobacz u Ciebie tez na bank jest cos takiego 🙂

Elus kiedys kumpla cora robila z orzechow wloskich, kolorowego sianka i makaronu muszelek zajaczki... zajebiste jej wyszlo.. jak znajde tego kicaja to Ci pokaze foto 🙂

A co do wozka, to nie macie w gondoli funkcji ze mozna to lezenie zrobic do siadu??ja nieraz Marcelowi tak robie ale wlasnie on jak Adas tylko poczuje wozek i swierze powietrze to spi i rzadko mu to robie.. a przez te sniegi to nawet dawwno nie bylismy na spacerze.
My spacerowke dopiero tez kolo wiosny wyciagniemy:0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jestem!
mam dzisiaj Dupa Day! rano wyruszyłam na zakupy, najpierw tesco, gdzie hurra udało mi się coś SOBIE nareszcie kupić!!! spodnie dresowe....za 20zł....hyh, zawsze to jakiś początek! ale szczerze to myślałam że znajde coś ładnego i powiem żeby mój mi to kupił na uro a tam dupa...małej oczywiście kupiłam większego bodziaka i spodnie, z przeceny a do tego miałam jeszcze kupon na 10zł rabatu 😁
a potem do kaufflanda na pozostałe zakupy bo mamy zaraz obok tesco. tam już mnie rozbolała głowa ( aha, bo zapomniałam dodać że wyszłam z domu bez śniadania i bez kawy...mądra ja 😮 ), kupiłam sobie mleko w tubce co by sobie przypomnieć okres ciąży 😁 i fuuuj! zrobiło mi się TAK niedobrze, jak w ciąży!!!!! teraz na szczęście jestem już w domu, pije kawe, pojadłam....i jest troszkę lepiej....ale musze dzisiaj ciasto robić i przygotować coś na jutro! z chęcią to bym z Wami tu przesiedziałą cały dzień 🙂

Eluśka! widziałam że pisałaś że Niki 'a-ga' powiedziała 😁 hihihi! ucałuj ją od cioci 😁 😁 😁

Anulka! ja już Twojego pierwszego posta wcześniej znalazłam i wcale to nie był ten co wkleiłaś 🙂 tylko taki zupełnie pierwszy z pierwszych 🙂 jak chcesz to wkleje jeszc ze raz 🙂

Elu a mi tam się pdooba pierścionek 🙂 nie wybrzydzaj 😜 ponosisz do czasu noszenia obrączki i potem zciągniesz 🙂 mój był trochę taki jak mówicie...ale niby ma tam jakiś diament/brylant, ale małe to strasznie ... wolałabym np cyrkonie a większy kamień! 🙂 ale nosiłam z dumą 🙂
qrwa jak to było dawno temu........

aaa ktoś pyał po ilu się zaręczyłyśmy...hmmm chyba po 5 latach? albo 4! ale to dłuższa i fajna historia 🙂 może kiedyś napisze jak będzie okazja 🙂

Dosik a po co Ty swojemu chcesz czopka dawać? wydaje mi się że Ania daje te panadolowe przeciwbólowe, one są też uspokajające....ale nie wiem.

moja wczoraj w końcu zrobiła kupsztala!!! ale woooooow 😁 wypłynął prawie z pampersa 😁 radość rodziców nie znała granic! i dzisiaj jak mnie nie było to zrobiła przy M. i musiał borok sprzątać hihi dobrze mu tak!

Elu kurde Ty znowu szalejesz z ozdobami 😁 jeszcze się jedne święta nie skończyły! 🙂 w necie albo na YT coś pewnie znajdziesz 🙂 jak mi się rzuci w oczy to dam znać 🙂

wiecie że ja uwielbiam bardziej święta wielkanocne od bożego narodzenia? 🙂 🙂
która pierwsza przebierrze swojego dzidziola za kurczaka? 😁 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiedziałam że zapomne w tym długaśnym poście napisać....

dla naszych Siódemkowych dzieciaczków wszystkich, całuski cukiereczki ciasteczka 😘 😘 😘 😘 cmok cmok :****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...